Bankovní půjčky se u malých hráčů stále více vyplatí!

Podíváme-li se do segmentu půjček, máme na výběr ze tří hlavních možností. První z nich jsou půjčky od soukromých osob, druhou možností jsou půjčky nebankovní a třetí bankovní půjčky. A právě poslední jmenovanou možnost dnes můžeme zařadit mezi ty, které se nám vyplatí nejvíce. Pokud máme být konkrétní, je určitě třeba zapomenout na ty největší banky na našem trhu a začít směřovat svou pozornost k bankám menším. Konkrétně potom k této trojici:

  • AirBank
  • mBank
  • EquaBank

Tyto banky se totiž mohou pyšnit tím, že svou nabídku úvěrových produktů mají dotaženou doslova k dokonalosti. A to hlavně s pohledem na to nejdůležitější což není nic jiného, než úrokové sazby. Pojďme se podívat, jaké půjčky nabízejí a proč je můžeme doporučit.

Co nabídnou bankovní půjčky EquaBank?

nabídka dárku

Bankovní půjčky nabídnou řadu výhod

Začneme půjčkou od EquaBank, která je určena všem klientům ze segmentu běžných osob, tedy soukromých žadatelů. To hlavní, co se této půjčky týká, je jistě charakteristika spojená s tím, na co lze dané peníze využívat. Zde musíme říci, že se jedná o půjčku neúčelovou, tedy skutečně na cokoliv. Pozitivem je určitě informace o tom, že základní nabídka je spojena s nízkým úrokem, a to už od 7,9 procenta. To z ní logicky dělá jednu z nejvýhodnějších půjček, které můžeme na celém našem trhu najít.

Pokud vás zajímají konkrétní možnosti, pojďme se podívat také na její charakteristiku. Požádat si můžeme o částku, která začíná na hodnotě 5 000 Kč. Dostat se ale lze i výrazně výše, a to až na sumu 600 000 korun českých. Samozřejmě zvolenou sumu si můžeme snadno kombinovat s termínem splácení. Tím nejnižším je lhůta 3 kalendářních měsíců. Naopak tou nejdelší možnou lhůtou, po kterou můžeme peníze mít, je doba 84 měsíců.

Jak je na tom půjčka AirBank

Pojďme se podívat na druhou možnost úvěru, a tou je samozřejmě půjčka AirBank. I u ní máme jistotu v tom, že peníze můžeme využít skutečně na cokoli, dle vlastního uvážení. Co rozhodně potěší, to jsou i úrokové sazby, které jsou 9,9 procent. U banky navíc platí, že to jsou úrokové sazby pevné a týkají se jakékoliv možnosti, kterou si v rámci nabídky zvolíte. To bylo navíc potvrzeno i v mnoha nezávislých testech, díky čemuž banka získala i celou řadu ocenění. Samozřejmostí je, že v rámci půjčky neplatíte žádné poplatky, a to ani za sjednání, ani za mimořádné splátky, stejně jako neplatíte třeba za vedení úvěrového účtu.

Pokud se podíváme na to, kolik si vlastně můžete půjčit, začneme podobně jako u výše uvedené možnosti na jasně dané částce, kterou je suma 5 000 korun českých. Samozřejmě z této sumy se lze dostat ještě mnohem výše, a to až na celých 600 000 korun českých. Tedy na stejnou sumu, jako u výše uvedené možnosti. Splatnost půjčky je však lehce jiná. Nejkratší lhůtou, na které si peníze budeme moci vzít, je celých 6 měsíců. Tou nejdelší je doba 96 měsíců, což odpovídá termínu celých 8 let.

mBank – půjčka spojená s garancí

Pravděpodobně aktuálně nejzajímavějším produktem je rozhodně půjčka, kterou nám nabídne mBank. Pokud ta se může něčím pyšnit, tak určitě svými garancemi. V rámci úrokových sazeb totiž nenabízí pevnou, ale pohyblivou hodnotu. S ní je spojeno to, že se mění s ohledem na to, jak se vyvíjí současný bankovní trh. Tato banka totiž sleduje ostatní nabídky bankovních úvěrů a jim se přizpůsobuje. A to samozřejmě tak, aby právě její nabídka patřila vždy mezi tu nejnižší, která je na trhu k dispozici. A to se týká nejenom chvíle, kdy si půjčku berete. Týká se to i pozdější doby, kdy ji splácíte. I to je s úrokem neustále hýbáno. Díky tomu tak aktuálně není v bankovním segmentu výhodnější bankovní půjčky, než právě této.

Podíváme-li se na to, kolik si vlastně můžeme půjčit, začínáme na sumě celých 10 000 korun českých. Z této sumy se poté můžeme dostat až na půlmilionovou hranici, tedy přesně na sumu 500 000 korun. Ta je dnes maximem, které banka nabídne. Splatnost si můžeme v rámci konkrétního úvěru také zvolit dle vlastního uvážení, a to v rozmezí 12 až 84 měsíců. Díky tomu můžeme dané splátky rozdělit tak, že měsíčně budeme platit třeba jenom pár stovek, nebo pár tisíc korun. A to náš měsíční rozpočet nijak nezatíží.

Banky přináší i další výhody

Ačkoliv úrokové sazby a nabídka částek je rozhodně zajímavá, určitě to nejsou jediné výhody, které jsou s těmito bankami přímo spjaté. Máme-li být konkrétní, tak je samozřejmostí třeba absence všech poplatků, stejně jako je samozřejmostí i to, že využijeme různé pojistky. Třeba takové, které se hodí ve chvíli, kdy ztratíme schopnost splácet. V takovém případě zakročí pojišťovna a hradí splátky za nás.

Zapomenout ale nesmíme ani na další výhody, kam může patřit jednoduchá a rychlá žádost, kterou všech tří vyřídíme z pohodlí domova. Nijak složitý ale není ani proces samotného vyřízení. Pokud jsme klientem banky, často nemusíme dokládat ani informace o příjmu, jelikož vše je ověřeno prostřednictvím našeho bankovního účtu. To samozřejmě znamená také skutečnou jistotu rychlého a pohodlného vyřízení.

Budeme-li se dále držet několika dalších a klíčových výhod, v závislosti na konkrétní bance můžeme využívat třeba mimořádných splátek, možnost se splátkami libovolně hýbat, stejně jako existují i možnosti toho, si je odložit. Špičko v daném směru je i to, že nám jsou některé splátky kompletně odpuštěny a platit je nemusíme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *