Ammado půjčky

Potřebujete půjčit peníze a nechcete nalítnout podvodníkům, kterými se to na českém trhu nebankovních půjček jen hemží? Přinášíme vám recenzi na produkt Ammado půjčky, jehož slovenská mutace byla vyhodnocena na nejlepším místě mezi ostatními nebankovními půjčkami na trhu. Jak si stojí její česká verze?

Contents

Co jsou Ammado půjčky

Recenze a zkušenosti klientů potvrzují jednoznačně fakt, že Ammado CZ není žádný podvod, žadatelé peníze skutečně získají.

Ammado půjčky jsou vhodné pro kohokoli od 18 let, kdo má zájem využít nebankovní úvěrový produkt a nechce dokládat účel využití peněz. Nezáleží na to, zda jste důchodce, OSVČ nebo matka na mateřské dovolené, zdroj vašich příjmů v žádosti diskvalifikující.

Tento typ půjček není poskytován na překlenutí krátkodobého finančního nedostatku, typicky na několik týdnů. Nejedná se tedy o krátkodobou půjčku, jejichž nabídka je v současnosti velmi široká. U Ammado CZ si můžete půjčit od pěti tisíc do 400 tisíc korun a splácet můžete podle vlastní volby od jednoho roku do sedmi let – sami si určujete výši splátky.

Jak Ammado půjčku získat

Získat tuto nebankovní půjčku není složité, v prvním kroku stačí vyplnit žádost o půjčku v kontaktním formuláři na webových stránkách. Do několika dnů budete kontaktováni s nabídkou konkrétních produktů a je jen na vás, zda vám budou nabízené podmínky vyhovovat.

Někteří uživatelé hovoří ve svých recenzích o tom, že se jim na základě žádosti o půjčku ozvaly jiné nebankovní společnosti – Ammado funguje jako zprostředkovatel půjček, nikoli jejich poskytovatel, je tedy možné, že zrovna na vaši žádost odpoví jiná nebankovní společnost. Nabízené podmínky by však měly zůstat stejné, díky kontraktu s Ammado CZ můžete dosáhnout na výhodnější podmínky, než kdybyste žádali u daného poskytovatele napřímo.

Co je Ammado CZ?

Ammado CZ je společnost sídlící v Praze, která nabízí zprostředkování nebankovních neúčelových úvěrů. V České republice vznikla na základě úspěchu na slovenském trhu, kdy se stala velmi oblíbeným finančním produktem.

Zkušenosti klientů

Lidé, kteří si u Ammado CZ půjčili, kladně hodnotí to, že neplatí žádné poplatky ani nemusí ručit střechou nad hlavou. Oceňují vstřícný přístup, jednoduchost a rychlost vyřízení úvěru.

Velkou výhodou těchto půjček je možnost odkladu až 4 splátek, což uvítá každý, kdo má napjatý rodinný rozpočet.

Ammado půjčky jsou podle dostupných recenzí seriózním produktem, jehož výhodnost si musí posoudit každý sám na základě předložené nabídky – roční úrok 9,8 % může platit jen pro některé produkty s určitými parametry. Další výhodou je to, že pro Ammado půjčky nemusíte dokládat příjem, mohou o ně tedy žádat i nezaměstnaní nebo lidé s nízkými příjmy.
Pokud o této půjčce uvažujete, vždy velmi dobře zvažte, zda ji budete schopni splácet i v případě, že váš příjem vinou vnějších vlivů klesne – zvažujte ztrátu zaměstnání, nemoc nebo další faktory, které významně zasáhnou do vaší finanční situace.

Stejně tak pečlivě pročítejte předsmluvní a smluvní dokumentaci, jak již bylo uvedeno, Ammado je zprostředkovatelem úvěru, a proto nabídku pravděpodobně dostanete od konkrétní úvěrové společnosti. Pečlivě zkoumejte, k čemu vás podpis smlouvy zavazuje, a s podpisem nespěchejte.

SK nápis top 10 požičiek

Na Slovensku byly Ammado půjčky vyhodnoceny jako nejlepší!

Ammado CZ vám sice půjčí na cokoli, ale rozhodně si neberte půjčku proto, abyste splatili jiný dluh, koupili někomu dárek nebo zaplatili dovolenou. Půjčené peníze vás budou něco stát a z dlouhodobého hlediska nemá smysl si půjčovat na věci, na které si buď můžete našetřit, nebo které nejsou nezbytné. Půjčku budete splácet poměrně dlouho, ale zážitek z dovolené nebo radost z dárku trvá oproti době splatnost velmi krátkou dobu.

Pokud se rozhodnete pro Ammado, zkušenosti jejich klientů svědčí o tom, že můžete získat kvalitní produkt s příjemným klientským servisem.

5/5 - (161 votes)

You may also like...

3 Responses

  1. půjčky napsal:

    A jak si ammado zajistí ručení a případné nesplácení úvěru ze strany klienta?

  2. Karlos124 napsal:

    Myslí na to nebojte, mají tak dokonalé podmínky, že pokud nebudete platit, čekejte exekutora

  3. Adéla napsal:

    Máte s ní někdo zkušenosti? Po jak dlouhé době od vyplnění dotazníku se vám ozvali? A o kolik se přeplatíte? Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *