Půjčka přes internet – znáte všechny její výhody?

Brali jste si v minulých letech půjčku a bylo to spojeno s tím, že jste museli vyrazit na pobočku, vyplnit a podepsat mnoho papírů a potom jste jenom pár dní čekali? Dnes už toto není nutné. Hitem je půjčka přes internet neboli SMS půjčka, která se dostává do popředí stále více. Uvažujete o ní? Pokud ano, jistě se vám bude hodit výčet výhod, se kterými je spojena.

Půjčka přes internet je vyřízena z pohodlí vašeho domova

První hlavní výhoda se týká toho, že jak při žádosti, tak i při vyřízení nemusíte opouštět svůj domov. Nebo jakékoliv jiné místo. Jediné, co potřebujete, je výhradně jenom připojení k internetu. Nic dalšího už půjčka přes internet nevyžaduje. Z toho jasně plyne, že si primárně ušetříte mnoho času a také starostí, které by jinak byly spojeny s tím, že byste museli dojet na určité místo a v určitý čas na pobočku. Takto si jenom vezmete počítač, mobil nebo tablet a už jenom podáte svou žádost. I ta je jednoduchá, jelikož stačí:

  • Vybrat požadovanou sumu
  • Zvolit termín splatnosti
  • Vyplnit základní informace

Vyřízení je rychlé

Půjčka přes internet zaujme svou jednoduchostí

Půjčka přes internet zaujme svou jednoduchostí

Druhým pozitivem je rozhodně rychlost vyřízení. Trápilo vás v minulosti to, že jste na peníze čekali třeba i několik dní? Ani to už není nutné, jelikož daná doba byla s nástupem internetových půjček výrazně zkrácena. A to nikoliv na hodiny, ale dokonce i na minuty. Pokud vše půjde jak má a s vaší žádostí nebude jakýkoliv problém, potom budete mít jistotu, že schvalovací proces nemusí trvat déle, než jenom pár desítek minut. A jakmile bude žádost schválena, budou peníze odcházet na váš účet. I zde se musíme dotknout velké výhody, která spočívá v tom, že velcí poskytovatelé mají hned několik bankovních účtů. Díky tomu peníze pošlou vždy z toho, aby šlo o převod v rámci jedné banky, který bude trvat velmi krátkou dobu.

Jde to i bez papírování

Půjčka přes internet rozhodně není jednou z těch, kde by bylo potřeba vyplnit a podepsat desítky různých papírů. Jelikož je vše vyřízeno na dálku, tak se na vlastní oči jasně přesvědčíte o tom, že to jde i bez papírování. Vlastně není třeba ani jeden papír ani vyplnit, ani podepsat. Jak vše funguje? Všechny požadované informace vyplníte na webových stránkách, tedy jednoduše online. Následně dojde k vygenerování smlouvy. Tu jenom odkliknete, nebo ji můžete také potvrdit pomocí kódu v SMS zprávě. Následně je veškerá byrokracie u konce, jelikož daný krok lze brát jako klasický podpis. Jednoduché, rychlé a z hlediska právního také platné.

Peníze pro každého

Velmi oblíbená je půjčka přes internet hlavně proto, že je celkem benevolentní. A to je další z jejích velkých výhod, na které nesmíme zapomínat. Pokud se podíváme blíže, tak nijak výrazně neřeší to, jak velký a zda pravidelný má člověk příjem, stejně jako nijak výrazně neřeší ani finanční minulost. Spojenou s bankovními, nebo i nebankovními registry. Když se podíváme na skupiny lidí, kteří si mohou požádat, tak to nejsou jenom zaměstnanci a podnikatelé. Půjčky přes internet obvykle schvalují žádosti také:

  • Studentům
  • Maminkám na mateřské dovolené
  • Lidem v důchodu

Nabídka půjček je stále zajímavější

Když tento segment, tedy mikropůjčky na našem trhu začínaly, byla nabídka poměrně omezená. K dispozici bylo pár stovek nebo pár tisíc korun, což mnoha lidem pochopitelně příliš nevyhovovalo. Dnes je situace zcela jiný, jelikož nabídka půjček je stále zajímavější. Stále jsou startovní sumy na hodnotách několika stovek, ale nejvyšší dostupné částky šly nahoru poměrně výrazně. A to až na desítky tisíc korun. Stále navíc zůstalo to hlavní, čímž není nic jiného, než jistota možnosti využít peníze na cokoliv.

Opomíjet nesmíme ani fakt, že kromě půjček se postupně zvyšuje také délka splácení. Už to nejsou jenom týdny, nebo doba jednoho měsíce. Narazit můžeme na poskytovatele, kde si lze peníze vzít i na dobu 45 kalendářních dní. Samozřejmě i s jistotou budoucího prodloužení, a to i několikrát.

Nejvýhodnější půjčka na trhu

Jedno z nejzajímavějších pozitiv jsme si nechali na závěr. Týká se výhodnosti. I když na trhu narazíte na půjčky, kde z tisícovky přeplatíte i několik stovek korun, nejedná se o jedinou možnost, která existuje. Jsou i nabídky, kde za stejnou sumu zaplatíte navíc jenom desítky korun. A to už jsou v přepočtu na jeden měsíc jenom jednotky procent, díky čemuž je tato půjčka poměrně výhodná.

Zároveň si ale můžeme dovolit i tvrzení, že půjčka přes internet může být tím nejvýhodnějším úvěrovým produktem na trhu. Nevěříte? Velkým hitem poslední doby je první půjčka zdarma. Zajímavá akce, během které si můžete půjčit sumu v řádech několika tisíců, a to zcela zdarma. Jak úrok, tak i RPSN je nulové. To v reálu znamená, že vrátíte přesně tolik, o kolik jste si žádali. Podmínky získání takové půjčky přitom nejsou nijak složité. Stačí peníze vrátit včas a hlavně si u konkrétního poskytovatele o peníze žádat poprvé. Pokud je pro vás tento segment premiéra, můžete ne nejvýhodnější půjčku na trhu dosáhnout i vy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *