Kredito24

Rozhodně to není žádný nováček, ani nijak malá firma v segmentu nebankovních půjček před výplatou. Taková je půjčka Kredito24, kterou poskytuje tuzemská společnost se stejným názvem. Ta má ale jasný mezinárodní přesah. Jedná se o nebankovní společnost, která je dceřinou společností velké německé firmy, které nese název Kreditech Holding SSL Gmbh. Jde o finanční společnost, která sdružuje mnoho firem, které nabízejí úvěry v rámci mnoha zemí Evropy.

Contents

Úrokové sazby

Jaké jsou? Roli hraje především to, zda jste novým, nebo stávajícím klientem. Pokud jste klient, který si u společnosti Kredito24 již někdy bral nějaký úvěr, potom se vás týká klasická úroková sazba. A ta není úplně nejnižší, jelikož během jednoho měsíce přeplatíte i několik desítek procent. Při ideální kombinaci splatnosti se lze dostat na desetiprocentní úrokovou sazbu, kterou lze označit za tu startovní, která ale může stoupat.

Kdo si půjčku Kredito24 bere poprvé, toho jistě potěší fakt, že má možnost dosáhnout na takzvanou první půjčku zdarma. Má možnost dosáhnout na úvěr, který bude mí nulový úrok a nulové RPSN. Jde však jenom o mimořádnou nabídku, nikoliv samozřejmost. Proto tato varianta nemusí být vždy dostupná pro každého.

Charakteristika půjčky

Kredito24 je půjčka nebankovní, stejně jako je to takzvaná půjčka před výplatou. Z toho už celkem dobře plyne to, jaká je konkrétnější charakteristika. Cílem této společnosti s mezinárodním přesahem je nabídnout půjčky, které jsou dostupné hlavně lidem ve finanční tísni. A to navíc takové, které jsou spíše menší a jsou spojeny s krátkodobou splatností. Ta je navíc jednorázová takže je třeba půjčené peníze vrátit v jedné splátce. Jak půjčka Kredito24 vypadá konkrétně?

  • Výše dostupné částky: 1 000 – 20 000 Kč
  • Splatnost: 1 – 30 kalendářních dní
  • Možnosti využití: neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

I Kredito24 má jasně nastavený schvalovací proces, který souvisí s tím, jaké jsou konkrétní podmínky získání. Vzhledem k charakteristice nejsou nijak složité. Tím chceme říci, že požádat si může jak osoba zaměstnaná, tak třeba i matka na mateřské dovolené, důchodce, nebo i student. Pokud jsou hlavní tři věci, které je nutné splnit, jsou to tyto:

  • Věkové rozmezí 18 – 65 let
  • Státní občanství České republiky
  • Trvalé bydliště na území ČR

Tuto trojici věcí ještě doplňuje fakt, že vzhledem k vyřízení a poslání peněz je nutné mít nejenom aktivní telefonní mobilní číslo, ale je třeba také mít bankovní účet. Jednou z dalších podmínek je i dobrá finanční minulost, která je posuzována spíše individuálně.

Rychlost vyřízení

Už jenom to, že o půjčku Kredito24 je možné požádat si online, nebo i to, že je možné vše online vyřídit, musíme jasně říci, že rychlost rozhodně nezklame nikoho. Dá se říci, že v nejlepších případech se bavíme o minutách, během kterých je rozhodnuto, a peníze jsou odeslány na bankovní účet. Roli hraje i to, s jakou rychlostí jsou dodány všechny nezbytné podklady. Jelikož ale Kredito24 dokáže řešit i nenadálé finanční problémy, spojené třeba i s výplatou, stejně jako třeba také s nečekaným výdajem, tak musíme říci, že s ohledem na rychlost určitě nezklame.

Shrnutí

Kredito24 je jedním ze velkých poskytovatelů mikropůjček, který má i zahraniční přesah. Zaujme také tím, že dokáže nabídnout sumu až do výše 20 000 korun českých. Co zklame, to je klasicky vysoká úroková sazba, která je novým klientům kompenzována možností využít půjčku zdarma. Jednoduché podmínky získání a online vyřízení nahrává tomu, že na půjčku není nutné jakkoliv dlouho čekat, což se pozitivně podepisuje na tom, že je s ní možné řešit i neočekávané finanční komplikace. I toto je její velké plus. Nutno však říci, že i když měla Kredito24 vybudované jméno a klientelu, patří mezi ty mikropůjčky, které zvažují odchod z tuzemského půjčkového trhu. je to dáno hlavně změnami v legislativě.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *