Japonská půjčka, nejlevnější půjčka na trhu 2015

Japonská půjčka je na finančním trhu krátkodobých půjček jen relativně malou chvíli a to asi od července roku 2015, ovšem i přesto ji u nás řadíme mezi nejlevnější a nejvýhodnější půjčku na trhu.

O Japonské půjčce jste toho asi moc neslyšeli, to ovšem neznamená, že jste neznali jejího předchůdce, čímž byla Click Credit půjčka. Oba finanční produkty fungují na trhu pod křídly Home Credit, což je známá nebankovní společnost fungující nejen v České republice.

Už v minulosti byla krátkodobá sms půjčka od Home Credit s názvem Click Credit (kterou jste mohli získat i pobočkách Sazky) hodně ceněna a to jak pro svoji bezpečnost, tak především pro nízkou úrokovou sazbu. A protože Japonská půjčka vychází právě z Click Credit, má i tato nová služba velmi výhodné úroky.

Japonská půjčka logoU Japonské půjčky si totiž účtují za půjčenou tisícikorunu na 30 dnů jen 33 Kč. To znamená, že pokud si přes Japonskou půjčku vypůjčíte 3000 Kč před výplatou se splatností na jeden měsíc, přeplatíte pouze 99 Kč.

Celkem vás bude půjčení peněz stát rovných 100 Kč, protože je třeba započítat ještě ověřovací poplatek, ovšem i tak je tohle bezkonkurenční nabídka.

VÍCE INFORMACÍ >>>
Podívejme se, kolik bychom zaplatili u konkurenčních nebankovních společností, které fungují na trhu krátkodobých sms půjček.

Půjčka 3000 na 30 dnů

  • Poplatek u Zaplo půjčky: 570 Kč (přeplatíte 470 Kč)
  • Poplatek u Creditonu: 779 Kč (přeplatíte 679 Kč)
  • Půjčka u Perfect Money (jen na 28 dnů): 720 Kč (přeplatíte 620 Kč)

Z tohoto příkladu je jistě zřejmé, že ceny konkurenčních společností se nacházejí úplně v jiných cenových relacích. Sice některé z firem nabízí bonusy, jako je první půjčka zdarma, týden splatnosti navíc či jiné výhody, úspora u Japonské půjčky je zřejmá.

Půjčka až do 15 000 Kč

Jednou ze změn při přechodu od Click Credit k Japonské půjčce je navýšení cílové částky pro klienty. U předchozí půjčky před výplatou jste mohli získat úvěr maximálně na 5000 Kč.

změna click credit na japonskou půjčku

Teď se limit zvýšili a vy si můžete půjčit až trojnásobek, tedy 15 000 Kč. I tímto tahem se tedy Home Credit a jejich dceřinná společnost dostali na úroveň ostatních krátkodobých půjček na trhu.

S výší cílové částky se prodloužila i doba splatnosti. Klasicky si sice můžete půjčit peníze stále jen na měsíc, ovšem pokud máte problémy se splácením a chtěli byste si odložit splátku této půjčky, máte možnost. Jednou z podmínek je ovšem to, abyste byli schopni splatit alespoň 20 % z vypůjčené částky.

Poplatky za prodloužení Japonské půjčky

Další podmínkou je potom samozřejmě poplatek za tuto službu. Prodloužení je už méně výhodné, protože každé prodloužení dluhu s hodnotou 1000 Kč vás vyjde na 49 Kč.

Pokud si tedy půjčíte například 5000 Kč a budete chtít prodloužit splatnost o měsíc, musíte splatit 1000 Kč jako část dluhu a navíc 245 Kč jako poplatek za prodloužení vaší krátkodobé půjčky. I v poplatcích za prodloužení nám ale vychází Japonská půjčka jako nejlevnější na trhu, minimálně v roce 2015.

Další informace a články o Japonské půjčce:

VÍCE INFORMACÍ >>>

 

4.5/5 - (6 votes)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *