website statistics _uacct = UA-649561-2urchinTracker()

Tommy Stachi

Hledáte spolehlivého poskytovatele nebankovních půjček? Nechcete se zadlužit na dlouho a přitom potřebujete peníze jen na několik měsíců nebo o něco déle než přes rok? Přinášíme vám recenzi půjček od Tommy Stachi, které spadají to kategorie poskytovatelů, které hledáte.

Contents

Proč nebankovní půjčku

Výhody nebankovních půjček jsou hned několikery. Tou největší je zřejmě minimální administrativní zátěž v porovnání s bankou a rychlost zpracování vaší žádosti. U banky prochází každý klient standardním procesem, který mnohdy neumožňuje získat peníze hned nebo za krátkou dobu.

Žadatel musí doložit řadu skutečností a musí být trpělivý, a to nejen co se otevírací doby banky týče. Vyřízení běžného úvěru pak může trvat i týdny – právě z toho důvodu se čím dál více klientů obrací na nebankovní společnosti, které jsou flexibilnější a dokáží lépe reagovat na potřeby klientů.

Banka má oproti nebankovnímu poskytovateli úvěrů jednu výhodu – podléhá přísnější regulaci, a proto v případě bankovního úvěru nemusí být klient tolik obezřetný.  Banky totiž podléhají regulaci České národní banky, a proto je na jejich produkty takříkajíc lépe vidět.

Proč Tommy Stachi

Společnosti Tommy Stachi poskytuje nebankovní úvěry již od roku 2004. Specializuje se na poskytování osobních půjček ihned, a to bez nahlížení do registru.

Klient tak může získat peníze v hotovosti na pobočce, nebo si je nechá převést na vlastní účet.

Půjčky od Tommy Stachi jsou ideální pro pokrytí aktuální finanční potřeby, přičemž délka splatnosti se pohybuje od 24 do 30 měsíců, v závislosti na tom, zda se jedná o vaši první půjčku u této společnosti, nebo zda máte u společnosti úvěrovou historii.

Půjčky tohoto poskytovatele můžete získat bez ručitele, co je důležité v případě, že nemáte nikoho, kdo by se vám za úvěr zaručil. Podstatné je i to, že půjčku můžete využít, na cokoli chcete, je totiž neúčelová. Ať už se jedná o rozbité auto, jehož finančně náročná oprava zaskočila nejeden rozpočet, nebo doplatek za energie, daňové přiznání či cokoli jiného, může být půjčka od Tommy Stachi vhodným řešením.

Bez skrytých poplatků

Výhodou půjček od Tommy Stachi je i to, že jsou bez skrytých poplatků, veškeré náležitosti se dozvíte předem, a díky tomu předem víte, kolik si půjčujete, kolik celkem zaplatíte a v jakých splátkách.

Tato nebankovní půjčka je poskytována nejen zaměstnancům, ale i živnostníkům nebo seniorům. Jediným kritériem, které poskytovatel zkoumá, je jeho aktuální finanční situace a schopnost půjčku splácet – proto Tommy Stachi nenahlíží do registrů ani nevyžaduje ručitele, posuzuje totiž okamžitou schopnost klienta půjčku splácet.

Jak o půjčku zažádat? Stačí vyplnit online formulář nebo zavolat na klientskou linku, k žádosti je třeba doložit doklad o výši příjmu. U zaměstnanců je tímto dokladem výpis z bankovního účtu s výplatou, u živnostníků živnostenský list, vydané faktury za poslední měsíc a výpis z účtu. Seniorům postačí doklad o výši důchodu, například útržek poštovní poukázky.

Na jak dlouho si lze půjčit? Nejkratší doba je 6 měsíců, nejdelší (prodloužená splatnost) až 30 měsíců. Půjčku můžete samozřejmě kdykoli předčasně splatit, bez sankcí.

Zkušenosti s půjčkou Tommy Stachi

Tento úvěrový poskytovatel působí na českém trhu poměrně dlouho, a proto je možné zjistit solidní vzorek referencí. Nejedná se o žádný podvod, Tommy Stachi opravdu peníze půjčí. Své klienty láká na bleskurychlé vyřízení žádosti (zhruba do 30 minut), což většinou odpovídá realitě.

Smlouva před podpisem

Před podpisem smlouvy o půjčce musíte prokázat příjem. Forma prokázání příjmu je různá.

Klienti hodnotí pozitivně i to, že tento poskytovatel půjčuje i invalidním důchodcům, jejichž měsíční příjem přesáhne deset tisíc korun – to je mezi úvěrovými poskytovateli ojedinělé.

Zkušenosti zaznamenané v jednotlivých recenzích jsou většinou pozitivní, negativní se vztahují k tomu, že půjčka nebyla žadateli schválena. Tommy Stachi se tak jeví jako bezpečná volba pro případ krátkodobé nebo střednědobé finanční tísně.

4.6/5 - (24 votes)

You may also like...

4 Responses

 1. Josef napsal:

  Nebankovní půjčka je top, hlavně když nedostanete půjčku v bance… Jen třeba proto, že vám je nad 65 let a přitom chcete jen par tisíc! Sice to chce hledat a porovnávat, ale když najdete co vám bude sedět, tak můžu nebankovní půjčku jen doporučt. Já jsem si našel Tommy Stachi, mám to k nim pár zastávek tramvají a dají mi peníze v hotovosti na ruku. To je pro mě opravdu výhoda, když nemám bankovní účet. No jo, stará škola a moderní doba… aspoň ten internet jsem pochopil… Jinak u Tommy Stachi jsem si půjčil opakovaně a jsem s nimi spokojený. Mají tam sympatické mladé dámy, se kterýma se dá příjemně laškovat 🙂 a zároveň vám skvěle poradí! dědek Josef

 2. david napsal:

  já ji mám a jsem spokojenej,jsou rychlí a spolehlivý

 3. Ilona napsal:

  Podívejte se na jejich web, teď mají akci díky které můžete mít půjčku bez úroků. Jmenuje se to Vánoční úrokové prázdniny. Ilona

 4. Helena napsal:

  doporučuju stále vracej úroky,můžu potvrdit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *