Jak darovat peníze někomu blízkému? Originálně

Peníze se stávají poměrně osvědčeným dárkem, který si lidé dávají. Samozřejmě dát do obálky jenom určitou bankovku je příliš jednoduché a obyčejné. Proto se objevují dotazy, jak darovat peníze, aby to bylo co nejoriginálnější. Také vás daná možnost tolik zajímá? Pokud ano, dáme vám několik zajímavých tipů. Ty se dají použít na různé události, jako je třeba:

  • Svatba
  • Narozeniny
  • Vánoce

Contents

Schovejte je do sklenice s jídlem

Zajímavá možnost, jak je schovat do něčeho, co na první pohled vypadá jako něco úplně jiného. Pokud víte, že obdarovaný má rád třeba sušené ovoce, lentilky, nebo oříšky či jiné pochutinu, nasypte je do sklenice a mezi ně přidejte zabalenou ruličku peněz. Nejenom, že si pochutná na tom, co má rád, ale zároveň zjistí, že ho daný dárek potěší. Tuto možnost, jak darovat peníze, doporučujeme doplnit i vhodným přáním, kde bude naznačeno, že daný obsah skrývá přece jenom i něco více, než se může na první pohled zdát. A to proto, aby nedošlo k situaci, že by snad sklenici s jídlem někomu daroval.

Jak darovat peníze opravdu originálně? Ve formě finanční injekce

Jak darovatr peníze? Zkuste je složit

Jak darovatr peníze? Zkuste je složit

Pokud se mluví o tom, že někdo potřebuje peníze, tak se velmi často používá pojem, že někdo potřebuje finanční injekci. V úvěrovém segmentu to nabídne třeba kontokorent. A tohoto tvrzení se doporučujeme držet a podle toho zvolit zajímavou možnost, jak darovat peníze. Ideální je sehnat si větší injekční stříkačku. Pokud máte, už ji stačí jenom otevřít a dovnitř vsunout bankovku požadované hodnoty. Poté injekční stříkačku opět sestavte a doplňte ji třeba stuhou. Vložit ji můžete do balíčku, nebo třeba do dárkové tašky. I toto je originální cesta, se kterou rozhodně vedle nešlápnete.

Co takhle zlatou cihlu?

Také poměrně zajímavá možnost, jak darovat peníze. Lepší, než půjčka v insolvenci. Co k ní potřebujete? Základem je buď cihla, která již má díry, nebo je do ní musíte vyvrtat. Když se tak stane, máte připraveny otvory, do kterých vložíte peníze. Než se tak stane, musíte dát cihle tu pravou barvu. Ideální je koupit klasickou zlatou barvu ve spreji, kterou pořídíte v podstatě v každé drogerii. Cihlu obarvěte a nechte zaschnout. Poté můžete do připravených otvorů nastrkat do ruličky zamotané bankovky. Doporučuje se více bankovek menší hodnoty. Pokud jich chcete opravdu hodně, můžete zkusit třeba i dolarové bankovky, a počet volit podle toho, kolik peněz chcete darovat.

Vyrobte zajímavou bonboniéru

Jak na to? Není to nic složitého. Stačí jenom, pokud si opatříte bonboniéru, ze které můžete vyjíst bonbony a místo nich vložit peníze. Navíc v tomto směru můžete být kreativní. Jak darovat peníze, aby to skutečně tak bylo? Není to rozhodně nic složitého. Stačí se jenom zaměřit na různorodost, kterou vlastně nabízejí i sami bonboniéry, v podobě různých bonbonů. A jelikož vy dáváte peníze, využijte:

  • Různé hodnoty peněz
  • Tuzemské i zahraniční peníze
  • Různé druhy mincí

Jste šikovní? Vezměte tři vlašské ořechy

Dáváte peníze někomu, kdo miluje pohádky? Pokud ano, můžete mu připomenout tu, která nese název Tři oříšky pro popelku. Obdarovaná osoba tak skutečně dostane trojici oříšků. V nich ale nebudou šaty, jako ve známé pohádce, jelikož zde budou bankovky. A jak na to? Nejprve je nutná trocha trpělivosti a také trocha cviku. Stejně jako si můžete žádat o párové půjčky doporučujeme tento dárek tvořit v párech. A to pochopitelně z toho důvodu, že musíte rozlousknout vlašský ořech tak, aby nebyl poškozený. Potom z něho vyjmete a sníte obsah a složíte do něho bankovku. Nyní ořech doporučujeme spojit, nejlépe za pomocí vteřinového lepidla – pozor však na jeho kontakt s bankovkou. Nyní stačí úzká mašle a je hotovo.

Vyzkoušejte origami

Pokud se cítíte na to, že dokážete z bankovky složit něco netradičního, potom může být dobrou inspirací origami. Jedná se o postup skládání papíru tak, aby z něho vznikly opravdu originální obrazce. Počítejte však s tím, že papír používaný na bankovkách je přece jenom trochu jiný, než ten kancelářský. Pokud nechcete bankovku znehodnotit, doporučujeme zvolit spíše něco jednoduššího. Také logicky doporučíme si nejprve vše natrénovat s obyčejným papírem. A kde najít různé motivy? Můžete využít třeba knížek, stejně jako můžete najít inspiraci i na internetu.

Peníze vložte do fotoalba

Hledáte jednoduchou a osvědčenou volbu, jak darovat peníze? Pokud ano, doporučujeme klasické fotoalbum. Pokud jste řešení dárku nechali na poslední chvíli, můžete zvolit takové, které máte doma a vyndat z něho fotografie. Místo nich zde jenom vložíte, a to v množství dle vašeho uvážení. Pokud chcete být ještě o něco kreativnější, potom můžete prázdné stránky doplnit fotografiemi konkrétního obdarovaného. Ideální jsou různé fotografie z mládí, stejně jako se dokonale hodí třeba i fotografie z různých předchozích oslav. Peníze v albu potěší a dané fotografie zaručeně pobaví.

Vánoční ozdoba

Tato varianta se hodí ve chvíli, kdy chcete darovat peníze pod stromeček a hledáte opravdu zajímavou a originální formu. A jak na to? Není to složité. Jenom to chce přece jenom trochu té opatrnosti, kterou byste měli mít. Kupte skleněnou a nejlépe průhlednou kouličku. Nyní je třeba opatrně sundat horní krytí, za kterou se pověsí. Jakmile máte, opatrně do kouličky nastrkejte peníze. Čím je koulička větší, tím více se vám toho do ní vejde. Nyní ji opatrně zavřete tak aby, bylo možné ji pověsit. A jak ji darovat? Může to být klasicky, v krabičce ve které byla koupena. Nebo na to můžete jít zajímavěji a v nestřeženou chvíli ji obdarovanému pověsíte na stromeček.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *