Půjčka Cofidis

Hledáte půjčku od nebankovní společnosti a nevíte, podle čeho vybírat? Většina poraden pro spotřebitelské úvěry vždy radí půjčovat si od banky nebo v případě nebankovních úvěrů od značkových nebankovních společností. Jednou z nich je i společnost Cofidis, jejíž recenzi právě přinášíme.

Contents

Značková nebankovní společnost

Cofidis působí na českém trhu řadu let a za tu dobu mohly její služby vyzkoušet tisíce zákazníků. Jaké jsou reference a zkušenosti s jejími produkty?

Cofidis jako poskytovatel nebankovních půjček, ať už hotovostních, účelových nebo formou nákupu na splátky, není žádný podvod, peníze po schválení žádosti žadatelům skutečně půjčí. Jeho podmínky pro přiznání úvěru také nejsou nikterak měkké, na což si mnozí zákazníci v diskusích stěžují – skutečnost, že Cofidis nepůjčí každému, však nesvědčí o jeho serióznosti, ba naopak.

Společnost Cofidis poskytne úvěr lidem starším 18 let, kteří mají doložitelný trvalý příjem a kteří nemají negativní záznam v úvěrových registrech. I proto, že své žadatele pečlivě prověřuje, může nabídnout podobné úrokové sazby jako banky, řada lidí u něj na rozdíl od bank oceňuje flexibilitu a vstřícný klientský přístup, včetně možnosti kontaktovat zákaznické centrum.

Na co Cofidis půjčí?

Cofidis poskytuje jak účelové úvěry, tak neúčelové půjčky. Hotovost půjčí v rozmezí od 20 do 90 tisíc, dále může poskytnout úvěr na auto ve výši 40 až 500 tisíc, ve stejné výš úvěr na rekonstrukci, hobby nebo domácnost. Úrokové sazby se liší v závislosti na typu úvěru, bližší informace jsou vždy snadno dostupné na webových stránkách společnosti.

Podmínky těchto úvěrů se dozvíte hned na internetu, pokud si zobrazíte detailní parametry produktu. U každého z nich také vidíte minimální měsíční splátku a maximální délku splatnosti.

Cofidis si zakládá na tom, že poskytuje nebankovní úvěry s úrokovou sazbou, kterou nabízí v dané době banka. I proto se nemusíte bát, že by byl úvěr od Cofidisu z tohoto hlediska nevýhodný – lidé ve svých zkušenostech oceňují právě výhodnost úvěrových podmínek.

Úvěr bez poplatků

Výhodou úvěru od Cofidisu je skutečnost, že za úvěr neplatíte žádné poplatky. Nezaplatíte nic za sjednání úvěru, vedení účtu, mimořádné splátky ani předčasné splacení úvěru.

Navíc máte jasné podmínky při sjednání smlouvy a je vám garantován fixní úrok po celou dobu splácení, a to i v případě, že úrokové sazby vyhlašované Českou národní bankou porostou.

Veškerou dokumentaci si můžete pročíst předem, máte tak dostatek času si vše promyslet.

Jaké jsou s úvěry od Cofidisu zkušenosti?

Cofidis nepatří k podvodným ani netransparentním poskytovatelům úvěrů. Ctí zásady bezpečného úvěrování, a proto nepůjčí každému, což se nemusí každému líbit – i o tom svědčí mnohé recenze.

O půjčku můžete zažádat online, zda na úvěr dosáhnete, se dozvíte během pár minut. K samotnému podpisu smlouvy je pak třeba doložit kopii dvou dokladů a další náležitosti – veškeré požadované dokumenty naleznete na webových stránkách společnosti.

Kreslený symbol domečku a auta

Potřebujete rekonstruovat dům či koupit nový vůz? Půjčka Cofidis je možná právě pro vás.

Lidé se v diskusích shodují, že Cofidis peníze skutečně půjčí, ale upozorňují na nutnost seznámit se předem se smluvními podmínkami. Někteří si totiž například sjednali půjčku s určitou měsíční splátkou, ale nepřečetli si, že si k ní sjednávají i pojištění, které je měsíčně poměrně vysoké. Proto je dobré dokumentaci, která je běžně dostupná na stránkách společnosti, důkladně přečíst, abyste nebyli překvapeni.

Zkušenosti lidí svědčí o rychlém vyřízení úvěru a vstřícném zákaznickém centru, stejně jako flexibilitě nebankovní půjčky jako takové – sami si nastavíte, kolik chcete půjčit a jak dlouho chcete splácet.

O společnosti Cofidis

Cofidis je mezinárodní finanční společnost poskytující nebankovní úvěru na dálku. Byla založena v roce 1982 ve Francii a v České republice působí od roku 2004. Za více než desetileté působení na českém trhu získala společnost celou řadu spokojených zákazníků, kteří ocenili profesionální služby a úvěrové podmínky srovnatelné s bankami.

Cofidis poskytuje nebankovní půjčky, revolvingové a spotřebitelské úvěry, a to vše s možností vyřízení online. Za dobu, po kterou působí na českém trhu nebankovních úvěrových poskytovatelů, si získala kredit jedné z největších a nejspolehlivějších společností podnikajících v této oblasti. Ctí zásady bezpečného úvěrování, a proto jsou její produkty bezpečné i pro zákazníka.

5/5 - (2 votes)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *