Půjčte si během minuty, připravili jsme vám pár zajímavých tipů

Rychlé půjčky jsou bezesporu alfou a omegou moderní doby. Půjčíte si během několika okamžiků, vše je bez papírování a nekonečného vyřizování, prakticky hned hotovo. Pokud na peníze spěcháte, snad ani není lepší volby, než je právě tahle. K přátelům s prosíkem je poněkud ponižující záležitost, zde je vše k dispozici diskrétně a rychleji, než si vůbec myslíte. Takže jaké zajímavé tipy pro vás máme přichystané?

Trojice možností, co lze hned využít

V dnešním srovnání se vám představí mimo jiné BB půjčka, jedna z alternativ klasické rychlé půjčky, co má na trhu už zajímavou tradici. Předností klasických rychlých půjček je možnost vyřízení po internetu, ani zde se samozřejmě nejedná o nějakou výjimku – všechny náležitosti totiž jednoduše pořešíte online formou.

Dále se vám představí například CreditPortal půjčka, do třetice si zmíníme NovaCredit. Výhodou je například i to, že půjčit si můžete třeba jen pětistovku. Každý potřebuje jinou finanční sumu a je jasné, že některým vytrhne pověstný trn z paty už poměrně malý obnos. A ne vždy je potřeba splácet celou tisícovku, například měsíční paušál za mobilní telefon vyjde často již na zmíněnou pětistovku. Nyní si však již dejme k dobru tabulku a pečlivý výčet této trojice, který vám řekne mnohem víc než cokoliv jiného!

NázevBB půjčkaCreditPortal půjčkaNovacredit půjčka
Rozsah půjčky1 až 45 tisíc korun500 až 30 tisíc korun1 až 10 tisíc korun
Splátkový kalendářsedm dnů až jeden rok5 až 30 dnů25 dnů
Úroky / RPSN od– / 118,4 %40 / 9088,1 %– / 2505 %

Kdo nám tedy ze srovnání tří možností vychází jako jasný vítěz? Pokud budeme porovnávat jen a pouze podle RPSN, je jasným kandidátem na zlatou medaili BB půjčka. Ta nabízí také největší možnou variabilitu, získat lze až 45 tisíc korun na dobu celého jednoho kalendářního roku. Ovšem, pokud potřebujete jen pětistovku, je tu jedině CreditPortal, splátkový kalendář 5 až 30 kalendářních dnů je obvykle více než dostačující.

Malé půjčky, co pomohou z těžké finanční situace, která bohužel dočasně nastala. Bez složité administrativy, vlastně i bez klasického splátkového kalendáře – jistinu společně s úroky totiž obvykle zaplatíte jen s jednou jedinou splátkou.

 

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *