Zaimo půjčka

Život přináší řadu nenadálých událostí, kdy nám nezbyde dostatek peněz na nečekané výdaje. Zvláště jde-li o širší rodinu, je plánování výdajů a dlouhodobé spoření velmi těžké, protože věcí, které se mohou rozbít, které je potřeba opravit nebo které je třeba zaplatit, je celá řada a rok co rok jich přibývá. Řešením finančního nedostatku může být, zejména před Vánoci, krátkodobá půjčka s jednoduchou administrací. Přinášíme vám recenzi půjčky Zaimo.

Contents

Co je Zaimo půjčka

Zaimo je typ krátkodobé a flexibilní půjčky, která nabízí možnost sjednání 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to vše online přes internet. Vaše žádost je vyřízena do 5 minut a do 15 minut obdržíte peníze na váš účet. Půjčit si můžete až 25 tisíc na dobu 2 až 12 měsíců, sami si přesně zvolíte, kolik si půjčíte, s jakou úrokovou sazbou a na jak dlouhou.

Zaimo půjčka je vhodná právě pro krytí nečekaných výdajů, je flexibilnější než bankovní půjčky a můžete si ji sjednat odkudkoli. Nemusíte skenovat žádné doklady, stačí jen vyplnit žádost a nechat proběhnout schvalovací proces.

Zkušenosti klientů, kteří tuto půjčku čerpali, jsou veskrze pozitivní, oceňují zejména rychlost schválení žádosti a individuální přístup. Zaimo půjčka je skutečnou půjčkou, která ctí hlavní zásady bezpečného úvěrování.

Automatický systém schvalování

Hlavní výhodou této krátkodobé půjčky je automatický schvalovací systém, který každou žádost vyhodnocuje 24 hodin denně a přitom individuálně. Nejpozději do pěti minut od odeslání žádosti se dozvíte, zda vám Zaimo půjčí, či nikoli.

Peníze ze Zaimo půjčky můžete využít, na co chcete, což je velká výhoda oproti účelovým úvěrům. Veškeré poplatky a úroky máte na očích, proto stále víte, za kolik si vlastně půjčujete a kolik celkem zaplatíte. Smluvní dokumentaci si můžete pročíst kdykoli, je zveřejněna na webových stránkách. I toto je oblast, kterou uživatelé ve svých recenzích pozitivně hodnotí.

Je Zaimo půjčka podvod?

Na českém trhu působí desítky tisíc poskytovatelů nebankovních půjček a není vždy snadné se v této nepřeberné šíři úvěrů orientovat. I proto se žadatelé o úvěr často ptají, zda není Zaimo půjčka podvod a jaké jsou s ní zkušenosti.

Zaimo půjčka není založena na bezhlavém půjčování komukoli za velmi vysoký úrok. Krátkodobé půjčky mají úrokovou sazbu vždycky vyšší než dlouhodobé úvěry, ale Zaimo rozhodně nepatří mezi lichváře. Je transparentní, předem znáte podmínky a úvěr můžete kdykoli splatit, stejně jako můžete během prvních 14 dnů bezplatně odstoupit od smlouvy. Peníze vám po schválení vaší žádosti opravdu přijdou a systém funguje, jak má.

Půjčuje Zaimo opakovaně?

Zaimo vás nelimituje, co se minimální částky a doby splácení týče, co však hlídá, jsou opakované půjčky. Není v zájmu Zaimo půjček přivést klienty do dluhové pasti, a proto klientovi opakovaně půjčí až 7 dní po splacení předchozí půjčky, nemůžete tedy mít více úvěrů souběžně a nemůžete čerpat půjčky nepřetržitě. Zaimo sleduje finanční situaci svých klientů a snaží se o odpovědný přístup.

Jak o Zaimo půjčku zažádat?

Jedním z největších benefitů je možnost požádat o půjčky v kteroukoli denní nebo noční dobu prostřednictvím webového formuláře nebo aplikace na síti Facebook.

Stálí klienti mohou o půjčky žádat prostřednictvím svého profilu na Facebooku.

Po schválení vaší žádosti je třeba převést 1 korunu na účet úvěrové společnosti, aby došlo k ověření toho, že uvedený účet je opravdu váš. Jakmile je tato operace dokončena, jsou vám peníze převedeny na váš účet. Podmínka dostatečné bonity a vlastnictví bankovního účtu jsou jediné dvě podmínky, které Zaimo půjčku ovlivňují. Pro některé dlužníky může být tento krok překážkou, ale většinou se lidé shodují na tom, že s převedením jedné koruny problém není.

Pokud budete chtít půjčku prodloužit, je to samozřejmě možné. Pokud byste se dostali do problémů se splácením svých závazků a pokud úvěrovou společnost, která Zaimo půjčky poskytuje, nekontaktujete sami, bude se vás snažit kontaktovat všemi dostupnými prostředky. Teprve pokud všechny možnosti o kontakt s dlužníkem selžou, předává pohledávku k exekuci.

Zaimo – půjčka na míru

Ačkoli probíhá Zaimo půjčka automatizovaně, je komplexně individualizovaná. Vaše žádost o půjčku je posuzována individuálně a je vám navrhnut finanční plán na míru. Umožňuje vám také individuální nastavení parametrů půjčky, proto dokáže Zaimo půjčka odpovědět na potřeby každého konkrétního žadatele.

Roztažený svinovací metr

Zaimo půjčka je krátkodobá flexibilní půjčka. Nastavíte si ji přímo na míru.

Zaimo půjčku poskytuje společnost Kreditech Česká republika, s. r. o., která je pobočkou německé Finstart. Kontaktní údaje jsou snadno na webu dohledatelné a možností kontaktu máte hned několik, klientská linka je k dispozici od osmi do osmi.

3.6/5 - (5 votes)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *