5 důvodů, proč zvolit nebankovní půjčky


Potřebujete-li peníze rychle a neodkladně, jsou na trhu nejrůznější formy úvěrů. Vedle bankovního sektoru je to však i ten nebankovní. Někteří neznalí zájemci o půjčky mohou mít určitou nedůvěru k těmto společnostem. Ve většině případů je to ale způsobeno neznalostí dané oblasti.

Nejste-li si jisti, zda jsou nebankovní úvěry ideálním řešením právě pro vás, přinášíme vám pět zásadních faktů, jež vás o výhodnosti tohoto východiska dozajista přesvědčí

Contents

Rychlost vyřízení a schválení

Tím prvním kladem je bezpochyby krátký časový interval mezi jednotlivými úkony schvalovacího procesu. Půjčky bez ručitele můžete mít v podstatě ještě tentýž den, kdy o ně žádáte. Do značné míry to ovlivňuje hned několik důležitých věcí.

  • Online formulář na internetu
  • Schválení do 5 minut
  • Vyplacení peněž vřádu desítek minut

Pakliže byste dali přednost raději půjčkám v hotovosti, prodlužuje se doba vyplacení na 24 až 48 hodin.

Variabilita splátek

Výhody nebankovních půjček

Je lepší nebankovní půjčka?

Půjčky bez doložení příjmu máte při podpisu smlouvy plně ve své moci. Sami si určíte, kolik potřebujete peněz a na jak dlouho. Z toho zároveň vyplyne výše měsíčních splátek, o níž už rozhodujete sami, zda negativně neovlivní váš rodinný rozpočet.

Půjčky před výplatou lze mnohdy upravovat i během splácení. Jde hlavně o úvěry na vyšší částky, kdy máte možnost změnit datum pravidelné splátky, popřípadě doplatíte vše naráz nebo si prodloužíte celkovou lhůtu splácení.

Půjčky bez registru a dokládání příjmu

Rychlá půjčka bez registru je spojena nejenom s výše uvedeným, ale také se spoustou dalších benefitů. Jsou to především věci, které jsou po klientech vyžadovány v klasické bankovní instituci, nikoliv v nebankovním sektoru.

  • Nemusíte předkládat velikost svého příjmu
  • Není nahlíženo do registru neplatičů
  • Neplatíte žádné skryté poplatky

Peníze na cokoliv

Nebankovní půjčky vás neomezují ani z pohledu profinancování konkrétní částky. Sami si určíte, za co finance utratíte, aniž byste se museli komukoliv zpovídat. Obvykle jsou půjčky ihned využívány k nákupu nových věcí nebo k placení služeb. Výjimkou není ani uhrazení dluhů či zaplacení složenek.

Nebankovní půjčky lehce porovnáte

V neposlední řadě je to také příjemné srovnání jednotlivých úvěrů od prověřených společností. Díky tomu vyfiltrujete subjekty, jejichž produktová nabídka vás skutečně zajímá. Takovou možnost vám přináší například online projekt www.okfin.cz a www.moneypress.cz u něhož dominují především nejschvalovanější půjčky na internetu. Stane se tak jen málokomu, že by při žádosti o peníze neuspěl.

Chcete-li získat ještě další informace o půjčkách pro podnikatele, pro nezaměstnané či o konsolidaci půjček, navštivte internetový portál www.kvalitnipujcka.cz

1.7/5 - (12 votes)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *