Půjčka pro OSVČ je otázkou několika málo minut

Jak praví staré úsloví, čas je vlastně docela drahou komoditou. Nedá se vrátit a někdy bychom určité věci udělali úplně jinak. Pokud jde o půjčky, jsou chvíle, kdy se stanou skutečnou nutností, a to i pro rozvoj podnikatelského záměru. Může jít o reklamu, ale také nákup materiálu nutného pro další výrobu. V neposlední řadě nelze zapomenout na předměty, které pro podnikání potřebujete. Doslova od počítače a tiskárny až po sekeru a další vybavení dílny, nápadů by se v dnešní době jistě našlo více než dost. Pokud tedy nemáte důvěru banky, lze se obrátit na nebankovní sektor.

Začíná se na hranici pěti tisícovek

Připraveny jsou velmi zajímavé možnosti, protože půjčka pro OSVČ je dostupná všem, a to včetně skutečných nováčků. Stačí jen doložit, že máte platné IČ, tedy jinak řečeno, jste oprávněni podnikat. Bez ohledu na obor, bez ohledu na dobu, po kterou se živíte podobným způsobem. Pokud hodláte přejít z dráhy zaměstnance na podnikatelský záměr, nikdo vám nemůže bránit. Do začátku je ale nutný jistý kapitál, jen časová investice vám v moderní době rozhodně stačit nebude. A kolik si vlastně můžete půjčit? Jak dlouhý je splátkový kalendář a kolik alternativ vám nabízí?

  • 5 tisíc korun je minimální částka, o které lze jednat. Stačí vám například na smartphone?
  • 30 tisíc korun je horní hranicí. Využít je můžete naprosto na cokoliv, co uznáte za vhodné.
  • Splátku si můžete klidně nastavit podle sebe. Lhůta může být stanovena mezi 7 a 30 dny.

Půjčit si lze úplně na cokoliv

Není nutné dokazovat, k čemu jste ji vlastně potřebovali. Získáte tím maximální možnou svobodu, protože konkrétní účel vážně nerozhoduje. Půjčka pro začínající podnikatele je připravena ještě dnes, má minimum podmínek a může posloužit na nákup vybavení, zaplacení složenek nebo například také pronájmu prostor. 

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *