XS půjčka – recenze

Nebankovní sektor nabízí plno nejrůznějších možností, jak si půjčit peníze. Ať už je potřebujete rychle, bez prověřování, bez dokazování účelu anebo třeba ve větší sumě na bydlení, vždy najdete vhodnou společnost, která má úvěr přesně na míru.

Contents

Malé půjčky před výplatou

A protože se mnoho lidí dostává do krátkodobé finanční tísně často před výplatou anebo když je nezaměstnaný, objevil se nový typ malých půjček. Jde o krátkodobé půjčky v hodnotě do 20000 Kč, která vám pomůžou vyřešit vaši problematickou situaci extra rychle.
malá rychlá půjčka

Jedním z takových úvěrů je nová malá XS půjčka. Možná jste slyšeli o nové Japonské půjčce, která vlastně spadá pod Home Credit a je právě pro situace před výplatou.
Tak přesně tenhle způsob okoukali u Provident Financial a spustili právě XS půjčku.

Detaily XS půjčky

XS půjčka vypadá skoro jako každá jiná SMS půjčka v oboru krátkodobých půjček. Můžete si vybrat, kolik si chcete půjčit. Minimální částka, kterou XS půjčka poskytuje jsou 2000 korun, maximálně si potom můžete půjčit až 15 000 Kč.

VÍCE INFORMACÍ >>>

Narozdíl od konkurenčních půjček je zde ovšem delší doba splatnosti. Splácet můžete sice klidně i do měsíce (a díky tomu získáte 0 % úrokovou sazbu), ale pokud splácet nestíháte, můžete si splatnost protáhnout na 12 týdnů (bez placení dalších poplatků).

Kromě těchto odlišných parametrů půjčky je u XS půjčky nová možnost v tom, že si můžete vybrat, zda chcete splácet týdně anebo měsíčně. Obě možnosti jsou stejně výhodné, liší se jen o 1 Kč.

XS půjčka recenze

Další výhodou XS půjčky od Provident je to, že si tuhle půjčku můžete nejen nechat poslat na účet, ale můžete si taky zvolit možnsost předání peněz v hotovosti, například právě když jste v problematické situaci před výplatou.

Kolik u XS půjčky přeplatíte?

Protože jde o půjčku Provident, určitě jsme všichni očekávali vysoké úrokové sazby a poplatky za půjčení peněz. Navýšení u XS půjčky ovšem není vůbec tak hrozné, jak se zdá.

Tabulka splátek

[table id=1 /]

Pokud si půjčíte 15 000 Kč, což je nejvyšší možná suma, přeplatíte necelé 3000 Kč, přesně je to 2 702 Kč, takže je hodnota RPSN 173,84 %. Oproti RPSN u půjčky Zaplo, o které jsme psali nedávno je to velmi značný rozdíl.

Akční XS půjčka úplně zdarma s nulovým navýšením

Protože jde o novou akci, připravil si Provident Financial a XS půjčka akční nabídku pro všechny nové klienty. Každý, kdo si do 29.9. půjčí jakoukoliv částku a dokáže do 1 měsíce přesně tuhle sumu vrátit, nemusí platit žádné navýšení, úroky – má prostě půjčku úplně zdarma.

VÍCE INFORMACÍ >>>

A co vy, máte už s XS půjčkou zkušenosti? Přidejte vaši recenzi do diskuze!

5/5 - (1 vote)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *