BB půjčka

Po Vánocích se snad nenajde člověk, který by nepotřeboval nějakou tu korunu navíc. Ať už vás překvapily finančně náročné svátky, lyžařský kurz vašich dětí nebo nutná oprava auta, může být půjčka vhodným řešením. Představíme vám osobní BB půjčku a její výhody.

Contents

Co je BB půjčka

BB půjčka je další z řady nebankovních půjček. Co vlastně znamená nebankovní půjčka? Jedná se o takovou půjčku, kterou neposkytuje banka – na banky dohlíží Česká národní banka a podléhají přísnější kontrole než nebankovní poskytovatelé úvěrů, na druhé straně jsou málo flexibilní ohledně nabídky svých produktů a klientského servisu.

U banky můžete o řadu produktů sice zažádat online, ale až na výjimky musíte stejně dojít na pobočku a podepsat žádosti. A pokud chcete půjčku, musíte absolvovat poměrně náročný proces, který může trvat i několik týdnů.

Právě na tuto neflexibilitu bankovních trhu reagují poskytovatelé nebankovních úvěrů, kteří nabízejí své produkty šité na míru jednotlivým klientům. Možnost individuálního nastavení, určen splátkového kalendáře i částky, kterou si nakonec půjčíte, včetně možnosti sjednání půjčky online, to jsou hlavní benefity nebankovních půjček. Jednou z nich je i BB půjčka.

Parametry BB půjčky

BB půjčka je osobní půjčka až do výše 45.000 korun, přičemž nejméně si můžete půjčit tisíc korun. v závislosti na výši půjčky si sami zvolíte, jak dlouho budete chtít splácet, například tisícovku můžete splácet týden stejně jako tři měsíce.

Díky těmto nastavením vyhovuje BB půjčka širokému spektru klientů a pokryje nároky těch, kteří hledají rychlou půjčku do výplaty, stejně jako těch, kteří hledají zdroj financování nějaké větší investice.

Podmínky pro sjednání BB půjčky

Abyste mohli získat BB půjčku, musí vám být minimálně 21 let a musíte být občanem České republiky. Překážkou pro sjednání půjčky je aktivní neuhrazený dluh u jiné finanční společnosti, což samo o sobě svědčí o serióznosti poskytovatele BB půjčky – klienti se sice v jednotlivých recenzích mohou zlobit na to, že jim půjčka nebyla poskytnuta z důvodu neuhrazeného dluhu, na druhé straně je právě tato skutečnost důkazem o tom, že BB půjčka je poskytována v souladu se zásadami bezpečného úvěrování a nepodněcuje klienty ke dluhové spirále.

Další důležitou podmínkou je stálý a prokazatelný příjem, například z podnikání, ze zaměstnání nebo i z důchodu, a vlastní bankovní účet – podobně jako u jiných institucí dispoziční právo nestačí.

Jaké jsou zkušenosti s BB půjčkou?

Pokud splníte výše uveden kritéria a půjčku získáte, je velká pravděpodobnost, že budete spokojeni. Alespoň tak hodnotí půjčku její klienti.

VÍCE INFORMACÍ >>>

BB půjčka není žádný podvod, peníze vám opravdu přijdou. Pokud máte jakýkoli problém, můžete se obrátit na klientský servis, který je dostupný v pracovních dnech.

Lidé také kladně hodnotí to, že půjčit si mohou i rodiče na rodičovské dovolené nebo důchodci, pokud doloží výši svého příjmu. Pro sjednání půjčky není vyžadováno ručení.

Jak BB půjčku sjednat

Výhody BB půjčky

O BB půjčku můžete jednoduše zažádat online, veškeré informace o půjčce máte dostupné prostřednictvím svého osobního účtu. Pokud z nějakého důvodu nemůžete svým závazkům dostát, můžete si půjčku za poplatek prodloužit – poskytovatel této půjčky vyzývá k neodkladnému řešení dané situace, dělat „mrtvého brouka“ je jednoznačně to nejhorší, co může klient udělat.

Západ slunce přes palmy

Chtěli byste za exotikou a chybí vám peníze? BB půjčka vám pomůže zafinancovat vysněnou dovolenou.

BB půjčka je dobrým řešením, pokud hledáte půjčku do padesáti tisíc. Nehodí se na financování věcí, na které byste si mohli za výhodnější podmínek sjednat účelový úvěr. Výhodou BB půjčky je totiž právě to, že je neúčelová – nemusíte nikomu dokládat, na co peníze potřebujete.

Dostat se do finanční tísně může každý a půjčit si skutečně není žádná ostuda, pokud zvládáte splácet tak, jak máte ve smlouvě sjednáno. Na rozdíl od půjčky v rodině nemusíte s BB půjčkou odpovídat na tázavé pohledy a dokládat svůj rodinný rozpočet, přesto získáte peníze na vše, co potřebujete zaplatit.

VÍCE INFORMACÍ >>>

4.7/5 - (6 votes)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *