Znáte nejlepší půjčky na našem trhu?

Máte v plánu vzít si půjčku, ale nechcete naletět a chcete mít to nejlepší, co je aktuálně k dispozici? Pokud ano, podívejte se s námi na přehled toho, co je aktuálně velkým hitem a co patří mezi jedny z nejoblíbenějších možností na trhu současných úvěrů. Společně projdeme jak nabídku bank, tak i nebankovních společností.

Contents

Potřebujete jenom pár tisíc korun?

Pokud ano, jeví se nejlépe segment takzvaných mikropůjček. Ty jsou charakteristické tím, že vám nabídnou skutečně jenom několik tisíc korun. Zajímavá je u nich především splatnost, jelikož ta je v řádech týdnů, až měsíců. Pokud máme zmínit několik jejich dalších pozitiv, potom sem patří:

  • Jistota rychlého vyřízení
  • Jistota vyřízení z domova
  • Jistota minimálního prověřování
Nejlepší půjčky najdete i v segmentu spotřebitelských úvěrů

Nejlepší půjčky najdete i v segmentu spotřebitelských úvěrů

Ideální volbou jsou dnes poskytovatelé, u kterých je jistota, že nabídnou takzvanou první půjčku zdarma. Úvěr, u kterého neplatíte ani žádný úrok, ani nezaplatíte žádný poplatek, ani cokoliv jiného. Prvním z příkladů je Kamali půjčka, kde máte možnost získat až 10 000 Kč na dobu dvou týdnů. Pokud budete potřebovat bezplatnou půjčku na delší dobu, zaujme vás půjčka Zaplo. Ta nabídne sumu 8 000 korun na období jednoho kalendářního měsíce.

Jaké jsou nejoblíbenější půjčky v segmentu spotřebitelských úvěrů?

Hitem poslední doby jsou takzvané spotřebitelské úvěry. Jsou charakteristické tím, že nabídnou sumu v řádech několika desítek, ale i několika stovek tisíc korun. Nejprve se podívejme na bankovní segment, kam podle průzkumů míří klienti nejčastěji. Zde je dobrou volbou půjčka od České spořitelny. Jistotou je hlavně stabilita a velikost samotné banky, i rozličná nabídka částek. Ta, která může být získána online, činí až 200 000 Kč, přičemž individuálně lze získat až 2,5 milionu. Neméně lákavý je potom segment nebankovní, kde patří mezi nejoblíbenější půjčky společnost Home Credit. Její půjčka je také charakteristická celkem zajímavou nabídkou. Ta začíná již na sumě, která je ve výši 10 000 korun českých. Získat lze ale i maximum ve výši 250 000 Kč. Samozřejmě na cokoliv.

Bankovní a nebankovní půjčky ale nejsou jedinou možností, kterou lze na současném trhu využít. Neopomíjejte také poskytovatele takzvaných P2P půjček. Ty fungují na principu toho, že se na požadovanou částku skládají investoři z řad běžných lidí. Typickým příkladem je Zonky. Jaké jsou výhody této cesty? Je to hlavně úroková sazba, která může začínat na hodnotě 3,99 % ročně. Pokud se podíváme i na charakteristiku půjčku, je třeba zmínit toto:

  • Možnost získat 20 000 – 500 000 Kč
  • Možnost zvolit si splatnost v rozmezí 6 – 84 měsíců
  • Nutnost doložit příjem a nemít zápisy v registrech

Co dělat, když potřebujete miliony korun?

Jsou i situace, kdy potřebujete větší sumy peněz. I na ty se zaměříme a poradíme vám, v jakém segmentu co vybrat. Pokud se podíváme na možnost získat účelové finanční prostředky v řádech milionů korun, je dobrou volbou klasická hypotéka. Jedny z nejzajímavějších nabídek má rozhodně hypotéka od Hypoteční Banky. Ta není na trhu žádným nováčkem a škála nabízených možností je celkem rozsáhlá. Je to dáno tím, že hypotéku nemusíte nutně využít jenom na stavbu, nebo koupi nemovitosti. Může být využitá třeba také na rekonstrukci, nebo na vypořádání různých dědických řízení.

Když se v segmentu milionových půjček podíváme na nebankovní nabídku, musíme říci, že i zde existuje několik možných řešení. Jednou z těch nejlepších a nejoblíbenějších je rozhodně půjčka Acema. Tato společnost se specializuje na poskytování půjček, které jsou ručené nemovitostí. Jejich výhodou je nejenom to, že je můžete využít na cokoliv, ale také to, že jsou spojeny s celkem zajímavou dostupnou sumou. Konkrétně musíme říci, že tou minimální je suma 100 000 korun českých. Tou maximální jen suma ve výši 10 000 000 Kč. Pokud si žádá podnikatel, může získat dokonce i 50 milionů.

Už půjčku máte, ale není ideální?

Nastat může také situace, kdy již půjčku máte, ale ta není s ohledem na podmínky zase až tak ideální. Je to i váš případ? Pokud ano, může se vydat hned dvěma cestami. Tou první možností je refinancování. I to dnes můžete poptat v celé řadě bank, které tuto možnost zvýhodnění půjčky aktivně nabízejí. Obecně platí, že u bank s výhodnou půjčkou bude výhodný i tento postup. Druhou možností je cesta spojená s využitím služeb nebankovních společností. Zde se jako jedna z nejoblíbenějších možností jeví AAArefinancovani.cz.

Nic neobvyklého není ani situace, kdy je ve vašem zájmu zvýhodnit si, ale také sloučit si hned několik jednotlivých půjček. V takovém případě by vás měla zajímat možnost označovaná jako konsolidace. Také zde je na výběr možností více než dost. Pokud pro změnu začneme u nebankovního segmentu, je celkem poptávaná konsolidace půjček od Home Credit. Široké možnosti toho, co lze konsolidovat, i jednoduché podmínky jsou hlavním lákadlem. Kdo se chce naopak raději držet v segmentu bankovním, pro toho máme dva oblíbené tipy. Buď je to konsolidace Moneta Money Bank, nebo konsolidace od České spořitelny. Obě možnosti přinášejí hlavně jistotu celkem zajímavých úrokových sazeb, díky čemuž lze spojované úvěrové produkty především výrazně zvýhodnit.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *