Ferratum půjčka

Hledáte-li vhodného poskytovatele rychlé půjčky s jednoduchým sjednáním, doporučujeme zamyslet se i nad tzv. sms půjčkami, které poskytuje například společnost Ferratum Bank. Jaké jsou zkušenosti s Ferratum půjčkou a jak se liší od ostatních poskytovatelů mikropůjček?

Recenze jak půjčka Ferratum funguje

Na českém trhu působí mnoho nebankovních poskytovatelů úvěrů, podle odhadů se jedná o desítky tisíc společností. Jejich smluvní podmínky a celkově praktiky se velmi liší, a proto je důležité vybrat si pro půjčku před výplatou solidního poskytovatele, který má transparentní podmínky, slušné recenze od klientů a férové jednání. U společnosti Ferratum si můžete půjčit od tisíce korun do 10 000, a to na dobu 7 až 45 dní.

Pokud vám chybí do výplaty jen pár tisíc, může být Ferratum půjčka vhodným řešením.

Společnost Ferratum, která je členem Ferratum Group působící ve 22 zemích světa, má celosvětově miliony zákazníků. Na českém trhu není nová a ctí zásady zodpovědného půjčování, každou žádost o úvěr prověřuje a nepůjčí každému, takže neplatiči dluhů zde stoprocentní šanci nemají. Při žádosti o Ferratum půjčku nepotřebujete potvrzovat výši vašich příjmů ani ručitele.

VÍCE INFORMACÍ >>>

Situace, kdy chybí pár tisíc do výplaty, zná snad každý z nás. Pro některé sociální skupiny, jako například rodiče s malými dětmi nebo starobní důchodce, může být nenadálá oprava porouchané lednice likvidační. Pokud žadatel o ferratum.cz screenshotúvěr ví, že svůj závazek v nejbližším výplatním termínu splatí, není nic proti ničemu využít rychlé půjčky s transparentně nastavenými podmínkami.

Žádost o Ferratum půjčku vyplní žadatel jednoduše online nebo prostřednictvím sms.

Jeho žádost je okamžitě posouzena a žadatel je do několika minut informován o tom, zda je jeho žádost o úvěr schválena. Peníze odejdou na účet žadatele do jedné minuty od podání žádosti, jedná se tedy o velmi rychlou půjčku.

Pokud si půjčujete poprvé, budete navíc kontaktováni pracovníky zákaznického servisu, kteří s vámi vaši žádost projdou. Zákaznické centrum je v provozu 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, Ferratum půjčka tak patří k nejdostupnějším na trhu, co se kvality zákaznického servisu týče.

O tuto rychlou sms půjčku může zažádat každý mezi 21 roky a 85 lety, je tedy vhodná i pro důchodce. Nemusíte dokládat výši příjmů ani za půjčku ručit, důležité je, abyste neměli u Ferratum Bank jiný nesplacený závazek.

Z uvedeného vyplývá, že společnost Ferratum neumožňuje mít několik úvěrů souběžně – dlužník musí nejprve svůj úvěr splatit, aby mohl zažádat o další. Splátkový kalendář vám dodá přímo Ferratum, ale splácení je většinou jednorázové hned před uplynutím doby splatnosti, v případě prodloužení půjčky za poplatek potom o několik týdnů později.

Ferratum poskytuje úvěry podle zásad bezpečného půjčování, kolik zaplatíte celkem, vidíte při žádosti o úvěr. Svoji půjčku si můžete také prodloužit, a to až dvakrát za sebou.

Výhody půjčky Ferratum

Mezi největší výhody půjčky Ferratum patří rychlost vyřízení žádosti o úvěr a jednoduchost. Jednání úvěrové společnosti je férové a s podmínkami se každý žadatel seznámí předem, přesně tedy ví, kolik celkem zaplatí.

VÍCE INFORMACÍ >>>

O serióznosti této společnosti svědčí i to, že nepůjčí někomu, kdo u ní má jiný nesplacený závazek. Nelze mít více půjček najednou, napřed musí dlužník první půjčku splatit, aby mohl zažádat o další.

  • peníze rychle a bezpečně
  • několik typů úvěrů
  • ověřená a stabilní společnost
  • sjednání úvěru po internetu, přes SMS nebo na pobočce

pobočka Ferratum BankAčkoli finská půjčka Ferratum patří k těm, které mají vysoké procento schválených žádostí o půjčku, může nastat situace, že žadatel nebude schválen. I to svědčí o serióznosti tohoto poskytovatele – žadatele o úvěr prověřuje, nepůjčuje každému.

Po schválení půjčky máte peníze do několika minut na svém účtu, jedná se o jednu z nejrychlejších půjček na trhu. Pokud jste se ocitli v naléhavé finanční tísni a víte, že svůj závazek splatíte během měsíce, je Ferratum půjčka možná nejrychlejším řešením.

Jaké jsou zkušenosti s finskou půjčkou od Ferratum?

Zkušenosti a reference většiny žadatelů o úvěr jsou pozitivní. Dobré ohlasy jsou také na jednoduchost sjednání půjčky i rychlou odezvu zákaznického centra. Jako výhodu spatřují také to, že úvěrová společnost informuje dlužníky prostřednictvím sms zpráv o tom, že se blíží splatnost jejich závazku – snaží se tak předejít případnému prodlení s platbou.

Výhodou této půjčky oproti jejím konkurentům je i to, že stačí uvést číslo účtu, kam budete chtít peníze zaslat, nemusíte převádět žádné peníze ze svého účtu ještě před tím, než půjčku získáte. Díky tomu je Ferratum půjčka opravdu rychlá a jednoduchá, žádost o ni zvládne každý, kdo má mobilní telefon, přístup k internetu není nutný.

Zkušenosti klientů svědčí také o tom, že se jedná o solidního a férového poskytovatele rychlých půjček, který se snaží motivovat své klienty k tomu, aby své závazky spláceli včas, a předchází tak případným problémům.
Více informací:

Podobné půjčky jako Ferratum:

2.6/5 - (24 votes)

You may also like...

2 Responses

  1. Klára napsal:

    Mám dobré zkušenosti s ferratum.Když jsem potřebovala půjčit 2500 abych vyšla do výplaty všichni známí se na mě vykašlali.Všichni slibují že pomůžou až to bude potřeba,ale skutek utek.Tak jsem sáhla po Ferratum.Splatila jsem půjčku v termínu na jakém jsme se dohodli a bylo to bez problému.

  2. Vladimir napsal:

    Též mám zkušenosti s Ferratum. Potřeboval jsem rychle půjčit a vyšli mi mi vstříc.Přiznám se že jsem si u nich vzal půjčku ne jednou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *