Nová extra rychlá krátkodobá půjčka

Pokud potřebujete rychle půjčit peníze a poohlížíte se po vhodné krátkodobé půjčce, může vám pomoci nová extra rychlá krátkodobá půjčka, díky níž získáte peníze do několika minut. Žádné složité schvalování, pouze férové podmínky a vstřícný přístup ke klientům.

Peníze na účet ihned

Každému se může někdy stát, že mu chybí pár stovek nebo pár tisíc korun do výplaty. I lidem, kteří hospodaří s penězi zodpovědně, se může stát, že nebudou mít na nenadálou opravu pračky nebo auta. Ať už potřebujete půjčit tisíc nebo patnáct tisíc, nová extra rychlá krátkodobá půjčka od společnosti Kredito24 vám může v této situaci pomoci.
Hlavní výhodou je rychlost vyřízení. Poskytovatel půjčky je seriózní a půjčí jen tomu, kdo prokáže dostatečnou bonitu. Proces schvalování je automatický, a proto je spravedlivý vůči všem. Nikdo vás nebude soudit podle toho, co máte na sobě nebo jakým autem jste do banky přijeli, důležité jsou jen informace poskytnuté v žádosti o úvěr.
Jakmile je žádost schválena, stačí převést jednu korunu z vašeho běžného účtu a počkat na připsání platby. Ve většině případů jsou peníze připsány na váš účet do několika minut, v mimořádných situacích do druhého dne (například zadáváte-li žádost v neděli v noci).
Proč je potřeba kvůli schválení žádosti o extra rychlou krátkodobou půjčku převádět jednu korunu? Jedná se o ochranu dlužníka, aby peníze byly připsány skutečně na jeho účet, a nikoli na účet někoho jiného. Pokud by někdo získal vaše osobní údaje, peníze si na vás jednoduše nepůjčí.
Pokud máte navíc účet u některé z vybraných bank (Česká spořitelna, Raiffeisenbank, ČSOB GE Money Bank, M- Bank, Fio Bank a Air Bank), není nutné ani jednu korunu převádět, poskytovatel požádá banku o okamžitý výpis z vašeho účtu, na jehož základě ověří vaši totožnost a spojení s účtem.

Výhody nové extra rychlé krátkodobé půjčky:

Sami volíte, kolik si půjčíte

Nová extra rychlá krátkodobá půjčka nabízí tolik možností, kolik je klientů a jejich potřeb. Proto, na rozdíl od jiných poskytovatelů krátkodobých půjček, nejste nuceni k tomu vzít si půjčku s určitou minimální výší. Jediné, co je limitováno, je její maximální výše – 15 tisíc korun.

VÍCE INFORMACÍ >>>

Kredito24 nepůjčuje lidem, u nichž lze předpokládat, že půjčku nesplatí, a také nepůjčuje větší obnosy peněz. Důvodem je to, že poskytovatel půjčky nechce věřitele zahánět do dluhové spirály, jen poskytuje prostředky k řešení většinou nenadálých situací, které mohou potkat každého z nás.
Kredito24 není z úvěrových poskytovatelů, kteří by těžili ze složité situace lidí. I proto není možné si poprvé půjčit více než 4.500,– Kč, můžete si však půjčit mnohem méně.
Peníze jsou dostupné 24 hodin, 7 dní v týdnu. Žádné otevírací doby bank, žádné zdlouhavé a náročné schvalovací kolečko, žádné čekání na převod peněz z jiné instituce.

Nastavitelná doba splatnosti

Pokud vám na ostatních poskytovatelích krátkodobých půjček vadí, že si nemůžete zvolit délku splatnosti, s novou extra rychlou krátkodobou půjčkou máte problémy vyřešeny. Sami si navolíte nejen, kolik si půjčíte, ale také na jak dlouho.
Tato půjčka je proto ideální volbou pro klienty, kteří hledají individuální přístup. Poskytovatel úvěru vám vymezí podmínky poskytnutí úvěru, ale jeho výši a splatnost si nastavujete sami podle svých vlastních potřeb.

Transparentní a fér

Na přehledné webové kalkulačce vždy vidíte, kolik si půjčíte a kolik celkem zaplatíte. Poplatky jsou stejné pro všechny zákazníky, nezáleží přitom na tom, zda se jedná o váš první nebo pátý úvěr. To je velká výhoda oproti konkurenci – můžete se spolehnout na to, že se vám poplatky nezmění.
U nové extra rychlé krátkodobé půjčky si můžete být jisti, že vás nepotkají žádné skryté poplatky nebo nečitelné písmo ve smluvních podmínkách. Od začátku víte, kolik si půjčujete, za jakých podmínek a za kolik.

Opakovaná krátkodobá půjčka

U společnosti Kredito24 si můžeme půjčit i opakovaně, ale ne hned, na rozdíl od konkurence. Je to další z ukazatelů serióznosti poskytovatele úvěru – žádný věřitel není vybízen k tomu, aby si bral jednu krátkodobou půjčku za druhou.
Opakovaný úvěr samozřejmě možný je, ale jen po uplynutí 7denní lhůty po splacení úvěru předchozího.
Jak o extra rychlou krátkodobou půjčku zažádat?Vyplnění žádosti je velmi jednoduché. Buď využijete internetový formulář, nebo speciální aplikaci na sociální síti Facebook. Jediné, co potřebujete, je internetové připojení, občanský průkaz, mobilní telefon a bankovní účet s minimálním použitelným zůstatek 1,– Kč (případně účet u některé z vybraných bank). Pokud o tuto půjčku nežádáte poprvé, můžete žádat i prostřednictvím SMS.

Prodloužení půjčky

Půjčku samozřejmě můžete prodloužit, a to jednoduše online. Kolik vás prodloužení úvěru bude stát, zjistíte ve svém uživatelském profilu – díky tomu vždy víte, kolik vás která služba bude stát.
Úvěr můžete prodloužit o 7, 15 nebo 30 dní, a to i opakovaně. Poplatek spojený s prodloužením úvěru však musíte uhradit před tím, než k prodloužení dojde – jen tak je zajištěno, že úvěr prodlužujete odpovědně.
Pokud se stane, že se dostanete do prodlení s placením, bude vás věřitel kontaktovat. Kredito24 je odpovědný věřitel, který se snaží nejprve vzniklé nedoplatky vyřešit s dlužníkem, a teprve pak přenáší právo exekuce na třetí osoby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

6 Responses

 1. Pavel S. napsal:

  Jak dlouho trvá schválení?

  • Master napsal:

   Mně půjčku schválili hned (proběhlo onlajn). A to mně předtím neprošla u půjčkomatu

  • Radek napsal:

   Mě to schválili asi na třetí den, ale trvalo to tak dlouho, protože jsem jim musel poslat smlouvu poštou, ale hned po schválení mi peníze poslali a druhý den jsem je měl na účtě.

  • Finantis napsal:

   Schválení půjčky je v pracovní dobu otázkou několika minut. Důležité je nechat si poslat peníze ze stejné banky. V opačném případě vám půjčku připíší až na druhý den.

 2. Mirek napsal:

  Mně ji schváli do týdne, noproblem.

 3. Petr napsal:

  No mně jí neschválili vůbec. 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *