website statistics _uacct = UA-649561-2urchinTracker()

Vitacredit recenze

Uvažujete-li o spotřebitelském úvěru nebo chcete financovat vaše bydlení a hledáte poskytovatele úvěru, který vám nabídne více než ostatní, může volba padnout na společnost Vitacredit. Čím se produkty této společnosti liší od jiných a jaké s nimi mají klienti zkušenosti?

Contents

Zodpovědné úvěrování

Společnost Vitacredit ctí zásady zodpovědného úvěrování, a proto nepůjčuje každému. Své klienty si prověřuje, nahlíží do registru dlužníků a půjčí jen tomu, u koho je reálný předpoklad schopnosti půjčku splatit.

U Vitacredit nenajdete skryté poplatky, společnost je transparentní. Využít můžete nejen předsmluvní dokumentaci, ale také bezplatnou infolinku pro zákazníky.

Výhodou oproti jiným úvěrovým společnostem jsou nabídky šité na míru potřebám konkrétního zákazníka.

Typy úvěrů Vitacredit

  • úvěr ručený nemovitostí
  • úvěr na bydlení

Půjčky ručené nemovitostí

Vitacredit nabízí několik typů úvěrů zajištěných nemovitostí, úroková sazba začíná již na 9,9 % p. a. půjčit si můžete 50 tisíc až 1 880 tisíc. Výhodou je, že doba splatnosti tohoto úvěru může být až 15 let a splácet můžete až do svých 75 let, což jiné společnosti standardně nenabízí.

Další obrovskou výhodou tohoto úvěru je skutečnost, že je poskytován i lidem, kteří nejsou občany České republiky – ke schválení úvěru stačí doložit trvalý nebo přechodný pobyt.

Vitacredit zajistí všechny potřebné kroky k tomu, aby nemovitost ve vašem vlastnictví nebo ve vlastnictví třetí osoby byla co nejdříve odhadnuta, a díky tomu můžete mít peníze na účtu již do týdne.

Mezi těmito typy úvěrů ručenými nemovitostí existuje u společnosti Vitacredit i bezúčelový úvěr se splátkou jistiny po půl roce nebo po roce. Měsíční úroková sazba je příjemně nízká, 3–4 %.

Půjčky na bydlení

Zajímavou alternativu k hypotékám a stavebním spořitelnám představuje společnost Vitacredit v oblasti úvěrů k zajištění vlastního bydlení.

Tyto úvěry jsou poskytovány na dobu jednoho roku až 15 let. I u tohoto typu úvěrů máte možnost splatit jistiny po 6 nebo 12 měsících. Pokud se nemovitost, kterou chcete úvěr zajistit, nachází na území České republiky, nemusí celý proces začínající odhadem, posouzením žádosti o půjčku, přes přípravu smlouvy a odeslání peněz na účet trvat déle než týden.

Jak o úvěr od Vitacredit zažádat

Stačí vyplnit kontaktní online formulář a vyčkat maximálně 24 hodin, během nichž vás bude kontaktovat pracovník společnosti, aby zajistil prohlídku zastavované nemovitosti.

Pokud zavoláte na infolinku, můžete si termín prohlídky samozřejmě sjednat okamžitě.

Pro vyřízení žádosti je třeba doložit výši vašich příjmů a předložit dva doklady totožnosti. Po dvou dnech od projevení vašeho zájmu o půjčku obdržíte vyjádření a návrh smlouvy, do sedmi dnů můžete mít peníze na účtu.
Vitacredit banner - peníze rychle

Zkušenosti s půjčkou Vitacredit – není žádný podvod

V době nepřeberné nabídky úvěrových poskytovatelů je samozřejmě důležité zajímat se o reference jednotlivých poskytovatelů.

Klienti Vitacredit potvrzují, že půjčené peníze skutečně dostali, podle uživatelských recenzí se nejedná v tomto ohledu o žádný podvod. Společnost není anonymní, na webu jsou uvedeny veškeré potřebné údaje, včetně sazebníku poplatků.

Samozřejmostí je možnost úvěr kdykoli bezplatně splatit nebo odstoupit od smlouvy během 14 dní od sjednání úvěru. O všech těchto možnostech je spotřebitel informován.Společnost Vitacredit má zájem na tom, aby klienti své závazky spláceli, a proto se jim snaží v případě platební neschopnosti pomoci. Pokud se klient dostane do finančních potíží, měl by co nejdříve úvěrovou společnost kontaktovat a pokusit se nalézt vhodné řešení dané situace.

Jako u každého jiného produktu je však nesmírně důležité seznámit se s veškerými smluvními podmínkami i sankcemi předem, ideální je vyžádat si předsmluvní dokumentaci a nechat si několik dní na rozmyšlenou, abyste měli čas vše pečlivě prostudovat. Pak se nemůže stát, že váš překvapí výše nějaké sankce nebo účtovaný poplatek.

Vitacredit je česká společnost působící na území celé České republiky. V centru obchodních aktivit je poskytování spotřebitelských úvěrů pro fyzické osoby, stejně jako úvěry pro firmy nebo podnikatele. Mezi další nabízené služby patří řešení tíživé situace, typicky oddlužení, a konsolidace úvěrů.

Vitacredit je seriózní společnost, jistým úskalím může být zajištění úvěru nemovitostí. Obecně platí, že byste žádný úvěr neměli uzavírat ve spěchu, měli byste se pečlivě seznámit s veškerou dokumentací předem, a pokud se vám odhad nemovitosti nezdá, měli byste zajistit oponentský posudek. Zároveň samozřejmě dbejte na to, aby zajištění nemovitosti bylo úměrné k výši úvěru, přeci jen ve většině případů zastavujete střechu nad hlavou.

3.5/5 - (13 votes)

You may also like...

3 Responses

  1. Pavla napsal:

    to vypada na docela seriozni nabidku. Hlavne se musi prostudovat podminky pred podpisem, ja uz jsem se spalila..

  2. j.m napsal:

    Můžete mi poslat lepší info?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *