Nova leasing

Být podnikatelem v České republice není vůbec jednoduché. Jste závislí na neustále se měnícím právním prostředí, legislativní změny, na které musíte reagovat, šplhají k desítkám ročně. Kromě toho jste odpovědní za váš byznys i své zaměstnance, a nikoho nezajímá, že se vaši odběratelé zpožďují s platbami. Získat od banky úvěr, ať už rozvojový, nebo v případě skutečných finančních těžkostí, je pak téměř nemožné. Pomoci vám mohou služby společnosti Nova Leasing, jejichž recenzi přinášíme.

Contents

Kdo je Nova leasing

Nova leasing je nová úvěrová společnost, která poskytuje nebankovní úvěry podnikatelům. Na českém trhu nepůsobí dlouho, dokázala si však získat zákazníky, kteří na její služby nedají dopustit.

Ačkoli Nova leasing poskytuje úvěry s podobnými parametry jako banky, její největší předností je rychlost, otevřenost a flexibilita. Nova leasing neposuzuje podnikatele podle jeho podnikatelské historie, hodnotí jeho podnikatelský záměr nebo dokáže pomoci i v situaci, kdy hrozí exekuce.

Zkušenosti některých zákazníků hovoří o tom, že pouze Nova leasing dokázala dostatečně pružně reagovat na jejich potřeby v kritické situaci a nabídnout férové finanční řešení. Podnikatel může k zajištění úvěru poskytnout například svůj movitý majetek nebo cokoli jiného.

S čím Nova leasing pomáhá?

Na tuto společnost se může podnikatel obrátit, pokud chce financovat svůj rozvojový záměr a potřebuje peníze hned. Stejně tak pokud mu vadí jednání bank, jejich neflexibilita i neochota vycházet klientům vstříc.

Další velkou skupinu zákazníků tvoří ti podnikatelé, kteří si chtějí koupit obchodní podíl ve firmě, ale nemají dostatek finančních prostředků. Stejně tak pomůže v případě odblokování zástavy nebo výplaty společníka.

Rozmazaná značka rozcestníkové tabule

Potřebujete peníze na vyplacení obchodního podílu pro vašeho společníka? Zkuste Nova leasing.

Nova leasing si zakládá na tom – a dostupné recenze to potvrzují –, že zná podnikatelské prostředí a potřeby podnikatelů. Jejím hlavním krédem je dostatečná pružnost s ohledem na výzvy, které na podnikatele denně čekají.

Pozitivní zkušenosti mají se společností Nova leasing i ti podnikatelé, kteří mají nedoplatky vůči finančnímu úřadu nebo České správě sociálního zabezpečení, ale kvůli účasti ve výběrovém řízení nebo žádosti o grant potřebují potvrzení o bezdlužnosti. Nova leasing za ně potřebnou sumu během několika dní zaplatí a podnikatel má šanci novou zakázku nebo grant získat.

Transparentní a fér

Nova leasing chce být transparentní a férová, a proto zveřejňuje veškerou dokumentaci na svých webových stránkách. Konkrétní parametry jejích finančních produktů se však z povahy věci nedozvíte předem, protože jsou stanovovány na základě vaší konkrétní situace – jedná se o půjčky na míru.

Produkty Nova leasing nejsou žádný podvod, peníze skutečně obdržíte, a to zhruba do jednoho dne až dvou dnů od doložení potřebných skutečností. O produkty nelze logicky zažádat online, protože specifické obchodní případy žádají specifická řešení – pomocí kontaktního formuláře můžete požádat o schůzku, která se uskuteční v sídle společnosti, v Praze Chodově. Procesy této nebankovní úvěrové společnosti jsou nastaveny tak, že jedna schůzka v drtivé většině případů stačí. I pokud s sebou nemáte potřebné dokumenty, můžete je posléze poslat poštou, odeslání peněz na váš účet nebo vyplacení vašich závazků se tím nezdrží.

Právě tenhle aspekt hodnotí klienti této společnosti velmi kladně – sjednání úvěru je snadné a rychlé, na rozdíl od bank, kde většinou týdny čekáte, abyste se dozvěděli, že vám úvěr zamítnou.

Co potřebujete ke sjednání leasingu? Je důležité doložit přiznání dani z příjmu za uplynulé zdaňovací období, poslední tři přiznání k dani z DPH, nabývací doklady k uvažovanému předmětu leasingu a osobní doklady.

Jaké jsou zkušenosti s leasingem od Nova leasing?

Většina uživatelů se shoduje na tom, že Nova leasing pomůže i v situacích, kdy se k vám ostatní finanční instituce otočí zády. Podnikatelský chléb je velmi tvrdý a na této společnosti oceňují podnikatelé právě to, že úvěrová společnost je ochotná a připravená vyjít vstříc jejich potřebám.

Nova leasing chápe podnikatelské prostředí a jeho složitost, a proto nabízí produkty, které nikdo jiný nenabízí. Typicky vyrovnání závazků pro získání potvrzení o bezdlužnosti za účelem žádosti o dotaci nebo o grant je služba na míru šitá podnikatelům, Nova leasing nabízí takových produktů celou řadu.

3.5/5 - (327 votes)

You may also like...

2 Responses

  1. Karel napsal:

    Firmy mají většinou výhodnější podmínky u banky, rozhodně bych nešel do nebankovního úvěru. Pokud podnikám a potřebuji úvěr na provoz, je to špatně. Pokud se mi daří a chci se rozšířit, tak mi banka ochotně půjčí!

  2. Tomáš napsal:

    Pozor na novaleasing jsou to podvodníci a zloději jen se vás snaží připravit o majetek .Nedodržují dohody a předčasně ukončují smlouvy aby se dostali k vašemu majetku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *