CreditLimit – recenze, diskuze a zkušenosti

Víte, jak fungují klasické kreditní karty? V podstatě dostáváte kartu, která má předschválený limit, který můžete kdykoliv, dle vašich konkrétních potřeb čerpat. Samozřejmě úrok platíte jenom z vyčerpané částky. Až budete navíc mít konkrétní peníze, můžete daný limit na kreditní kartě opět doplnit. A přesně na tomto podobném a přitom velmi jednoduchém principu funguje také služba CreditLimit.

S tou je dnes spojena Ferratum Bank, která byla v minulosti výhradně nebankovní společností, ale od doby, co se jí podařilo získat bankovní licenci, může vystupovat také pod tímto názvem. Jelikož recenze ukazují, že je CreditLimit poměrně zajímavým produktem, podívejme se na jeho specifika.

Contents

V čem je CreditLimit jiný oproti klasické půjčce?

detail debetní karty

CreditLimit je skvělou alternativou kreditních karet

Začneme tím, v čem je vlastně tato možnost unikátní. Svým způsobem bychom o této možnosti mohli říci to, že je to takzvaná virtuální kreditní karta. I zde vás totiž nejprve čeká prvotní schválení samotného úvěrového limitu. Jakmile se tak stane, máte jistotu toho, že si můžete kdykoliv požádat o libovolnou částku, která zůstatku vašeho limitu odpovídá. Tato částka je následně obratem zaslána na váš bankovní účet. Zde vás už CreditLimit nebude nijak prověřovat a peníze zašle ihned. Stejně tak nezapomínejme na to, že zkušenosti uvádějí, a samotný poskytovatel to potvrzuje, že můžete peníze čerpat třeba i několikrát – tedy dokud máte z čeho bát.

Zkušenosti s půjčkou Creditlimit

Mnohé diskuse jsou často spojeny také s otázkou toho, jakou má vlastně CreditLimit konkrétní charakteristiku. I na tu se samozřejmě podíváme. Je s ní spojeno primárně to, že si můžete nechat schválit částku, která začíná na sumě 2 000 Kč a končí na částce, která činí až 25 000 Kč. Přesně tolik je celkové maximum, které budete moci následně čerpat. A to podobně, jako z kreditní karty. Jistotou je také to, že se nemusíte být dokládání konkrétního účelu. Naše recenze služby CreditLimit se totiž musí nutně dotknout i faktu, že se jedná p úvěrový produkt, který je neúčelový. Je tedy jenom na vás, na co peníze následně využijete.

VÍCE INFORMACÍ >>>

Jaké jsou výhody?

O co jde, to již víme. Proto je dobré podívat se také na několik konkrétních výhod, se kterými je služba označovaná jako CreditLimit přímo spojena. Mezi tu hlavní jistě patří to, že si sami určíte svůj limit. Tedy to, kolik chcete mít předschválené. Mezi další pozitiva patří:

  • Vyřízení vaší žádosti z pohodlí vašeho domova
  • Okamžité posouzení žádosti
  • Jistota nízkého úroku

Ze zkušenosti samozřejmě víme, že úrok by měl být vždy co možná nejnižší. Pokud se na možnost spojenou se službou CreditLimit podíváme blíže, je úrok pouze 0,2833 procenta denně, a to výhradně jenom z té částky, která je vyčerpána. Pokud tedy čerpat nebudete, z vašeho předschváleného a tedy dostupného limitu rozhodně nebudete platit vůbec nic. Podobné jsou i zkušenosti se zmíněnými kreditními kartami, které jsou této službě velmi podobné.

Jak je to se splácením půjčky?

I to je důležitá otázka, na kterou bychom se měli zaměřit primárně. Velkou výhodou je, že výši splátek si můžete upravovat výhradně dle svého. CreditLimit má pouze povinnou měsíční minimální splátku. Pokud ji splatíte, je vše v naprostém pořádku. Nezapomínejte však také na to, že pokud splatíte více, nebo splatíte všechnu vyčerpanou splátku, rozhodně to není jakýmkoliv problémem. Je tedy jenom na vás, kolik splácíte. Stejně tak je jenom na vás i to, kdy splácíte. Můžete tak peníze zasílat týdně, měsíčně, nebo nárazově. Důležité je pouze to, aby součet činil ono požadované měsíční minimum.

Se splátkami samozřejmě souvisí to, že čím menší dluh na službě CreditLimit budete mít, tím méně zaplatíte na případných úrocích. Co je také jasné, to je fakt spojený s tím, že jakmile je splátka připsána, zvýší se váš zůstatek a tak můžete dané peníze opětovně použít. A to skutečně kdykoliv budete opět potřebovat.

Recenze pro koho je CreditLimit vhodná půjčka

Podívejme se společně také na to, k čemu je služba CreditLimit konkrétně dobrá a kdy se nám hodí. Je mnoho situací, kdy jí vlastně můžeme využívat. V tomto případě je hned několik důvodů, kam se řadí:

  • Možnost mít k dispozici finanční rezervu
  • Možnost čerpat peníze bez následního schválení
  • Možnost využít peníze v případě neočekávaného finančního výdaje

Služba CreditLimit je také dobrá v případě, kdy hledáme alternativu třeba k bankovnímu kontokorentu, a zároveň nechceme být vázáni přímo tím, že máme bankovní účet. Takto si totiž můžeme zvolit doslova libovolný, na který nám následně požadované finanční prostředky mohou být zaslány.

Kdo si může požádat?

Hlavní informace o tomto typu úvěru, tedy o této finanční rezervě již máme zmapovány. Aby byla naše recenze skutečně kompletní, je třeba dodat také to, kdo si vlastně může o CreditLimit a komu bude daná rezerva vlastně schválena. I když Ferratum Bank na první pohled vystupuje jako banka, tak je třeba říci, že si zachovává výhody, spojené s tím, že se původně jednalo o nebankovní společnost. Mezi hlavní výhody tak patří především jistota bezproblémového schválení. Ta souvisí nejenom s rychlostí, ale souvisí samozřejmě také s tím, že si můžeme být jisti i benevolentními podmínkami.

VÍCE INFORMACÍ >>>

Podíváme-li se konkrétněji, tak hlavní podmínkou je povinnost mít tuzemské státní občanství, stejně jako je zde povinnost toho, že vám musí být minimálně 21 let. Pokud toto splňujete, není nic jednoduššího, než si o CreditLimit požádat. S čím není žádost spojena, a zkušenosti to potvrzují, to je třeba nutnost dodávání potvrzení o příjmu, stejně jako například i nutnost toho, že by byla nutná jakákoliv osobní schůzka

Půjčku vyřídíte okamžitě online

Veškerá komunikace tedy probíhá online, a to bez obav z toho, že by bylo nutné jakékoliv složité prověřování, nebo papírování. Mluvíme v tomto případě o samotné žádosti o finanční rezervu neboli virtuální kreditní kartu. Pokud je nám vše schváleno, již není jakékoliv další prověřování třeba, jelikož poté si už stačí požádat jenom o to, kolik chceme na náš účet poslat. Zde už se vše obejde bez jakéhokoliv schvalovacího procesu a peníze odcházejí přímo na bankovní účet. A pokud jde o bankovní účet ve stejné bance, je více než jasné, že jsou připsány okamžitě.

4.3/5 - (3 votes)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *