Pronto půjčka

Dostali jste se do finanční tísně a potřebujete půjčit? Obrátit se na rodinu má své výhody, ale také nesporné nevýhody. Odpovídat na vyčítavě tázavé pohledy vaší matky, která vám zase dává peníze, nemusí být dvakrát příjemné. Jedním z možných řešení je využít některou z nabídek nebankovních půjček, díky nimž získáte peníze rychle a jednoduše. Přinášíme vám recenzi produktu Pronto půjčka.

Výhody Pronto půjčky

Pronto půjčka je další z nepřeberné nabídky tzv. nebankovních půjček – tzn., že jejím poskytovatelem není banka, a proto vám nabízí jiné podmínky. Nemusíte čekat, až otevře nejbližší pobočka, nezáleží na tom, jak daleko to máte do města, v němž má banka pobočku. K vyplnění žádosti stačí přístup k internetu a pár minut vašeho času. Půjčka je bezúčelová, nikdo se vás nebude ptát, na co peníze potřebujete. Ať už se jedná o opravu auta nebo potřebujete zaplatit nečekaně vysoké doplatky za energie, může být tato rychlá půjčka dobrým řešením. V takových případech je vždy důležité vybírat spolehlivého poskytovatele, který vám nabídne transparentní a férové podmínky a který před vámi nic netají. Seznamte se vždy se smlouvami předem a porovnejte několik nabídek, abyste si mohli odpovědně vybrat.

S Pronto půjčkou můžete získat 5.000 až 50.000, s dobou splatnosti 12 až 48 měsíců.

Výši půjčky i dobu splácení si nastavujete sami jednoduše v online kalkulačce sami, hned vidíte, kolik celkem zaplatíte, jaká je měsíční splátka a jaké jsou úroky. Nespornou výhodou této půjčky je to, že můžete mít od daného poskytovatele i více půjček najednou, pokud první splácíte bez problémů, a Pronto půjčku můžete získat, i když máte záznam v registrech. Co je třeba k získání této půjčky? Získat ji může každá osoba starší 18 let, která doloží pravidelný příjem. Není vyžadováno zajištění směnkou ani prostřednictví ručitele. Navíc neplatíte žádné skryté poplatky předem, poplatek za sjednání úvěru byste u této půjčky také hledali marně.

Jak o Pronto půjčku zažádat

O Pronto půjčku můžete zažádat snadno online, což klienti tohoto úvěrového poskytovatele hodnotí velmi kladně. V případě jakýchkoli problémů se můžete obrátit na telefonický klientský servis, který můžete kontaktovat v pracovní dny.

naplněná peněženka

Pronto půjčka pomůže naplnit vaši peněženku

Vyplnění žádosti o půjčku nezabere více než pět minut. Společnost Pronto credit s. r. o. je seriózním poskytovatelem, a proto si můžete smluvní dokumentaci stáhnout přímo z internetu i v okamžiku, kdy jste ještě nevyplnili žádost. Před tím, než žádost vyplníte, je sice nutná registrace, ale tento krok vám následně přinese klientský komfort v podobě uživatelského půjčku a online přehledu o všem, co se vašeho úvěru týká. K registraci je třeba uvést jméno, rodné číslo, e-mailový kontakt, číslo mobilního telefonu a další informace. Poté, co vám přijdou e-mailem nebo smskou přihlašovací údaje, vyberete výši úvěru a dobu splatnosti. Pokud je vaše žádost schválena, bude vám zaslán poštou nebo kurýrem návrh smlouvy, odeslání peněz na váš účet je otázkou 48 hodin.

Zkušenosti s Pronto půjčkou

Pronto půjčka nabízí rychlost a transparentnost, což klienti této úvěrové společnosti shodně potvrzují. Klientská linka je dostupná a smluvní dokumentaci si může každý pročíst předem. Pronto Credit s. r. o. nenabádá žadatele k dalšímu zadlužování, proto nabízí půjčku jen v omezeném rozsahu. Můžete si sice půjčit znovu, ještě pokud původní půjčku splácíte, podmínkou je však to, že splácíte pravidelně včas. K podání žádosti stačí dva doklady totožnosti, doložení výše vašeho příjmu a pak například výpis z běžného účtu nebo faktury za elektřinu potvrzující správnost vašich kontaktních údajů. K žádosti o tuto půjčku musíte mít vlastní bankovní účet. Pronto půjčka není žádný podvod, peníze vám skutečně půjčí. Na rozdíl od jiných půjček neplatíte nečekaně poplatek za sjednání půjčky nebo úroky na začátku, ale všechny související náklady jsou rozpočítány do rovnoměrných splátek po celou dobu splácení.

4/5 - (7 votes)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *