Půjčky před výplatou a jejich porovnání

Nebankovní segment půjček je mimo jiné zajímavý také v tom, že má skutečně co nabídnout. Pokud se podíváme konkrétněji, mohou to být miliony, statisíce a desetitisíce, stejně jako to mohou být i tisíce korun. A právě ty jsou v posledních letech velmi oblíbené. V podstatě od doby, kdy se poprvé objevily takzvané půjčky před výplatou.

Ty můžete znát i pod řadou jiných názvů, jako jsou:

  • Mikropůjčka
  • Finská půjčka
  • Online půjčka

 

Půjčky před výplatou potěší rychlostí i výhodností

Půjčky před výplatou potěší rychlostí i výhodností

Jelikož různých poskytovatelů je na našem trhu celá řada, podívejme se na jejich porovnání a na to, jak vybrat skutečně toho správného. Díky tomu uvidíte, že to nemusí být zase až tak složité. Stejně jako poznáte, že nemusí být zase až tak nevýhodné, jak se zdá.

Contents

 Jaké půjčky před výplatou nabídnou nejvyšší částky?

Jak jsme zmínili, obvykle mluvíme o sumách, které jsou ve výši několika tisíců korun. Tolik společnosti poskytovaly hlavně ve chvíli, kdy se půjčky před výplatou na našem trhu poprvé objevily. Nyní je situace jiná, jelikož můžeme říci, že možností je mnohem více. V podstatě není problém dosáhnout i na desetitisíce korun českých. Pokud vás zajímají možnosti, lze zkusit třeba společnost Kredito24, která nabídne až 15 000 korun českých. To stále není maximum, jelikož někteří poskytovatelé jsou připraveni nabídnout žadatelům i 20 000 Kč. Jací to jsou? Třeba CreditON, stejně jako společnost Zaplo.

Jaká okamžitá půjčka je nejvýhodnější?

Pokud je u současných půjček před výplatou jeden velký problém, je to jistě nutnost počítat s vysokými úroky. Co je u většiny společností běžné, to je sazba ve výši až třiceti procent. Nikoliv za rok, ale za jeden kalendářní měsíc. Z půjčené desetitisícové částky tak zaplatíte navíc i 3 000 Kč. Naštěstí i zde dochází postupně k tomu, že se sazby začínají výrazně snižovat. Pokud hledáte poskytovatele, který je aktuálně nejvýhodnější, je to Japonská půjčka. U ní platí jednoduché pravidlo spojené s tím, že z každé půjčené tisícikoruny zaplatíte na úrocích jenom 33 Kč. V přepočtu to znamená úrok v jednotkách procent, což je pro celou řadu lidí plně akceptovatelné.

Když mluvíme o nejvýhodnějších úrocích, nesmíme zapomenout na možnost půjčit si zcela zdarma. Ano, i takový půjčky před výplatou existují. Pokud splníme podmínky, je úrok i RPSN nulové. Mezi podmínky obvykle patří nutnost vzít si jenom určitou částku na určitou dobu, stejně jako je zde nutnost požádat si poprvé. Splňujete? Potom zamiřte k těmto společnostem:

Jak mít peníze co nejdelší dobu?

Půjčky před výplatou jsou spojeny také se zajímavostí, která se týká splácení. Zapomeňte na to, že by byla půjčená částka rozdělena do několika měsíčních splátek. Vaší povinností je vrátit ji jednorázově. A to ve zvolený termín splatnosti. Ten bývá u většiny poskytovatelů v rozmezí 1 – 30 kalendářních dní. Naštěstí i zde se najdou pozitivní výjimky, kdy si lze peníze vzít i na dobu 45 dní. U jakých poskytovatelů je to možné? Využita může být buď Emmas Credit půjčka, stejně jako není žádným problémem poptat úvěr i u společnosti Ferratum.

Když mluvíme o délce splatnosti, je třeba podotknout, že se může stát, že ji nebudeme zvládat splnit. Tedy že do daného data neseženeme peníze na vrácení. Není třeba zoufat, jelikož dnes už v podstatě každá půjčka před výplatou umožní prodloužení tohoto termínu. A to i několikrát, díky čemuž lze mít peníze i po několik měsíců. Pozor však na případné poplatky.

Jak je to s rychlostí vyřízení?

I ta by nás měly zajímat. Jsou společnosti, které garantují vyřízení do několika hodin, nebo několika desítek minut. Právě to jsou největší lákadla, která půjčky před výplatou mají. Pozor však na samotné podmínky spojené s rychlostí. U některých je třeba si za expresní rychlost připlatit. Příkladem je Japonská půjčka, která standardně schvaluje během jednoho dne. Stejně tak pozor na to, od jaké chvíle se dané měření času počítá. Jsou společnosti, které sice garantují jednoduchost, ale přitom mohou vyžadovat nejenom zaslání korunového ověřovacího poplatku, ale třeba i kopie vašich dokladů.

Pokud chcete vše vyřídit skutečně jednoduše, bez těchto ověřovacích plateb i bez skenování vašich dokladů, je třeba zvolit poskytovatele, který bude tím správným. Může to být jak již jednou zmíněná Japonská půjčka, tak to může být i půjčka Ferratum. Zde je skutečně jistotou, že se jakýchkoliv administrativních nezbytností bát nemusíte.

4.6/5 - (5 votes)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *