Nejvýhodnější bankovní půjčky najdete u nejmenších bank

Nejvýhodnější bankovní půjčky nabídnou úrok od jednotek procent

Nejvýhodnější bankovní půjčky nabídnou úrok od jednotek procent

Když se mluví o možnosti získat výhodnou půjčku, potom jsou žadatelé nejčastěji směřováni do bank. Není se čemu divit, jelikož ty jsou i přes stále složitější proces získání nejlepší možností. Ne všechny banky jsou ale stejné. Pokud hledáte nejvýhodnější bankovní půjčky, potom je dobré směřovat své kroky primárně k těm menším bankám. Ty se totiž snaží těm velkým konkurovat hlavně v tom, že nabídnou výhodnější podmínky svých úvěrů. Pokud vás zajímá, jaké jsou aktuálně ty nejlepší možnosti, pojďme se na ně společně podívat.

Contents

Co takhle půjčka od Equabank

Poměrně známá banka, kterou není nutné mnoha lidem představovat. Jedná ale stále o banku menší, a tak se od ní dá očekávat i to, že bude patřit mezi nejvýhodnější bankovní půjčky. Když se podíváme konkrétně na to, co Minutová půjčka od Equabank primárně nabídne, tak je to hlavně nízká úroková sazba, která začíná na hodnotě 5,7 procenta. Zaujme ale i RPSN dané půjčky, které je o pouhé dvě desetiny vyšší. To jasně ukazuje, že tato banka patří mezi skvělou volbu. A jaké jsou parametry půjčky, které by vás měly zajímat?

  • K dispozici je až 600 000 Kč zcela bez ručitele
  • Půjčka je zcela bez poplatků
  • Vyřízení proběhne online, s prvním vyhodnocením do tří minut

Nejvýhodnější bankovní půjčky nabídne mBank

Ani tuto banku není nutné zase až tak výrazně představovat. Přitom i ona patří do slupiny těch, které lze označit spíše jako banky malé. Když na našem trhu začala působit, rozhodně patřila mezi známé inovátory. Byl to třeba bezplatný bankovní účet, stejně jako možnosti využívání internetového bankovnictví, které nabízela. Dané výhody si pochopitelně ponechává i nyní.

Není to ale výhoda jediná, jelikož právě tato banka dnes může nabídnout i ty nejvýhodnější bankovní půjčky. Jejich škála je u mBank poměrně velká. My se proto zaměříme na tu, která je nejzajímavější. Je to takzvaná půjčka Plus, která pokud něčím dokáže zaujmout, tak rozhodně tím, že u ní neplatíte žádný úrok. Skutečně se nejedná o žádný výmysl, jelikož se jedná o jasný fakt. Jaká je její charakteristika?

  • Půjčka v rozmezí 10 – 40 tisíc korun
  • Roční splatnost
  • Nulový úrok a RPSN pouze 3,81 procent

Do této kategorie může spadat i FerratumBank

Znáte tento název v souvislosti s tím, že se jedná o nebankovní společnost? Velký omyl, jelikož ta se před několika měsíci transformovala v banku. A to jednoduše proto, že se jí podařilo získat bankovní licenci. I proto ji dnes můžeme zařadit mezi nejvýhodnější bankovní půjčky, i když v minulosti se o ní mluvilo spíše o půjčce, která patřila k výhodným v segmentu nebankovním. A jaké jsou výhodné nabídky nyní? První možnost nese název Ferratum Micro. Jedná se o klasickou mikropůjčku, která však nabídne jednu celkem zajímavou výhodu. A to takovou, že v případě první žádosti je možné získat sumu ve výši až 9 000 Kč, na třicet dní, a to zcela zdarma. Podmínkou je tedy půjčit si poprvé a dále už jenom nutnost peníze v daném termínu vrátit. RPSN je také nulové, a tak skutečně dojde k tomu, že vrátíte jenom tolik, kolik vám na účet přišlo.

Že patří mezi nejvýhodnější bankovní půjčky, však patří i důvod číslo dvě. Ten je spojený s úvěrovým produktem, který nese označení Ferratum Credit. Jedná se o zajímavou flexibilní půjčku, v rámci které je možné získat sumu až 35 000 Kč, a to s nulaprocentním úrokem. Tato výhoda je však dostupná výhradně jenom po dobu třiceti dní. I to se však může mnoha lidem hodit a tak v našem výčtu rozhodně chybět nesmí.

Zájem budí také Airbank

Pojďme se společně podívat ještě na další možnost, kterou je známá Airbank. I ta je na našem trhu bankou, kterou můžeme jasně zařadit do kategorie těch menších. A protože i ona se snaží zaujmout hlavně výhodnými půjčkami, máme ji v našem přehledu. Nejprve se podíváme na to, jaká je základní charakteristika této půjčky. K dispozici může být suma, která začíná na částce už na výši 5 000 Kč, která se může dostat až na hranici celých 900 000 korun českých. Pokud jde o splátky, je velkým lákadlem to, že si klient může vybrat adekvátní sumu ke splácení a následně je mu vypočítán počet splátek.

A jak je to se samotnou výhodností? Banka v tomto směru uvádí, že úroková sazba u klasické půjčky začíná na hodnotě 6,9 procenta. A to znamená poměrně dobrou výhodnost. V čem je banka poměrně jedinečná, to je i fakt, že zveřejňuje také maximální hodnotu úrokové sazby. A tak není důvod mít obavy, že ta by mohla vylétnout až k několika desítkám. To rozhodně ne, protože maximální úrok má hodnot 9,9 procenta. Tímto potvrzením výhodnosti ale nelze skončit, protože žadatelé, kteří mají zájem spíše o větší částky, mohou dosáhnout i na úrok ještě nižší. Pro toho, kdo se rozhodne půjčit si 300 tisíc korun, a vyšší sumu, může úroková sazba začínat již na hodnotě 4,9 procenta. Tedy o dva procentní body nižší. A jelikož tato sazba může být podobná, jako u bankovních hypoték, mohou nejenom klienti této banky uvažovat, zda se jim tento úvěr přece jenom nevyplatí více.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *