Okamžitá půjčka pro dlužníky

Být zadlužený je dnes normální. Málokdo vydělává tolik, aby si mohl pořídit vlastní bydlení, auto nebo nový nábytek bez hypotéky, úvěru nebo půjčky. Pro normálního člověka téměř nereálná věc. Většina obyvatel ČR je nějakým způsobem zadlužená a často může přijít situace, kdy dlužník potřebuje znovu okamžitě půjčit.

Contents

Okamžitá půjčka peníze ihned na účet

V těchto případech žadatel obvykle na poukázání peněz spěchá a požaduje peníze převodem ihned na účet. Většina nebankovních společností, které dlužníkům jsou ochotny půjčit i přes nižší bonitu, nedělá průtahy s převodem.

Je však nutné si uvědomit, že taková okamžitá půjčka pro dlužníky se může prodražit a úrok u těchto půjček pro zadlužené klienty bývá vyšší než obvykle a je potřeba počítat s kratší dobou splatnosti.

 • nezapomínejte na bezpečnost
 • pokud chcete peníze opravdu okamžitě, nevybírejte podle úrokových sazeb
 • klienti s lepší bonitou mají na expresní půjčky vyšší šanci

Na trhu je mnoho nebankovních společností, každá má svůj hodnotící systém pro skóring bonity žadatele. Je velmi pravděpodobné, že tyto společnosti využívají společnou databázi.

Mnoho klientů zkoušelo žádat u více společností postupně, kdy šli po nejnižším úroku a postupně si tak snižovali možnost dostat půjčku u společnosti jiné, byť dražší.

Pokud jste se dostali do situace, kdy potřebujete nutně hned finanční prostředky, doporučujeme si zvolit optimální půjčku a nejít jen po úroku. Samozřejmostí by měla být předchozí kalkulace a jistota, že půjčku budete bez problémů splácet.

Jak si může okamžitě půjčit i dlužník

V dnešní recenzi se podíváme na dvě nebankovní půjčky, které se vyznačují vysokou schvalovatelností žádostí a rychlou výplatou přímo na účet. Ani u jedné z nich není potřeba navštívit kontaktní místo a půjčka může být vyřízena kompletně online z pohodlí domova.

 • Půjčka Creditlimit je určena pro zákazníky, kteří požadují krátkodobou půjčku do výše 10 000 Kč.
 • Naopak společnost Profi Credit půjčí až 166 000 Kč na delší období, zde je ale potřeba prokázat výši příjmu a v případě nutnosti je vyžadován i ručitel.

Půjčka do 10000 ihned na účet

Půjčka 5000 před výplatou

Půjčka Ferratum

Nejschvalovanější malou krátkodobou půjčkou je půjčka Creditlimit od společnosti Ferratum. Pro její získání musí mít žadatel minimálně 21 let, není vyžadováno potvrzení o příjmu a dokonce ani potvrzení o zaměstnání.

VÍCE INFORMACÍ >>>

Parametry půjčky:

 • Na 7 až 45 dní
 • Bez potvrzení o příjmu
 • Bez poplatku za poskytnutí předem
 • Možnost splatnost 2x prodloužit
 • Vyřízení komplet online

Nebankovní půjčka 100000 Kč i více

Půjčka online i pro dlužníky až 166000 Kč

Půjčka Profi Credit

Pokud uvažujete o zápůjčce vyššího obnosu a již dlužíte, vhodné řešení může nabídnout společnost Profi Credit. Ta je ochotna poskytnout půjčku až do výše 166 tisíc korun. Pro její získání je nutné doložit výši vašeho příjmu.

VÍCE INFORMACÍ >>>

Parametry půjčky:

 • Až 166000 Kč
 • Na 12 až 48 měsíců
 • Je vyžadováno potvrzení o příjmu
 • Bez poplatku za poskytnutí předem
 • Peníze do 24 hodin na účtu po schválení

Recenzí Profi Credit půjčky jsme se zabývali minule.

3.4/5 - (21 votes)

You may also like...

5 Responses

 1. Karel napsal:

  Dobry den rad bych upozornil lidi ze neni spolecnost ktera by poskytla pujcku lidem ktery sou zadluzeny.mam skusenost ze jsem zkousel ferratum a zamitli to vzdy.takze lzou

  • Míra napsal:

   A našel jste někoho? Potřebuji 10000,- ihned ale mám registr.

  • marie napsal:

   To máte naprostou pravdu,takové podmínky co si vyžadují,tak nechtějí ani v bance,bud jsou tak blbý nebo si myslí že lidi jsou hloupí……kdyby člověk byl úplně čistý tak si přeci vezme půjčku v bance taky to trvá 5 minut..ale není má zápis v registru a bůh ví co exekuce tak proto žádá o pujčku takové lichváře přeci::::::::pujčkomat zaplo crediton atd na jedno kopito

 2. sinecod20 napsal:

  Hlavně ,že půjček všude milion a když napíšete tak nic…akorát blbaci lidí…kdyby oni měli problémy ,a byli v našich situacích věřím že by si půjčku vyřídili mezi sebou…na každou sviní se vaří voda,dělají z nás jen tupce ..Chtěl bych vidět 1cloveka ,který není zadlužený..v této době..

 3. Václav napsal:

  Je to podvod a lež napíší že vám půjčí tolik a tolik a v zápětí Vám to zamítnou s přáním hezkého dne!Jen oblbují lidi a dělají z nich blbce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *