Jaká půjčka je lepší? Tesco půjčka nebo Pronto půjčka. Podívejte se na náš článek

Když si dáte před sebe dvě půjčky a provedete jasné srovnání, máte hned dobrý přehled. Řeč čísel je zcela jednoznačná a nemůžete se zmýlit, pokud vsadíte na úvěr s výrazně nižším RPSN. Půjčit peníze si můžete i mimo bankovní sektor, někdy je to rychlejší, jindy dosáhnete na výrazně vyšší sumu bez velkého zajištění, například nemovitostí.

Nemusíte dokládat pravidelný příjem

Na trhu je běžně půjčka bez doložení příjmů. Půjčit si v nejbližším supermarketu Tesco je přeci lákavé, že? A druhou půjčkou, kterou si dnes srovnáme, bude Pronto půjčka! Takže pojďme na to, přehledná tabulka poví ihned více…

Název půjčkyTesco půjčkaPronto půjčka
Rozsah půjčky20 až 200 tisíc korun5 až 100 tisíc korun
Možná doba splatnosti12 až 84 měsíců (tj. sedm let)12 až 24 měsíců (tj. dva roky)
Úrok / RPSN od11,83 / 12,5 %26,84 / 26,84 %
PoplatkyNeNe

contract-1464917_960_7201

Možností je na trhu opravdu hodně, takže si zaručeně vyberete. V tomto případě však stačí jediné, porovnat míru průměrného RPSN a máte patrně jasno. Levnější nabídka je jen jedna, ta další ve srovnání bude už vždy na druhém místě – ale možná zase uspěje proti jiné půjčce na trhu, stačí si provést menší srovnání. Půjčky ihned, bez čekání, bez dalšího zbytečného papírování – prostě stoprocentně nebankovní.

Pestrý výběr, dejte na reference

Protože je na trhu stále několik desítek možností, nějak si v té záplavě prostě vybrat musíte. A podle čeho by to mělo být? Samozřejmě, první na ráně je RPSN. Pokud je příliš vysoké, je čas dát ruce pryč. Ale jsou tu samozřejmě i další kritéria, podle kterých se vyplatí posuzovat půjčky. Jaká že to například jsou?

Rozhodně není důvod, abyste vše přehnaně kalkulovali, díky našemu srovnávači máte přehledné porovnání všech půjček na trhu na jediném odkazu – a to ušetří spoustu času a samozřejmě i peněz, stačí se řídit dobrou radou. Nejde o nic složitého, nemusíte mít doktorát z ekonomie, abyste se v dnešním trhu alespoň povšechně vyznali. A to je právě důležité! Jinak si půjčíte nevýhodně – což může znamenat meziroční ztrátu i několik tisíc korun pouze na úrocích. Ať už se rozhodnete pro Pronto půjčku či dáte přednost půjčce od Tesco, musíte vědět, proč to děláte. Na nebankovním trhu není nic horšího než tah zcela bez rozmyslu. Často totiž jde o dlouhodobé půjčky.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *