Tesco půjčka

Pokud hledáte bezpečnou, snadno dostupnou a férovou půjčku, může vám přijít vhod některá z nabídky nebankovních půjček. Jednou z nich je i Tesco půjčka. Co nabízí a jaké s ní mají klienti zkušenosti?

Tesco finanční služby

Společnost Tesco, kterou známe jako nákupní řetězec, rozšířila nabídku svých produktů o finanční služby. Nabízí dostupné a srozumitelné půjčky na cokoli a bez ručitele, můžete si jednoduše půjčit až 500.000 korun.
Půjčku můžete sjednat přímo v nákupním centru, nebo odkudkoli prostřednictvím internetu. Velkou výhodou oproti konkurentům je to, že neplatíte žádný poplatek za vyřízení, stejně jako vedení úvěru nebo jeho předčasné splacení.

Co Tesco půjčka klientům nabízí

Klienti ve svých recenzích nejvíce oceňují možnost vyřešit všechny náležitosti půjčky přímo při nakupování, nemusíte tedy nikam jezdit jen proto, abyste si vyřídili půjčku.
Veškeré materiály o půjčce si můžete pročíst v klidu z domova, protože jsou dostupné online. Na stránkách je klientům k dispozici také názorný kalkulátor, jehož pomocí si můžete nastavit parametry půjčky přesně tak, jak potřebujete – nastavovat můžete výši půjčky, počet splátek i výši jednotlivé splátky.

Pokud tuto půjčku řádně splácíte, vrátí vám Tesco polovinu zaplacených úroků zpět a navíc dostáváte měsíčně body na věrnostní kartu Clubcard. Společnost Tesco nabízí při sjednání úvěru možnost rozšířit si podmínky tak, aby se každý klient cítil komfortně a nemusel se obávat, že nebude schopen svým závazkům dostát.
Přímo v úvěrové smlouvě si můžete sjednat možnost až 4x odložit měsíční splátku, nebo možnost si měsíční splátku upravit podle vaší momentální situace. Samozřejmostí jsou speciální připojištění, která vám pomohou krýt nenadálé životní situace.

Jaké jsou s Tesco půjčkou zkušenosti?

Tesco půjčka má oproti jiným nebankovním poskytovatelům jednu zásadní výhodu, a sice tu, že se nejedná o neznámého poskytovatele, za kterým se může skrývat kdokoli. U Tesca víte, s kým jednáte, znáte podmínky předem a víte, kam se obracet v případě jakýchkoli problémů.

Nemusíte volat na zpoplatněné zákaznické linky ani čekat na otevírací dobu poboček, Tesco je velmi dobře dostupné. Právě dostupnost a srozumitelnost Tesco půjčky je to, co na ní klienti ve svých recenzích oceňují nejvíce.
Dalším oceňovaným parametrem je možnost individuálního nastavení půjčky, jako klient máte možnost nastavit si celkovou výši úvěru, výši měsíční splátky nebo dobu splácení.

4.3/5 - (6 votes)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *