Ge money leasing

Jste podnikatel a potřebujete financovat něco, co potřebujete nezbytně k podnikání, a nemáte dostatek finančních prostředků? Ať už jste začínající veterinární lékař, který potřebuje zařídit ordinaci, nebo jiný podnikatel, který potřebuje koupit nové auto nebo kancelářskou techniku, může být pro vás vhodným řešením nabídka produktů GE Money leasing.

Contents

Co je GE Money leasing

Společnost GE Money Leasing je úvěrová společnost, která zajišťuje financování osobních, užitkových a nákladních vozů, prostředků hromadné dopravy, strojů a technologických zařízení a techniky pro kanceláře, zdravotnictví a veterinární péči, zemědělství, lesnictví, stavebnictví, stejně jako manipulační a komunální techniky.

Klient si může vybrat z několika variant operativního leasingu, na základě nabídky zpracované na základě individuální poptávky. GE Money leasing je členem skupiny GE Money, a proto ctí její pravidla a principy úvěrování. S tímto typem úvěru, který je určen primárně pro podnikatele, ale nejen pro ně, se nemusíte bát, že byste uzavřeli smlouvu za nevýhodných nebo nestandardních podmínek.

GE Money leasing zaručuje jednoduchý proces žádosti o půjčku a individuální přístup k vašim potřebám. Díky tomu, že nabídka produktů společnosti GE Money sestává z účelových úvěrů, nabídka adresně odpovídá specifikům jednotlivých oborů a dokáže zajistit podmínky, které jsou velmi zajímavé.

Proč financovat prostředky k podnikání nebo osobní auto účelovým úvěrem

Důvodů, proč takovou potřebu řešit pomocí účelového úvěru, je hned několik. Zaprvé účelový úvěr je nastaven tak, aby zohledňoval specifika toho, na co si půjčujete – u vozu je například zohledněno stáří auto, v rámci leasingu je ošetřen i pojištění auta a další věci, na které byste v případě neúčelového úvěru museli myslet zvlášť.

Lamborghini koncept

GE Money Leasing vám umožní pořídit například nový vůz na úvěr.

Dalším aspektem jsou potenciálně výhodné podmínky, které můžete prostřednictvím účelového úvěru získat. Účelové úvěry mají sice nižší variabilitu podmínek než úvěry neúčelové, ale nabízejí oproti nim výhodnější podmínky.

Financování auta s GE Money Leasing

Finanční leasing od GE Money můžete použít na financování osobního nebo nákladního vozu pro soukromé účely. Jaký vůz lze takto pořídit?

Může se jednat o jakýkoli vůz mladší 8 let, se splatností 12–18 měsíců. Výhodou přitom je, že až do výše 600 tisíc nepotřebujete na tento účelový úvěr ručení.

Pořídit si auto na leasing můžete navíc i v případě, že požadujete nulovou akontaci – chcete financovat celou kupní cenu vozu prostřednictvím finančního leasingu.

K pořízenému autu můžete v rámci leasingové smlouvy získat výhodné pojištění a GE Money vaši žádost o úvěr vyřídí velmi rychle.

Jak o leasing od GE Money zažádat?

O úvěr můžete požádat pomocí jednoduchého formuláře, který je dostupný online na stránkách společnosti. Všechny náležitosti, které potřebujete k vyřízení žádosti o úvěr, se dozvíte přehledně na webových stránkách.

Během několika dní budete kontaktováni poradcem úvěrové společnosti, který s vámi prověří detaily. Pokud je vše v pořádku a není potřeba nic dalšího dokládat, je žádost vyřízena do několika dnů. K podání žádosti samozřejmě můžete využít i pobočky, a máte-li jakékoli dotazy, můžete kontaktovat infolinku, která je samozřejmě zdarma.

Čím se GE Money od jiných úvěrových společností liší? Jedná se o poskytovatele bankovních úvěrů, s čímž souvisí serióznost a transparentnost smluvních podmínek a řádné prověřování schopnosti splácet. Nejširší zkušenosti mají lidé s financováním osobních aut na leasing od GE Money, a jejich hodnocení vyznívají pozitivně. Nejedná se o žádného neseriózního poskytovatele, který by se skrýval za fiktivní sídla a úvěry pouze zprostředkovával. U GE Money víte, u koho si půjčujete a za jakých podmínek. Pokud vám nezbývá hotovost, může být tento druh leasingu vhodným řešením – pro rychlost sjednání, transparentnost a výhodné podmínky zajištěné účelovostí úvěru.

4/5 - (1 vote)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *