website statistics _uacct = UA-649561-2urchinTracker()

Kouzelná půjčka s.r.o. recenze

Vyznat se v moři nebankovních půjček není snadné. Potřebujete-li pár tisíc do výplaty, nebo si chcete udělat před Vánoci radost a koupit si vysněnou věc ještě před tím, než přijde Ježíšek, můžete využít nebankovní Kouzelné půjčky. Jak probíhá schvalovací proces a jaké jsou zkušenosti jiných klientů?

Contents

Jak Kouzelná půjčka funguje?

Kouzelná půjčka je další z řady nebankovních rychlých půjček, tzv. půjček před výplatou, která je na českém trhu nabízena od roku 2012. Poprvé může klient zažádat o tisíc až deset tisíc korun, a to ve splatnosti od 2 do 30 dnů. Pokud svůj závazek splatí včas, může si příště půjčit větší obnos, maximálně celkem 50 000 korun.

Jak o Kouzelnou půjčku požádat? Jednoduše online, prostřednictvím specializovaného formuláře. Pro žádost nepotřebujete žádné osobní doklady, nemusíte nikam chodit. Hodinu po schválení vaší žádosti o půjčku budete mít peníze na svém účtu, půjčovanou částku stejně jako dobu splatnosti si můžete navolit podle svých potřeb.

Po vyplnění žádosti budete kontaktováni pracovníky call centra, kteří s vámi ověří údaje zadané v žádosti. Následně úvěrová společnost, kterou je Kouzelná půjčka, s. r. o., ověří vaši bonitu – jelikož ctí zásady bezpečného půjčování, proto každého klienta pečlivě posuzuje.

K tomu, aby vaše žádost byla schválena, musí být ověřeno vaše telefonní číslo. Nesmíte mít záznam v úvěrových databázích, nesmíte být v exekuci nebo insolvenci a důležité je zároveň ověření existence vašeho pracovního poměru.

Pokud je vaše žádost schválena, bude vám odeslána sms – poté, co ji žádost o půjčku potvrdíte odpovědí na tuto zprávu, vám budou peníze odeslány na účet.

Poskytovatel Kouzelné půjčky dbá na to, aby půjčil peníze jen těm klientům, u nichž lze předpokládat, že své závazky splatí včas. Prodloužení doby splatnosti je zpoplatněno, v případě, že klient nemůže dostát svým závazkům, je možné domluvit si individuální splátkový kalendář.

Obchodní podmínky včetně detailů úvěrové smlouvy obdrží žadatel o úvěr ihned po odeslání žádosti e-mailem, má tedy dostatek času si je prostudovat – prověření klienta ze strany poskytovatele půjčky trvá zhruba hodinu, a tento čas může klient věnovat čtení smluvních podmínek.

U Kouzelné půjčky nenajdete skryté poplatky nebo ujednání psaná bleším písmem, veškeré podmínky jsou v souladu se zákonem o spotřebitelském úvěru a klient předem ví, kolik ho bude půjčka celkově stát. RPSN, tedy roční úrokovou sazbu nákladů jako ukazatel, který nemají poskytovatelé rychlých půjček příliš rádi, najdete už na hlavní stránce Kouzelné půjčky. Poskytovatel půjčky nezatajuje žádné informace, nepožaduje rozhodčí doložky, směnky ani zástavy.

10000 Kč od Kouzelnapujcka.cz

Jak si půjčit víc než 10 000?

Pokud si chcete půjčit více než 10 tisíc korun, můžete využít opakované půjčky. S každou další řádně splacenou půjčkou se váš úvěrový limit navýší, maximálně však na 50 000 korun při páté a další půjčce.
Kouzelná půjčka je určena náročnějším klientům, kteří si chtějí čas od času dopřát i více než úhradu základních služeb. Je využívána na nákup luxusnějšího zboží, které později zaplatíte z nejbližší výplaty, nebo podobných služeb. I proto je schvalovací proces poměrně přísný a procento neúspěšných žadatelů je v porovnání s konkurenčními finančními produkty vyšší.

Výhody Kouzelné půjčky

Mezi největší výhody této půjčky patří jednoduchost sjednání, transparentnost podmínek a možnost dosáhnout na poměrně zajímavý úvěrový limit. U jiných poskytovatelů nezískáte vyšší půjčku než zhruba deset tisíc korun.

Proces sjednání půjčky nezabere o moc víc než hodinu a unikátní je také možnost uhradit pomocí Kouzelné půjčky vaše nezaplacené faktury a účty – stačí v žádosti o úvěr přiložit kopii dokladu a nechat úvěrovou společnost, aby váš nesplacený závazek zaplatila.

Takto můžete pohodlně zaplatit za nákup zboží nebo služeb, vyúčtování za vodu, plyn, elektřinu nebo například nájem.

Kouzelná půjčka recenze a zkušenosti

Řada klientů naráží na poměrně přísný schvalovací proces, který jen odráží možnost půjčit si až 50 000 korun. Poprvé je klient dostatečně prověřován, aby nedošlo k tomu, že bude půjčka poskytnuta někomu, kdo na její splácení nebude mít.

Důležitou podmínkou k získání půjčky je také mít vlastní účet, obdobně jako u některých jiných společností nestačí mít pouze disponentské právo, důležité je, aby účet byl skutečně váš. Klientům, kteří schválením žádosti projdou, nabízí zajímavé podmínky – vyšší úvěrový limit a možnost zaplatit jejich pohledávky online.

V rámci zásad bezpečného půjčování poskytne opakovaný úvěr jen tehdy, pokud je předchozí závazek dotyčného řádně splacený.

Kouzelná půjčka, s. r. o., je solidní nebankovní poskytovatel úvěrů. Své žadatele o úvěr důkladně prověřuje a ke dlužníkům přistupuje férově a transparentně. Peníze přijdou na účet a v případě řádného splácení nejsou s touto společností podle zkušeností uživatelů žádné problémy.

kouzelnapujcka banner

5/5 - (2 votes)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *