Kredito24 recenze a zkušenosti

Potřebujete půjčit pár tisíc do výplaty? Rozbila se vám lednička nebo jste tento měsíc nevyšli? Většina z nás takovou situaci zažila, neočekávané výdaje a zvraty prostě patří k životu. Možností, jak nastalou situaci řešit, je celá řada, a patří k nim i krátkodobá půjčka. V tomto článku přinášíme recenzi na krátkodobou nebankovní půjčku kredito24.

Contents

Jak funguje kredito24 – recenze

Kredito24 je dceřiná společnost německé Kreditech SSL Holding GmbH a na českém trhu figuruje na špičce v oblasti nebankovních krátkodobých půjček. Kredito24 poskytuje půjčky do výplaty, od svých konkurentů se ale v mnohém liší.

Hlavní výhodou kredito24 je rychlost schválení a jednoduchost vyřízení vaší žádosti. Půjčka je schvalována automaticky, podmínky jsou pro všechny stejné. Není nahlíženo do registrů, přesto ale úvěrová společnost žadatele o půjčku prověřuje – proces schvalování svědčí o tom, že společnost nepůjčí komukoli a netěží z bezútěšné situace některých z nás.

U kredito24 je zásadní vaše úvěrová historie a způsob, jakým své závazky splácíte. Zezačátku si můžete půjčit jen 5.000 Kč. Jen pokud své závazky platíte včas, můžete získat navýšení úvěrového limitu – ten, kdo splácí včas, je tedy odměněn.

S kredito24 můžete mít peníze do 15 minut, pokud je vaše žádost o úvěr schválena. Samotné vyplnění žádosti nezabere více než dvě minuty, k převodu peněz je nutné převést na účet úvěrové společnosti 1 korunu, abyste prokázali, že uvedený účet je opravdu váš. V případě této půjčky je důležité, že musíte mít vlastní bankovní účet, disponentské právo nestačí.

Pokud na účtu potřebný zůstatek nemáte a máte přitom účet u některé z bank, k nimž patří Česká spořitelna, Raiffeisenbank, ČSOB, GE Money Bank, mBank, Fio Bank a Air Bank, může se úvěrová společnost dotázat prostřednictvím služby KontoConnect na výpic z vašeho účtu a ověřit tak, že účet je skutečně váš.

 

 

Jaké jsou u kredito24 poplatky?

U kredito24 nenajdete žádné skryté poplatky, veškeré úroky i případné další poplatky vidíte jasně při sjednávání úvěru. Čím delší doba splatnosti, tím vyšší úrok. Kromě úroku nejsou klientům účtovány žádné další poplatky, pokud splácejí včas.

Za prodloužení půjčky nebo za její pozdní placení však dodatečné poplatky účtovány jsou – i zde se ukazuje obchodní politika kredito24, která bonifikuje řádně platící klienty. Důležité je, že poplatky jsou stejné u první stejně jako u další půjčky, nezvyšují se, na rozdíl od konkurence.

O tom, že kredito24 není podvod, svědčí i to, že si další půjčku můžete vzít až týden po splacení půjčky předchozí, rozumný klient se proto do dluhové spirály nedostane.

Kolik si mohu půjčit?

Kredito24 je krátkodobá půjčka, a proto nabízí půjčku v rozsahu od tisíce korun do 15 tisíc, zvolit si však můžete jakoukoli konkrétní výši částky.

První klient si může půjčit jen pět tisíc, teprve pokud tuto půjčku řádně splatí, je úvěrový limit navýšen. Výhodou je, že výši úvěru i dobu splatnosti si můžete navolit podle svých potřeb, nikdo vám  nediktuje, kolik a na jak dlouho si můžete půjčit.

Kredito24 Vám krátkodobě půjčí až 15 tisíc korun!

Protože se však jedná o krátkodobou půjčku, je standardní doba splatnosti 30 dní, za poplatek si ji můžete prodloužit.

Žádost o kredito24 přes online formulář nebo přes facebook

Zajímavostí u půjčky kredito24 je to, že o ni můžete požádat nejen přes online formulář, ale také prostřednictvím facebooku – příznivci této sociální sítě si tedy přijdou na své.

Krom toho mohou stálí klienti žádat i prostřednictvím sms, nemusí žádost vůbec posílat ze svého uživatelského profilu.

Jaké jsou zkušenosti s kredito24?

Žadatelé o úvěr, stejně jako lidé, kteří již úvěr takto čerpali, jsou se službou kredito24 v zásadě spokojeni. Nejedná se o žádný podvod, pokud projdete schvalovacím mechanismem, peníze vám opravdu přijdou na účet. A pokud řádně splácíte, nic jiného než úrok skutečně neplatíte.

Jako u každé jiné půjčky je důležité znát dobře úvěrové podmínky a jednat tak, aby pro vás byla půjčka co nejvýhodnější. Víte-li, že kredito24 funguje na principu dodatečných poplatků, snažte se vyhnout neplacení svých závazků nebo prodlužování doby splatnosti – jedině tak zaplatíte jen úrok.

Je řada lidí, kterým může kredito24 pomoci vyřešit jejich nepříjemnou životní situaci, žádná krátkodobá půjčka se však nehodí k řešení dlouhodobých finančních problémů. Dostat se do krátkodobé finanční tísně může každý, u kredito24, stejně jako u ostatních poskytovatelů, platí, že není rozumné využívat tyto půjčky jako finanční rezervu.

Zkušenosti a recenze dlužníků svědčí o tom, že kredito24 je zavedená nebankovní společnost, která na českém trhu není nová, má transparentní podmínky a celou řadu spokojených klientů. Pro některé lidi může být kredito24 nejrychlejším řešením, jak se dostat z momentální finanční tísně, a jak si zároveň půjčit za férových podmínek.

4/5 - (2 votes)

You may also like...

2 Responses

  1. Pavel napsal:

    Lidi, pozor na ten úrok!

    • Jiří napsal:

      Neměl jsem možnost, banka mi nepujčí, tak jsem žádal u Kredita a peníze jsem měl hned. Ano, půjčku jsem dost přeplatil, ale pomohla mi z nouze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *