Půjčka Door Financial s.r.o.

Vyznat se v nabídce nebankovních půjček není snadné. Přinášíme vám recenzi na hotovostní půjčku od společnosti Door financial, která se od jiných podobných půjček v mnohém liší. V čem a co klientům nabízí?

Půjčka z pohodlí domova

Hlavní výhodou téhle nebankovní hotovostní půjčky je to, že o půjčku zažádáte z domova a také peníze domů dostanete. I splátky vybírá obchodní zástupce v místě vašeho bydliště, což je pro mnohé klienty pohodlnější, než chodit na pobočky, vypisovat žádosti o půjčku a nastavovat trvalé příkazy.

Nebankovní půjčka bez nutnosti bankovního konta

komín z mincíOproti jiným poskytovatelům je další jednoznačnou předností této půjčky to, že se vás nikdo neptá, na co chcete půjčit, nemusíte mít dokonce ani vlastní účet.

Půjčka je poskytována bez ručitele, k žádosti potřebujete jen občanský průkaz a doklad o tom, že máte trvalý příjem. Společnost Door financial a.s. poskytuje půjčky i ženám na rodičovské nebo důchodcům na 60 let, pokud doloží pravidelný příjem a obchodní zástupce je vyhodnotí jako dostatečně bonitní.

Se zástupcem úvěrové společnosti má klient stabilní dlouhodobý vztah, který je přínosem pro obě strany – dlužník má menší problémy svůj závazek splácet a obchodní zástupce mu může pomoci v případě, že se dostane do prodlení se splácením a včas úvěrovou společnosti informuje.

Půjčka od Door financial tedy není anonymní, od začátku je vztah mezi klientem a obchodním zástupcem veden na bázi osobního setkávání. Obchodní zástupce není jen prodejce půjček, zná potřeby i momentální situaci klientů a je schopen nalézt řešení v případě, že se dostanou do nečekaných problémů nebo se jejich životní situaci rychle změní.

Jak půjčka od Door financial funguje?

Půjčka od společnosti Door financial je půjčka doslova k vašim dveřím. Potřebujete-li zaplatit neočekávaný výdaj a ve vašem rozpočtu nezbývají peníze, může být krátkodobá hotovostní půjčka vhodným řešením.

screenshot doorfinancial webu

Na online kalkulačce si můžete u této půjčky snadno spočítat, jaké jsou parametry půjčky podle výše úvěru a doby splatnosti.

V kalkulačce zadáváte i základní obecné údaje o sobě, tj. zda jste zaměstnanec, podnikatel nebo například důchodce, kolik je vám let a zda jste muž, nebo žena. Vyplnění údajů do kalkulačky vám nezabere víc než minutu a hned vidíte, kolik budete splácet, kolik zaplatíte celkem a jaká je RPSN.

Pokud o půjčku prostřednictvím online formuláře i zažádáte, kontaktuje vás následující pracovní den od poslání žádosti obchodní zástupce Door financial a sepíše s vámi žádost o půjčku, zároveň vyhodnotí vaši schopnost požadovanou půjčku splácet. Pokud projdete procesem schválení, navštíví vás nejpozději do 48 hodin s penězi v ruce.

Několik bankovek vysoké hodnotyPůjčku splácíte v týdenních splátkách, celkovou sazbu RPSN i další ukazatele vidíte jak v online kalkulačce, tak souvisejících dokumentech. Peníze nikam neposíláte, předáváte je opět obchodnímu zástupci v místě vašeho bydliště, z ruky do ruky.

I když uzavřete smlouvu o zápůjčce, máte možnost ji do 14 dnů zrušit, aniž byste platili cokoli navíc. Na rozmyšlení, zda peníze opravdu potřebujete a využijete, máte tedy dost času.

Krátkodová hotovostní půjčka od Door Financial recenze

Hlavním argumentem je transparentnost a jednoduchost, smlouva není delší než jeden list, přesně víte, kolik zaplatíte, a komu a kdy máte splátky předat. Víte, na koho se obrátit v případě nenadálých problémů, nejste klientem jen se jménem, ale i s tváří a s konkrétní životní situací.

Obchodní zástupce je profesionál (ne jako finanční poradce), a proto vás nenechá vzít si půjčku vyšší, než kterou jste opravdu schopni splácet. Zároveň vám je schopen doporučit optimální řešení v nestandardních situacích, například při krátkodobém výpadku vašeho příjmu.
Půjčku od Door financial může získat každý, kdo má pravidelný příjem, trvalé bydliště na území České republiky a kdo doloží uvedené skutečnosti občanským průkazem.

Půjčku můžete do 14 dní od uzavření smlouvy bez poplatku zrušit a peníze vrátit, stejně jako můžete celou půjčku splatit předčasně. Doba splatnosti je volitelná – 45, nebo 60 týdnů. Splácet začínáte po týdnu po poskytnutí půjčky.

Kdo je Door Financial a.s.

Door financial je úvěrovou společností, která působí na českém trhu od roku 2010. Její nabídka spočívá v poskytování půjček výhradně fyzickým osobám, a to bez ručitele.

Hotovostní půjčka až do 50 000 až do domu

Door financial poskytuje krátkodobé hotovostní půjčky až do výše 50 tisíc korun. Doba splatnosti je 45, nebo 60 týdnů, podle preferencí klienta.

Tato úvěrová společnost má celorepublikovou působnost a od roku 2013 působí také na Slovensku a v Polsku, její klientela čítá 50 tisíc lidí. Door financial dodržuje etický kodex České leasingové a finanční asociace.

Podobné půjčky jako Door Financial:


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

1 Response

  1. J.Večerková napsal:

    Dobrý den potřebuji půjčit 40.000,- na 60 týdnů můžete mi pomoci?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *