website statistics _uacct = UA-649561-2urchinTracker()

Nebankovní půjčky Provident

Vyznat se v poskytovatelích nebankovních půjček není snadné. Podle čeho vybrat a kteří poskytovatelé patří k nejspolehlivějším? Představujeme vám nebankovní půjčky Provident.

Contents

Čím se Provident liší

Provident je nebankovní poskytovatel úvěrů, jehož hlavní odlišnost spočívá v tom, že jde o tzv. značkovou společnost. Jedná se totiž o úvěrového poskytovatele, který na trhu působí řadu let, má známé sídlo a další kontaktní údaje a například dodržuje etický kodex.

Nebankovních poskytovatelů úvěrů působí na českém trhu desítky tisíc a kvalita poskytovaných služeb se značně liší – můžeme mezi nimi najít férové a transparentní poskytovatele stejně jako nechvalně známé úvěrové predátory. Rozeznat jedny od druhých je úkolem zákazníka-spotřebitele, značkových nebankovních společností je jen hrstka.

Právě společnost Provident byla v letech 2011 a 2012 oceněna prvním místem v indexu Etického úvěrování a v loňském roce byla vyhodnocena v anketě Zlatý měšec prvním místem v soutěži Nejlepší úvěrová společnost.

Jedná se o zavedenou společnost, která na českém trhu působí od roku 1997, za tuto dobu získala více než jeden milion zákazníků.

Zodpovědné půjčování

Mezi hlavní benefity nebankovních úvěrů Providentu patří zodpovědný přístup k zákazníkům a dodržování zásad zodpovědného půjčování. Provident nepůjčí všem bez ohledu na jeho příjem a schopnost úvěr splácet, ke každému žadateli o půjčku přistupuje individuálně a půjčky poskytuje korektně.

Provident dodržuje zásady etického úvěrování, a za to byl v minulosti několikrát oceněn. Již dávno neplatí, že nejvýhodnější podmínky úvěru získáte v bance, úskalí nebankovních společností však spočívá v tom, že mezi nimi působí řada společností, které těží z tíživé finanční situace žadatelů. Některé nebankovní společnosti přitom nabízejí lepší podmínky než banky, banka již léta není zárukou nejnižší úrokové sazby nebo nejvýhodnější RPSN.

Jednoduchá a bezpečná nebankovní půjčka

Provident poskytuje jak rychlé půjčky v hotovosti, tak půjčky na váš bankovní účet. V případě hotovostní půjčky vám peníze přinese obchodní zástupce společnosti přímo k vám domů.

Pokud si vyberete půjčku převodem na účet, můžete mít peníze do 13 dnů od podpisu smlouvy. Půjčku vyřídíte online z pohodlí domova, nemusíte chodit nikam na pobočku, nejste vázáni otevírací dobou.

Půjčka bez ručitele

Kromě rychlosti je další výhodou nebankovních půjček od Providentu to, že se jedná o půjčky bez ručitele. I díky tomu je možné žádost vyřídit poměrně rychle a peníze předat žadateli, případně mu je převést i v řádu několika hodin.

Nenechte se zmást nabídkou jiných rychlých půjček – právě tyto půjčky jsou často založeny na tom, že za rychlost platíte tvrdými úvěrovými podmínkami nebo zástavou neúměrnou hodnotě půjčky.

Půjčit si od Providentu můžete 4.000 až 80.000 a můžete je využít na cokoli, úvěr je neúčelový. Dobu splácení si sami zvolíte podle vlastních možností, na výběr máte 45, 60 a 100 týdnů.

Bez ručitele i zástavy

Půjčku od Providentu můžete získat i bez zástavy nebo ručitele, a to i v případě, že máte nízký příjem. Jak je to možné? Dokonce ani negativní úvěrová historie v úvěrových registrech není na překážku.

Je to dáno tím, že Provident vyhodnocuje všechny žádosti individuálně a nabídne klientovi vždy takovou výši zápůjčky, aby ji byl schopen podle své aktuální situace splatit. Pokud si zažádáte o příliš vysoký úvěr, Provident vám nabídne nižší částku s odůvodněním, že jedině tak je půjčka pro vás i pro věřitele bezpečná.

Bez skrytých poplatků

Nebankovní půjčky u Providentu jsou pro spotřebitele výhodné i díky tomu, že jsou poskytovány za transparentních podmínek a bez jakýchkoli skrytých poplatků. Podmínky půjčky znáte předem, stejně jako si můžete snadno v úvěrové online kalkulačce vypočítat, jaké budou vaše splátky a kolik vás bude celkově úvěr stát.

Nápis nebankovní půjčky provident

Nebankovní půjčky Provident – férové podmínky pro spotřebitele

S Providentem se rozhodujete odpovědně, protože znáte veškeré informace o úvěru předem. Jelikož se jedná o renomovanou nebankovní společnost, můžete se spolehnout na to, že tato půjčka nepředstavuje pro spotřebitele žádné riziko a že úvěrové podmínky jsou férové.

4.6/5 - (5 votes)

You may also like...

4 Responses

 1. Patrik napsal:

  Moje zkušenost není zrovna nejlepší. Úvěr schválili, poskytli, ale po první nezaplacené splátce sankce jako prase!

  • Honza napsal:

   @Patrik
   Pěkná blbost… Pokud byste měl někdy jejich půjčku víte, že žádné sankce donedávna neměli…
   Jasné a přehledné smlouvy, jednoduché podmínky atd…

 2. perlicka napsal:

  Podle me maji korektni podminky,ja jsem s pujckou byla spokojena.Hledam ted nejakou s lepsim urokem

 3. Yarin napsal:

  Všechny ostatní společnosti jsou lepší než provident!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *