Víme, kde najdete to nejvýhodnější refinancování půjček

Máte půjčku? V dnešní době to není nic neobvyklého, jelikož statistiky říkají, že se stávají běžnou součástí našich životů. Proto fakt, že má někdo úvěr, není ničím neobvyklým. Stejně tak statistiky ukazují i to, že je hodně lidí, kteří mají nevýhodné půjčky. Naštěstí existuje možnost, jak to vyřešit. Pokud je o větší počet půjček, pomůže oblíbená konsolidace. Jestliže mluvíme o půjčce, která je jenom jedna jediná, tak je hitem takzvané refinancování půjček. Cílem každého by mělo být vybrat nejvýhodnější možnost. A s tím vám dokážeme poradit.

Contents

Co je to refinancování půjček?

Nemáte jasno v tom, o čem mluvíme? Tak si pojem refinancování půjček nejprve trochu přiblížíme. Jedná se o celkem známý a využívaný postup, který je spojený s možností si zvýhodnit stávající úvěr. Na rozdíl od konsolidace tedy jednu jedinou konkrétní půjčku. A to tak, že bude převedena k jiné bance, ale i k jiné nebankovní společnosti. I ty tuto možnost nabídkou. Klient, tedy osoba s půjčkou tak může využít několik pozitiv, které se k tomuto kroku vztahují. O jaká se jedná, jde o:

  • Snížení úrokové sazby
  • Snížení měsíční splátky
  • Úpravu splátkového kalendáře

A u jakých bank nebo nebankovních společností je refinancování půjček bezpečně nejvýhodnější? Podívejte se na to společně s námi.

UniCredit Bank

Tato banka dnes v rámci refinancování půjček jasně dominuje. A rozhodně má proč. Je ukázkou toho, že půjčku si lze velmi zajímavě zvýhodnit. Startovací úroková sazba, kterou tato banka při převedení nabídne, je totiž na hodnotě 2,9 procenta. To je sazba, která je známá hlavně u hypoték, ale jak je vidět, může být spojena i s klasickou spotřebitelskou půjčkou. Komu to nestačí, pro toho máme výčet i dalších výhod, které je s UniCredit Bank spojeno. Převedení úvěru je totiž možné v různých výších finančních částek, čímž chceme říci, že není problém převést i sumu maximální, kterou je jeden milion korun českých. Řadu lidí jistě potěší i možnost volby splatnosti, která nabízí na výběr od doby dvanácti měsíců, tedy od jednoho roku, po dobu 96 kalendářních měsíců.

Zonky

Pokud jde o refinancování půjček, tak nemusíme nutně mluvit jenom o bankách, nebo o nebankovních společnostech. Do popředí se postupně stále více dostávají také P2P půjčky. Jedinečná platforma, která je unikátní v tom, že zde jednotlivé žádosti o půjčku financují lidé, kteří tak mohou zhodnotit své peníze. Jednou z nejznámějších platforem je společnost Zonky, která kromě možnosti získat klasickou půjčku nabídne i refinancování. A to s jistotou unikátního přístupu, kam patří:

  • Rychlé vyřízení i získání peněz
  • Online komunikace
  • Transparentní přístup a dobrá komunikace
Refinancování půjček realizujte u těch nejlepších

Refinancování půjček realizujte u těch nejlepších

Pokud mluvíme o refinancování půjček, je třeba začít tím nejdůležitějším. Tím je zcela pochopitelně úroková sazba. Jak je velká? Ti nejlepší klienti mohou převést půjčku k této firmě a rázem tak získat úrok ve výši 3,99 procenta, což je hodnota, která je na současném trhu naprosto unikátní. Drobným zklamáním může být výše refinancované sumy, jelikož zde mluvíme o možné částce ve výši maximálně 500 000 korun českých. Více v podstatě převést nejde. Splatnost je určitě flexibilní, jelikož začíná už na šesti měsících a pokud jde o domu maximální, tak ta může být v délce 84 kalendářních měsíců.

Equa Bank

Menší, ale rozhodně neznámá banka. To nemusí být jak u půjček, tak u refinancování půjčky nikdy na škodu. Právě naopak. Pokud mluvíme o menších bankách, tak ty se snaží své klienty často ulovit na něco unikátního. I proto musí Equa Bank patřit do našeho přehledu, který pokud seřadíme podle úrokových sazeb, tak si zde zaslouží jasné třetí místo. Když se rozhodnete refinancovat právě zde, tak si můžete být jisti tím, že lze získat i úrokovou sazbu, která zde začíná na hodnotě 4,9 procenta. Zvýhodnit si půjčku tedy skutečně extrémně rozhodně může jít. Tím ale výhody této banky nekončí. Potěší také splatnost. Tu si můžete zvolit tak, že budete peníze splácet po dobu šesti měsíců, stejně jako můžete zvolit tu nejdelší, opravdu zajímavou dobu, v délce 120 kalendářních měsíců. A jak je to s částkou u převedení půjčky? Její maximální výše je 600 000 Kč, což je pro většinu současných klientů zcela dostačující.

mBank

Zajímavá a rozhodně inovativní banka. Byla například jednou z prvních, která přišla s možností ovládat svůj účet prostřednictvím internetu. Že má ale stále zájem na tom řadit se mezi oblíbené, to dokazuje fakt, že se nachází i v našem výčtu těch nejlepších, pokud hledáte vhodné refinancování půjček. Jak je na tom s úrokovou sazbou? Je to stejné, jako u předchozí banky. Také zde je možné dosáhnout při převedení půjčky na příznivou sazbu ve výši 4,9 procenta. Nijak se neliší ani maximální suma, kterou si lze k této také stále ještě menší bance převést. I ta činí až 600 000 Kč. Rozdíl je však ve splatnosti, která může být zvolena. Pokud jde o dobu nejnižší, tak se může jednat o lhůtu celého jednoho roku. Pokud se podíváme na délku největší, kdy lze splácet půjčku, je to poměrně příjemných 84 měsíců. I toto je tedy možnost, kterou můžeme jasně zařadit do žebříčku, o kterém lze jasně říci, že pokud je k některému z poskytovatelů půjčka převedena, rozhodně jde o krok správným směrem.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *