Japonská půjčka

Podle názvu se někomu může zdát, že je Japonská půjčka produktem, který je z ciziny. Tak to ale není, jelikož se jedná o tuzemský úvěrový produkt. A rozhodně není nijak neznámý, jelikož o této půjčce musíme říci, že za ní stojí známá nebankovní společnost Home Credit. Už to samo o sobě ukazuje jak na velikost, tak i jistoty, nebo celkem férový přístup. Zatímco mateřská společnost se specializuje primárně na nabídku spotřebitelských půjček, tak Japonská půjčka je takzvanou půjčkou před výplatou.

Contents

Úrokové sazby

Japonská půjčka je rozhodně unikátem na současném trhu. A to proto, že ji lze označit za nejvýhodnější mikropůjčku, která existuje. A to pokud se zaměříme na klasické úrokové sazby, které jsou v jednotkách procent. V praxi to znamená, že z každé vypůjčené tisícikoruny zaplatíte navíc jenom 33 korun českých. To je mnohdy i desetkrát méně, než u konkurence. V tomto směru se jedná o nejlepší volbu segmentu.

Zapomínat nelze také na to, že úrokové sazby mohou být i nulové. Jak se toho dá dosáhnout? Velmi jednoduše. Stačí si o peníze požádat poprvé. V tomto případě je možné využít akci, kterou je první půjčka zdarma. Ta má nulový poplatek, úrok i RPSN. Lákadlem je možnost získat až 10 000 korun českých. Na rozdíl od konkurence ale jenom na dobu dvou týdnů.

Charakteristika půjčky

Čím je Japonská půjčka typická? Jak bylo míněno, jedná se o mikropůjčku, která patří k nejvýhodnějším na trhu. Její charakteristika je spojena s tím, že poskytuje spíše nižší částky, s jednorázovou dobou splatnosti. Zatímco u konkurence si klienti mohou vybrat, na jak dlouho si peníze vezmou, tak mateřský Home Credit toto bohužel neumožňuje. A to znamená nutnost mít peníze jenom na pevně stanovenou dobu, která je však klasická. Jak je to s charakteristikou konkrétně?

  • Výše dostupné částky: 1 000 – 15 000 Kč
  • Splatnost: 1 – 30 kalendářních dní
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Podmínky získání

Mluvíme o nebankovní mikropůjčce, z čehož už celkem jasně můžeme usoudit, že podmínky získání jsou celkem benevolentní a není důvod obávat se složitostí. Nahrává tomu i to, že samotné vyřízení je realizováno prostřednictvím internetu. Pokud jde o trojici hlavních požadavků na klienta, jsou tyto:

  • Prokázaná plnoletost
  • Trvalý pobyt na území ČR
  • Vlastnictví bankovního účtu

Důležitou podmínkou je také bezdlužnost. Tou je myšlený fakt, že žadatel o půjčku nesmí být ani v exekuci, ani nesmí být v insolvenci. Tyto dva rejstříky jsou kontrolovány. Pokud má úvěr jinde, a bez problémů ho splácí, nemusí to být žádným problémem.

Rychlost vyřízení

Skutečně obdivuhodná. Už jenom proto, že samotné vyplnění žádosti netrvá delší dobu, než pět minut. Dále je nutné zmínit, že pokud jde o prvotní posouzení žádosti, tak jde ve většině případů o dobu, která trvá jenom 15 minut. Díky tomu můžeme říci, že Japonská půjčka skutečně může být vyřízena do několika desítek minut. Rychlé je také odeslání peněz. Ty mohou být při stejném bankovním účtu připsány okamžitě. Jinak tomu bude do druhého dne, což je bankovní standard, který se musí dodržovat.

Shrnutí

Japonská půjčka je na poli mikropůjček celkem zajímavým unikátem. To proto, že je nejvýhodnější, jelikož úrok je nejenom nulový, ale ten klasický je v jednotkách procent. Dále nelze opomíjet ani fakt, že Japonská půjčka nabízí i celkem vysoké sumy peněz, což je také její plus. Lákadlem je rychlé vyřízení, o kterém můžeme říci, že vše je realizováno do několika desítek minut. Drobným zklamáním může být fakt, že půjčka zdarma je jenom na 14 dní, nebo to, že si klient nemůže přesně určit konkrétní dobu splatnosti, která je vždy měsíční.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *