Půjčky z domova – jaké jsou možnosti?

Mnoho lidí hledá ve světě půjček takové možnosti, o kterých je možné říci, že jsou skutečně co možná nejjednodušší. Tedy takové, kdy není problém vyřídit půjčku z domova. Pokud i toto je váš cíl, je třeba říci, že ne každý poskytovatel toto umožní. Jestliže půjčky z domova aktuálně hledáte, podívejte se společně s námi na to, jaké jsou možnosti a jaká je jejich hlavní charakteristika. Nutno říci, že i v tomto je řada specifik. Jedna věc ale i nadále zůstává stále stejná. Pokud budete chtít peníze, není třeba opouštět váš byt, nebo váš dům. Dříve to byla naprostá nezbytnost, jelikož se vše vyřizovalo výhradně jenom na pobočce a výhradně jenom osobně. Dnes už tento druh kontaktu není tak důležitý a tak půjčky z domova jasně dominují. A jaké si vezmete vy?

Hledáte půjčky z domova? Zkuste mikropůjčky

Jenom těžko bychom hledali známějšího zástupce, než je segment mikropůjček. Ten je u nás již několik let velkým hitem. Není se čemu divit, jelikož se jedná o půjčky, které nadchnou hlavně svou jednoduchostí. A to v souvislosti s tím, co je nebo není nutné dokládat. Pokud budeme konkrétní i s ohledem na dostupné částky tak se pohybují řádově ve stovkách a tisících korun. U některých poskytovatelů je možné získat i desetitisíce. Zajímavá je také splatnost, jelikož ta je jednorázová a je obvykle v týdnech, nebo měsících. Pokud se podíváme na typické představitele tohoto segmentu, můžeme sem zařadit společnosti, jako je:

Všichni tři představitelé tohoto segmentu samozřejmě zaujmou také tím, že vyřízení půjčky proběhne z pohodlí domova. Unikátem je to, že nejsou třeba ani jakékoliv osobní schůzky, ani nemusí být nutné cokoliv podepisovat. Jednoduše lze říci, že schválení proběhne online, a to tak, že smlouvu stačí buď potvrdit přímo kliknutím na příslušné tlačítko, nebo tak, že se opíše kód, který dojde v SMS zprávě. Potom už stačí počkat na vyjádření o schválení a peníze jsou odesílány na účet žadatele. Jelikož konkurence je v této oblasti velmi vysoká, přicházejí dané společnosti i s různými lákadly. Sem patří možnost vyzvednutí peněz v různých trafikách s otevírací dobou sedm dní v týdnu, stejně jako sem patří i možnost toho, že klientům bude dostupná první půjčka zdarma – bez úroků a poplatků.

Jde to i na dálku

Druhou možností, jak mohou půjčky z domova vypadat, je takzvané vyřízení na dálku. Co to znamená? Jednoduše to, že ani zde nejsou nutné jakékoliv osobní schůzky, ale přesto musí z vaší strany dojít k podpisu smlouvy. Pokud se podíváme na společnosti, které nabídnou tuto cestu, patří mezi ně třeba známý Home Credit. Ten byl v minulosti poskytovatelem splátkového prodeje, ale nyní nabízí také legitimní spotřebitelské půjčky. O ty si samozřejmě můžete jednoduše požádat online a stejným způsobem firmě dodáte potřebné dokumenty. Následně je vygenerována smlouva, kterou však musíte podepsat. Pokud se pro ni nechcete zastavit na pobočce, není to nutné. Může vám být doručena:

  • Emailem
  • Poštou
  • Kurýrem
Půjčky z domova získáte i v hotovosti

Půjčky z domova získáte i v hotovosti

Vaší povinností je její podpis a poté její odeslání zpět. Jakmile to učiníte, může se naplno spustit veškerý další následující proces. Ten povede k plnohodnotnému schválení půjčky a k tomu, že vám budou potřebné finance zaslány přímo na váš bankovní účet. Doba vyřízení je ovlivněna hlavně rychlostí přijetí a odeslání daných dokumentů. Říci však musíme to, že problémem rozhodně není ani to, že je půjčka vyřízena i do dvou pracovních dní. Jde o situaci, která je naprosto běžná.

Pozvěte si zástupce poskytovatele k vám domů

Jaká je třetí možnost toho, jak mohou půjčky z domova vypadat? Jsou spojeny s tím, že si k sobě domů pozvete zástupce poskytovatele. Jedná se o pracovníka nebankovní společnosti, který za vámi přijede v domluvený den a domluvený čas. Typickou společností, která funguje přímo na tomto principu, je Provident. Ten není žádným nováčkem a i díky tomu si může dovolit takto nabízet a vyřizovat půjčky doslova v jakémkoliv koutě České republiky. Požádat si můžete jednoduše online a následně už jenom čekáte na telefonický kontakt. Na jeho základě si už domluvíte společnou schůzku. A to právě u vás doma.

Výhodou této možnosti je pochopitelně jak to, že nemusíte nikam chodit, ale také to, že osobně předáte všechny potřebné dokumenty, jako jsou vaše doklady či informace o příjmu. Smlouvu podepíšete osobně, bez nutnosti ji kamkoliv posílat, jelikož si ji obchodní zástupce opět vezme. Pozitivem na závěr je také to, že smlouva už může být jenom závěrečným krokem. Pokud ji podepíšete, znamená to, že bude půjčka vaše. A jelikož zmíněná společnost nabídne i hotovostní úvěry, může vám obchodní zástupce peníze přímo a ihned vyplatit, přímo na ruku.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *