První půjčka zdarma?

Po Vánocích se šikne každá koruna, a to každému. O to svízelnější je v tomto povánočním období nečekaný výdaj, kvůli němuž vám do výplaty chybí pár tisíc. Jak můžete takovou situaci řešit? Pokud nemáte dostatečné rezervy, můžete se samozřejmě obrátit na příbuzné, ovšem nevyhnete se tázavým pohledům a nepříjemným otázkám směřujícím k tomu, na co chcete peníze použít. Pokud chcete půjčku bez definovaného účelu, bez jakýchkoli otázek a dokonce zdarma, můžete zkusit půjčku na Netcredit.cz nebo Půjčka7.cz. Nyní po Vánocích první půjčku zdarma nabízí pouze společnost Netcredit.

Contents

Jak funguje Netcredit.cz

Netcredit je další krátkodobá nebankovní půjčka, kterou je vhodná pro všechny, kdo mají stálý příjem a nejsou zatíženými nedoplatky na splácení svých závazků.

U tohoto poskytovatele úvěrů vás čeká první půjčka zdarma, bez jakýchkoli úroků a poplatků – tedy pokud ji splatíte včas.

Jak o půjčku Netcredit.cz zažádat?

K žádosti o půjčku je nutné zaregistrovat se a převést na účet úvěrového poskytovatele 1 haléř z vašeho osobního bankovního účtu. Tento krok slouží čistě k tomu, aby došlo k ověření spojitosti mezi uvedeným účtem a vámi. Je důležité, aby účet byl opravdu váš, disponentské právo nestačí.

Po úspěšném provedení registrace budete kontaktováni pracovníky klientského servisu, kteří váš informují o případném schválení vaší žádosti. Pokud byla vaše žádost o půjčku schválena, budou peníze okamžitě převedeny na váš bankovní účet.

Bezúročně si můžete půjčit jen napoprvé, a to v maximální výši 4500 korun.

Pokud půjčenou sumu včas splatíte, nebudou vám účtovány žádné úroky ani poplatky za sjednání úvěru.

Uvažujete-li o této půjčce, ujistěte se, že budete schopni závazek z nejbližší výplaty opravdu splatit, v opačném případě byste totiž za úvěr platili přesně podle sazebníků úroků a poplatků. Na splacení svého závazku máte 30 dní.

Tento poskytovatel úvěrů se samozřejmě snaží přilákat klienty k opakovanému půjčování, například formou slevy, která se navyšuje s pořadovým číslem vaší půjčky.

Netcredit posuvník nabídky půjčky

Recenze půjčky Netcredit.cz

Uživatelé kladně hodnotí flexibilní nastavení doby splácení, a to v rozmezí 1–30 dnů. U této půjčky máte samozřejmě možnost si úvěr i prodloužit, ale tato žádost je dodatečně zpoplatněna.

Klienti, kteří si u netcredit.cz půjčují pravidelně, jsou spokojeni se systémem bonusů a slev, které tato společnost nabízí. Velmi dobře je hodnocena i rychlost zpracování žádosti a zaslání peněz.

Řada klientů má s touto půjčkou velmi dobré zkušenosti, někomu naopak nemusí vyhovovat individuální systém vyhodnocování žádostí, kdy jste vázáni na provozní dobu klientské linky.

Jak funguje Půjčka7.cz

U poskytovatele půjček Půjčka7.cz se občas vyskytuje akce první půjčka zdarma (v době pubilkace článku tato možnost není, předchozí akce skončila v období Vánoc). Máte tak možnost využít bezúročné půjčky ve výši až 4.000 korun, pokud svůj závazek do 14 dnů splatíte. Pokud o této půjčce uvažujete, měli byste si být jisti, že půjčku bez problémů splatíte – tedy mít ve výdajích v dalším měsíci dostatečnou rezervu.

Tato nabídka bezúročné půjčky platí jen ale jen pro žadatele, kteří žádají o úvěr poprvé. Pokud by šlo o opakovanou žádost, byla by půjčka standardně zpoplatněná.

VÍCE INFORMACÍ >>>

Jak o půjčku na pucjka7.cz požádat?

Uživatelé se v různých recenzích tohoto produktu shodují, že administrace žádosti o půjčku je velmi jednoduchá. Žádost můžete odeslat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Nejprve je třeba vybrat požadovanou výši půjčky a dobu splatnosti. Následně je třeba se zaregistrovat, a to prostřednictvím uvedení osobních údajů, informací o vašem příjmu, zdroji vašich příjmů apod. Vaše žádost je odeslána ke schválení a do 15 minut obdržíte na váš telefon formou sms vyjádření. V případě schválení žádosti jsou peníze do 15 minut převedeny na váš bankovní účet, ve většině případů je v tomto čase na vašem bankovním účtu také máte.

Výhodou této krátkodobé půjčky je možnost individuálního nastavení parametrů a automatické vyhodnocení vaší žádosti. Nemusíte čekat na otevírací dobu bankovní pobočky ani provozní dobu klientské linky, hodnocení vaší žádosti se dozvíte do několika minut a do půl hodiny můžete mít na účtu peníze.

půjčka 7 netcredit.cz nápis

První půjčku zdarma poskytují např. společnosti Pujcka7.cz nebo Netcredit.cz

Zkušenosti s pujcka7.cz

Uživatelé hodnotí tohoto nebankovního poskytovatele krátkodobých úvěrů jako spolehlivého, první půjčku můžete mít opravdu zdarma.

VÍCE INFORMACÍ >>>

Avizované lhůty na vyřízení vaší žádosti odpovídají skutečnosti a při řádném splácení se uživatel nedostane do žádných problémů. Smluvní dokumentace, stejně jako všechny detailní informace o půjčce jsou k dispozici předem, a proto v kteroukoli chvíli procesu žádosti o půjčku žadatel ví, co dělá a kolik ho to bude případně stát.

4.7/5 - (6 votes)

You may also like...

1 Response

  1. Jiří napsal:

    Půjčka 7 ale už nemá první půjčku zdarma 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *