Smart půjčka

Situaci, kdy nám chybí pár set nebo tisíc do nejbližší výplaty, zná skoro každý. Někoho mohou překvapit finančně náročné Vánoce, jiného doplatky za energie. Ať už je příčina jakákoli, může vám pomoci výhodná půjčka. Přinášíme recenzi další z řady nebankovních půjček, a sice SMART půjčky.

Contents

Půjčka skoro pro všechny

Největší výhodou SMART půjčky je rychlost a jednoduchost jejího sjednání. Pokud o ni máte zájem, nemusíte vyplňovat stohy papírů ani složitě dokládat všemožná potvrzení. SMART půjčku můžete získat snadno z domova, nemusíte nikam chodit a ztrácet čas.

Co SMART půjčka nabízí

SMART půjčka je nebankovní neúčelový úvěr, který je poskytován ve výši 5.000 až 50.000 s dobou splatnosti 8 až 13 měsíců. Jedná se o produkt, který zaručuje vaši diskrétnost – nikdo kromě vás nemusí vědět, že jste si půjčili peníze. Tuto půjčku je možné získat velmi jednoduše, a peníze vám mohou být doručeny přímo domů.

Jak o SMART půjčku zažádat?

SMART půjčku si můžete sjednat dvěma základními způsoby. Prvním z nich je vyplnění klasického online formuláře, které nezabere déle než pár minut. Druhou možností je kontaktovat telefonního operátora, který s vámi veškeré náležitost vyřeší telefonicky.

Výhodou SMART půjčky je to, že peníze dostanete domů, přímo do ruky. SMART půjčka je poskytována v hotovosti, proto odpadají starosti s vlastním bankovním účtem, který je nutné mít u podobných konkurenčních produktů.

SMART půjčka je vhodná pro všechny žadatele, kteří mohou doložit pravidelný měsíční příjem – tedy důchodce, ženy na rodičovské dovolené stejně jako zaměstnance nebo podnikatele. Jediné, co potřebujete, je najít si čas na vyplnění žádosti nebo na telefonát s operátorem.

SMART půjčku splácíte formou měsíčních splátek. Pouze pokud vás poskytovatel tohoto úvěru nevyhodnotí jako dostatečně bonitní, může být požadován spoludlužník.

Výhodou tohoto typu půjčky je její neúčelovost, půjčené peníze můžete použít, na cokoli chcete, nikdo se vás nebude ptát, na co je potřebujete.

Co je třeba k vyřízení SMART půjčky

K žádosti je třeba přiložit občanský průkaz a ještě alespoň jeden další doklad totožnosti. Pokud vyplníte žádost online, budete kontaktováni telefonním operátorem, který s vámi domluví podrobnosti půjčky.
Pouze v případě, že nebude posouzena vaše schopnost úvěr splácet jako dostatečná, bude vyžadován spoludlužník, v ostatních případech stačí pouze potvrzení příjmu.

Zkušenosti se SMART půjčkou

Tato půjčka je další z řady nebankovních úvěrů, jejímž poskytovatelem je společnost JET Money s.r.o. Vzhledem k době splatnosti se jedná spíše o krátkodobou půjčku, kterou je vhodné financovat služby nebo zboží krátkodobého charakteru.
Klienti se v dostupných recenzích shodují na tom, že vyřízení této půjčky je jednoduché, stojí minimum času a hlavní výhodou půjčky je výplata peněz v hotovosti.
SMART půjčka je půjčka téměř pro každého, i proto si mezi lidmi našla své spokojené klienty. Tato půjčka je nabízena ve všech větších městech České republiky, a je proto dostupná téměř komukoli.

Pro žadatele o úvěr by kromě pozitivního hodnocení klientů měla být důležitá i smluvní a předsmluvní dokumentace, na základě níž je možné nezávisle porovnat několik nabídek.

Stoh bankovek

Právě peníze na ruku jsou pro řadu lidí hlavním argumentem, protože nemusí čekat na bankovní převod nebo si chodit peníze vybírat k bankomatu.

Jedině na základě úplných informací se může žadatel odpovědně rozhodnout, který úvěrový produkt je pro něj tím pravým. Pozitivní zkušenosti na jedné straně mohou být vykoupeny nevýhodnými úvěrovými podmínkami, proto se vyplatí raději předem dvakrát veškerou dokumentaci pročíst, než uzavřít nevýhodnou půjčku.

SMART půjčka není podvod, konkrétní parametry úvěry vám budou sděleny po odeslání žádosti – závisí na výši úvěru i době splatnosti. S operátorem můžete vyřešit veškeré dotazy a do několika dní mít peníze v ruce.

4/5 - (1 vote)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *