website statistics _uacct = UA-649561-2urchinTracker()

Zaplo

Mnohým velice dobře známá nebankovní společnost, která se specializuje na mikropůjčky. Známá je hlavně proto, že se s jejími reklamami lze setkat v tištěných denících a novinách, na internetu, ale i v televizi. Je s ní spojena také poměrně známá osoba, kterou je Láďa Hruška. Je tedy vidět, že Zaplo rozhodně není ani žádným nováčkem, ani se nejedná o nijak malou společnost, která by na trhu začínala. To je při výběru půjčky pozitivní.

Contents

Úrokové sazby

Jak je na tom Zaplo půjčka s výhodností? Spadá do segmentu mikropůjček, což už samo o osobě celkem dobře vypovídá o tom, že úroky nebudou patřit k nejnižším. Samozřejmě přesná výše úroku se odvíjí pod výše částky a termínu splatnosti. Každopádně musíme říci, že kdo si půjčí peníze na maximální dobu jednoho měsíce, ten z každé tisícikoruny zaplatí okolo 300 Kč jako úrok. Toto není až tak výhodná možnost.

Nezapomínejme však na to, že Zaplo se řadí mezi ty poskytovatele, kde je dostupná první půjčka zdarma. Co to znamená? Možnost spojená se získáním půjčky, u které bude nulový jak úrok, tak zde bude nulové také RPSN. V praxi tedy mluvíme o nejvýhodnější půjčce na trhu. Podmínkou je žádat si u Zaplo poprvé a vzít si sumu v maximální výši osmi tisíc korun českých.

Charakteristika půjčky

Je to mikropůjčka a tomu také vše plně odpovídá. Čím je půjčka Zaplo přesně charakteristická? Nabídne spíše menší sumy, v řádech několika tisíců korun – pokud si člověk půjčuje poprvé. Kdo se stane prověřeným klientem, již může dosáhnout na sumu podstatně větší. U charakteristiky také platí to, že se získané peníze splácí jednorázově, ve zvolený termín splatnosti. Ten má v rukou samotný klient. Ten si také může zvolit požadovanou částku – s ohledem na to, co mu systém dovolí. Pojďme si dané informace přesně shrnout.

  • Výše dostupné částky: 1 000 – 25 000 Kč
  • Splatnost: 7 – 30 kalendářních dní
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

Zaplo půjčka je typickou ukázkou takového poskytovatele, který jasně potvrzuje, že si lze půjčit velmi jednoduše a také velmi levně. S podmínkami získání totiž jasně souvisí pozitivum, které je spojeno s tím, že proces vyřízení žádosti je velmi benevolentní. Z toho plyne také vysoká schvalovatelnost a tak lze s nadsázkou říci, že Zaplo půjčka může být dostupná opravdu pro každého, kdo o ni má zájem. Když se podíváme na hlavní podmínky, jsou to tyto:

  • Věk minimálně 18 let
  • Trvalé bydliště a občanství v České republice
  • Bez výrazně negativního záznamu v registrech

Také nezapomínejme na další dvě důležité podmínky. Tou první je vlastnictví bankovního účtu, jelikož právě na něj jsou peníze zasílány. Dále je nutné mít i aktivní mobilní číslo, prostřednictvím kterého je ověřována samotná žádost. Kdo toto splní, ten už čeká jenom na to, až bude jeho žádost schválena.

Rychlost vyřízení

Je to mikropůjčka se vším všudy, čemuž také plně odpovídá rychlost vyřízení, kterou může Zaplo svým klientům nabídnout. Roli zde hraje hlavně to, zda si žadatel půjčuje poprvé, nebo nikoliv. Pokud ano, je třeba počítat s možnou prodlevou při ověřování bankovního účtu, stejně jako je nutné počítat s prodlevou, která bude spojena s telefonním hovorem., u prověřených klientů už mluvíme o velmi rychlém vyřízení, které netrvá ani dny, ani hodiny, ale může trvat skutečně jenom pár minut. Poté peníze odcházejí na účet žadatele. Vliv na takovou rychlost má nejenom z části automatizovaný proces, ale samozřejmě také to, že je vše vyřízeno prostřednictvím internetu, bez osobních formalit.

Shrnutí

Zaplo půjčka je typickým zástupcem segmentu mikropůjček. Zaujme hlavně rychlostí vyřízení a benevolentními podmínkami získání. Zájemce zaujme i možnost dosáhnout při opakované půjčce i na 25 000 korun českých. Též je pozitivem i fakt, že v případě první půjčky a vrácení peněz do termínu nemusí klient zaplatit ani korunu navíc. Pokud se podíváme na negativa, může to být o něco komplikovanější a delší prvotní prověření, stejně jako to může být vyšší úroková sazba. Ta je ale v tomto segmentu standardem a Zaplo v tomto ohledu nijak výrazně nevybočuje.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *