Rychlé půjčky až do domu peníze na ruku opravdu přinesou. Co o nich vědět?

Požadujete půjčku a hledíte na to, aby byla co možná nejjednodušší, pokud jde o celkové vyřízení a podmínky, které jsou s tím spojené? Je dobré vědět, že rychlé půjčky až do domu peníze na ruku opravdu nabízejí, a také vám je přinesou. Jestliže se právě o tento konkrétní segment zajímáte, jen dobré vědět, čím vším je tento typ úvěrového produktu charakteristický.

Contents

Rychlé půjčky až do domu – peníze na ruku jsou spojeny s návštěvou obchodního zástupce

Rychlé půjčky až do domu peníze na ruku poskytnou celkem rychle

Rychlé půjčky až do domu peníze na ruku poskytnou celkem rychle

Jak vlastně tento typ úvěru funguje? Pokud chcete rychlé půjčky až do domu – peníze na ruku, je třeba počítat s tím, že vám je někdo musí přinést. Tím se dostáváme k tomu, jak celý systém daných půjček vlastně funguje a co od něho očekávat. Jaká jsou ta hlavní specifika, která daný typ půjček má? Je to celkem jednoduché. Jde jenom o to, že vás doma navštíví obchodní zástupce dané společnosti. A právě ten s vámi vše vyřídí, a následně vám vyplatí i požadované peníze – na ruku v hotovosti. To hlavní tedy již víte. A jak to funguje v praxi.

Moc poskytovatelů není

Nejprve je dobré vědět, že moc poskytovatelů, kteří by tuto možnost nabízeli, zase není. Z toho plyne, že rychlé půjčky až do domu peníze na ruku opravdu mohou přinášet, ale je třeba volit společnost, která toto nabídne. Tím už můžeme jasně vyfiltrovat bankovní dlouhodobé půjčky, jelikož ty něco podobného rozhodně nenabídnou. U nich je vždy nezbytné dorazit na pobočku, a zde si peníze nechat vyplatit. Tím segmentem, kde o tento typ půjček žádat, jsou tedy nebankovní společnosti. A ani zde není výběr zase až tak velký. Mezi hlavní hráče na trhu patří tato dvojice:

  • Provident
  • Profi Credit

Možná se vám ještě povede najít i jiné poskytovatele, ale ti už jsou spíše méně známí, a tak je třeba zvážit, zda nebudou možným potenciálním rizikem, z hlediska podmínek, nebo výhodnosti.

Požádejte si telefonicky, nebo online

Prvním krokem, který rozhodně musíte udělat, je podání žádosti. Jak na to? Jelikož mluvíme o tom, že vám rychlé půjčky až do domu peníze na ruku přinášejí celkem bez problémů, nesmíme opomenout fakt, že ani v případě žádosti nebude nutné kamkoliv chodit, jelikož vše si můžete vyřídit z domova. Nebo v této fázi doslova ještě odkudkoliv. Co to znamená? Že si svou žádost o peníze podáte buď online, nebo telefonicky.

V rámci žádosti už vzniká první charakteristika vaší půjčky. Zvolíte si tedy to, kolik peněz byste chtěli, stejně jako to, na jak dlouho je budete chtít. Tedy jak dlouho budete splácet. Také zjistíte i úrokovou, nebo RPSN sazbu. Pokud budete se vším souhlasit, žádost bude přijata.

Kontakt ze strany obchodního zástupce

Jakmile je vaše žádost přijata, dochází také k prvotnímu jejímu vyhodnocení. Pokud dojde k prvotnímu schválení, je váš kontakt předán obchodnímu zástupci. A ten má jasný a jediný úkol, kterým je to, aby se s vámi telefonicky spojil. V rámci daného hovoru vám může vysvětlit nejenom věci, na které se budete chtít zeptat, ale hlavně si s vámi domluví schůzku. A to podle jeho, ale hlavně vašich časových možností. Daná schůzka bude probíhat u vás doma. A kdy proběhne? To záleží na tom, jak budete mít čas. Mnohdy není problémem třeba ani to, že přijede už v den hovoru, což potvrzuje, že rychlé půjčky až do domu peníze na ruku přinesou opravdu v krátkém časovém horizontu.

Předejte obchodnímu zástupci vše potřebné

Začátek obchodní schůzky je spojený s tím, že musíte obchodnímu zástupci předat vše potřebné, co se týká vyřízení půjčky. Tedy spíše co se týká toho, aby byl proveden skóring a ověřena vaše bonita, ale i totožnost. Jaké věci po vás budou s největší pravděpodobností požadovány?

  • Výplatní pásky za poslední měsíce
  • Výpis z účtu
  • Faktura za libovolné služby spojení s vaší adresou

Následně bude třeba ověřit právě vaši totožnost. To není nic složitého, jelikož obchodnímu zástupci předáte svůj občanský průkaz a dále druhý doklad totožnosti. Může se jednat třeba o řidičský průkaz, může to být také cestovní pas, stejně jako není problém poskytnout i rodný list.

Finální vyhodnocení

Jakmile je vše dodáno a zkontrolováno, může dojít k finálnímu vyhodnocení. To nějaký ten čas trvá a tak je možné získat od obchodního zástupce další informace, které jsou s půjčkou spojeny. Třeba info, jaké jsou přesné úroky u nebankovních půjček, které žádáte. Pokud jsou data ověřena pozitivně a vše souvisí s tím, co bylo uvedeno už v žádosti, je možné říci, že tímto okamžikem je půjčka schválena. A jelikož obchodní zástupce společnosti má s sebou i smlouvu, tak to znamená, že ji také ihned podepíšete.

Finance na závěr

A k čemu dojde po podpisu smlouvy? K tomu, na co pravděpodobně nejvíce čekáte. Tedy k tomu, že vám obchodní zástupce vyplatí na ruku požadované finanční prostředky. A to ihned po podpisu smlouvy. Tím celé vyřízení půjčky končí. Rozhodně to ale není poslední setkání s daným obchodním zástupcem. Z jakého důvodu? Je to proto, že když jsou peníze vypláceny v hotovosti, jsou i stejným způsobem vybírány ve formě splátek. A to znamená, že pro splátky si jezdí právě daný obchodní zástupce zase k vám domů. A to v týdenních termínech, a to až do doby, než bude uhrazena poslední splátka. Toto je pro mnohé žadatele jedna z nevýhod, které jsou s tímto spojeny.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *