Crediton půjčka

Vyznat se na trhu krátkodobých půjček, tzv. půjček před výplatou, není snadné. Každá nabízená půjčka má svá specifika a liší se nejen spolehlivostí daného poskytovatele úvěru, transparentností obchodních podmínek, ale také rysy zcela praktickými – jako například formou podání žádosti a rychlostí jejího vyřízení.

Neméně důležité jsou i zkušenosti samotných žadatelů o úvěr, případně dlužníků. Jak si ve srovnání s ostatními stojí Crediton půjčka?

Co je půjčka Crediton

Jedná se o krátkodobou nebankovní půjčku, která nabízí 500 až 20.000 korun osobám ve věkovém rozmezí 18–75 let.

K půjčce Crediton nepotřebujete zástavu nemovitosti ani ručitele, je možné ji získat i bez doložení příjmů. Žadatel o půjčku si může sám zvolit, kdy půjčené peníze vrátí a kolik si celkově půjčí.

Crediton půjčka patří k tzv. sms půjčkám, o které můžete požádat prostřednictvím sms. Alternativním způsobem odeslání žádosti je online formulář nebo zavolání na zákaznickou linku. Crediton tak vychází vstříc různým klientským skupinám, proces žádosti o půjčku je velmi jednoduchý.

https://www.youtube.com/watch?v=KWw9Qzn3w4s

Splatnost půjčky je maximálně 40 dní, pokud potřebujete termín prodloužit, je to možné, ale platíte poplatek navíc. Crediton půjčka je opravdu půjčkou do výplaty, a proto není nabízena s delší dobou splatnosti.

Jak o půjčku Crediton zažádat?

Žadatelé o tuto půjčku se shodují v tom, že proces žádosti je velmi jednoduchý, srozumitelný a transparentní. Půjčka Crediton je vhodná zejména pro ty žadatele, kteří potřebují řešit neplánovaný výdaj, typicky opravu auta, pračky nebo lyžařský výcvik dětí.

Úvěrová společnost, která tuto půjčku poskytuje, ctí zásady bezpečného úvěrování, a proto si můžete přímo na webu Crediton přečíst, v jakých případech je lepší si tuto půjčku vůbec nebrat – může jít o případ, kdy potřebujete splatit jinou půjčku, nebo chcete financovat dovolenou či dokonce dárky.

V jednoduchém formuláři, kde posuvníkem navolíte požadovanou částku úvěru a dobu splácení, následně požádáte o úvěr. Vyplníte základní informace o sobě a žádost odešlete. Poskytovatel úvěru potřebuje znát vaše rodné číslo, číslo vašeho občanského průkazu, bankovního účtu, váš platný e-mail a mobilní telefon. U bankovního účtu je nutné, abyste byli jeho majitelem.

Již při podání žádosti jasně vidíte, kolik celkem zaplatíte, jaká je úroková sazba a jak vysoký je poplatek za poskytnutí půjčky. Crediton nepatří k těm poskytovatelům, kteří by některé informace před žadateli tajili.

Půjčka na míru od Crediton

Řešíte krátkodobý neplánovaný výdaj? Crediton může být vhodný právě pro vás.

Pokud žádáte poprvé, bude třeba nejprve provést vaši registraci a následně prověřit, že zadaný bankovní účet je opravdu váš – ověření probíhá formou zaslání sms kódu. Tímto sms kódem se pak přihlásíte do zabezpečené části webu.

Pokud již zaregistrováni jste, můžete o půjčku žádat velice jednoduše, a to pomocí webu nebo smsky. Po schválení žádosti máte peníze na účtu ještě v den žádosti, obvykle do 30 minut. Výhoda této sms půjčky spočívá právě v rychlosti jejího vyřízení, peníze na nenadálé výdaje máte téměř okamžitě.

Co hodnotí klienti na Crediton půjčce nejlépe?

Klienti, kteří o půjčku Crediton žádali, kladně hodnotí to, že si požadovanou částku mohou zvolit s přesností na stokoruny – nejsou tedy nikým nuceni k tomu brát si vyšší úvěr, než ve skutečnosti potřebují. Stojí-li oprava vaší pračky 2400 korun, můžete si půjčit přesně tolik.

Uživatelé ve svých recenzích prostřednictvím diskusí kladně hodnotí i to, že Crediton je půjčka přesně na míru – sami si mohou určit, kolik a jak dlouho budou splácet. Žadatel o půjčku je jejím spolutvůrcem, sám si určuje její parametry.

V neposlední řadě, za což Crediton získal i několik ocenění, je jeho výhodou i transparentnost a serióznost poskytovatele úvěru.

Vaši žádost o půjčku neposuzuje žádný automat, ale člověk z masa a kostí, který je vám k dispozici v pracovní dny i o víkendu.

Crediton nenahrává těm, kteří půjčují lidem v krajní finanční tísni. Přesto obdržíte vyjádření k vaší žádosti velmi rychle, do 15 minut, což uživatelé v diskusích také kladně hodnotí.

Zkušenosti a recenze uživatelů s půjčkou Crediton jsou pozitivní. Poskytovatel tohoto úvěru působí v několika zemích Evropy, v České republice je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů a ctí její etický kodex.

Podobné půjčky jako Ferratum:

4.4/5 - (8 votes)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *