Půjčka Creditportal

Chcete mít požadované peníze na svém účtu už několik minut od chvíle, kdy jste zažádali o půjčku? Nechcete čekat hodiny nebo dokonce dny, jak jste při půjčování peněz museli ještě v nedávné minulosti? V tom případě můžete sáhnout po půjčce od společnosti Creditportal, která vám zaručí rychlost.

Contents

Jednoduchý postup žádosti o půjčku

Celý postup půjčování je velmi praktický a jednoduchý. Uvidíte, že se jím nezdržíte více, než na nezbytně nutnou dobu. Jak přesně všechno probíhá? Co máte dělat, když si půjčujete poprvé? Online na internetových stránkách si vyberete, v jaké výši chcete půjčku a jakou by měla mít splatnost. Půjčit si můžete 500-30 000 Kč, v případě první půjčky ovšem pouze 5000 Kč. Splatnost se pohybuje od 5 do 30 dnů. Vyplníte žádost o půjčku. Musíte zde uvést své osobní a kontaktní údaje včetně mobilního telefonu. Žádost odešlete. Vzápětí vám dorazí autorizační kód na číslo telefonu, které jste v žádosti uvedli. Přijatý kód zadáte do žádosti. Jakmile dojde k potvrzení, můžete mít své peníze na účtu dokonce i během několika minut. Ještě jednodušší postup je, chcete-li si půjčit opakovaně. V tom případě se přihlásíte do systému pod svým účtem. Dorazí vám autorizační SMS, kterou potvrdíte a můžete zažádat o půjčku. Nemusíte už nic vyplňovat, protože údaje o vás už jsou zaneseny do systému.

V čem tkví přínos půjčky Creditportal?

 • Vaše žádost o půjčku bude vyřízena velice rychle a bez jakýchkoli průtahů. Ihned poté, co společnost obdrží žádost, provede kontrolu, zda obsahuje všechny náležitosti. Pokud ne, spojí se s vámi kvůli jejich doplnění. Bezprostředně poté následuje schvalovací proces. O výsledku posouzení žádost jsou klienti ihned informováni.
 • Okamžitě po schválení budou peníze putovat na váš účet. Protože Creditportal spolupracuje s řadou velkých bank operujících na našem trhu, jsou bankovní převody otázkou několika minut.
 • Pokud si půjčujete opakovaně, získáváte možnost využít různých věrnostních slev. Také se můžete zúčastnit soutěží. To vše samozřejmě za předpokladu, že vracíte peníze včas a bez prodlení.
 • Nepotřebujete k uzavření půjčku žádného ručitele. Nemusíte zastavovat žádnou nemovitost ani shánět spolužadatele či dokonce podepisovat nějaké směnky.

Smluvní dokumentaci máte k dispozici

Výhodou je, že přístup společnosti k půjčování peněz je transparentní a srozumitelný. Nikdo před vámi nebude nikde schovávat žádné podmínky, o kterých byste předem nevěděli. Smlouvy nemají žádné sporné dodatky psané dole malým písmem. Celou smluvní dokumentaci si můžete doma v klidu prostudovat. Co obsahuje?

 • Rámcovou smlouvu o úvěru
 • Souhlas se zpracováním osobních údajů a nakládání s nimi
 • Formulář pro standardní informace o spotřebitelském úvěru
 • Rozhodčí smlouva
 • Poučení k rozhodčí smlouvě
 • Čestné prohlášení klienta
 • Ceník
 • Dílčí smlouva o úvěru

Osobní přístup především

Společnost Creditportal si zakládá na osobním přístupu ke klientům. Pokud klient potřebuje vědět jakékoli podrobnosti týkající se půjček a jejich pravidel, zjistit jaký je stav jeho úvěrového účtu, jestli má splaceno, či zdali si může splatnost prodloužit, telefonický servis mu vyhoví.

Peníze získáte i v hotovosti

online půjčka s vyplátou v hotovostiPokud vám nevyhovuje zaslání peněz na váš bankovní účet, můžete si je nechat poslat i na bankovní kartu Blesk peněženka. Jedná se o anonymní kartu, s níž se dá platit v obchodech úplně stejným způsobem jako s platební či debetní kartou, kterou disponujete od své banky. Další možností je vyzvednutí peněz v hotovosti, a to na některé ze 191 čerpacích stanic, jež patří společnosti EuroOil.

VÍCE INFORMACÍ >>>

Operátoři vám připomenou termín splátky

Splácení půjčky probíhá naprosto jednoduše. Vy sami si vždy volíte, na jak dlouho chcete peníze půjčit, takže si můžete dobu splatnosti vybrat podle svých požadavků a potřeb. Proto ještě než o půjčku zažádáte, velmi dobře si promyslete, jaký termín bude pro splátku nejvhodnější, abyste ji mohli bez potíží uhradit. Znamená to, že musíte mít situaci pokrytou nějakými příjmy. Jestliže si nejste jistit dostatečnými příjmy, je lepší si nepůjčovat. Vždy proto k otázce půjčování peněz přistupujte zodpovědně. Musíte být vždy připraveni půjčku uhradit. Výhodou je skutečnost, že můžete posílat na několik účtů, a to České spořitelny, ČSOB, GE Money Bank, Komerční banky a Fio banky. Je samozřejmě nejjednodušší a nejrychlejší poslat platbu na účet u stejné banky jako máte vy. Pokud je banka, u níž máte účet v seznamu účtů, stačí poslat peníze v den splatnosti, protože převod je otázkou několika minut. Ovšem v případě, že vaše banka v seznamu chybí, počítejte pro převod peněz s časovou rezervou. Potřebujete jistotu, že peníze opravdu budou na věřitelově účtu v den splatnosti. Pozitivní je, že operátoři vám termín splátky připomenou. Někdy se totiž může stát, že člověk ve víru mnoha starostí prostě zapomene.

Nezapomeňte řádně splácet

Dávejte si ale pozor na nesplácení. Mohly by vám tím vzniknout nemalé potíže.

Co dělat, když vám nečekaně vypadne plánovaný příjem a vy už víte, že půjčku nedokážete splatit v termínu?

 • Na nic nečekejte a okamžitě se spojte se zákaznickým servisem společnosti Creditportal. Situaci je možné řešit.
 • Můžete si prodloužit splatnosti půjčky, pokud vám to ve vaší situaci pomůže. Prodloužení je možné provést přímo na vlastním profilu klienta. Musíte ale zaplatit poplatek za prodloužení o určitý počet dní podle aktuálního cenového sazebníku. Teprve v okamžiku, kdy věřitel obdrží na svůj účet peníze z poplatku, začíná prodloužení platit. Informaci o tom, že Creditportal dostal na účet poplatek za prodloužení, obdržíte pomocí SMS zprávy.
 • V žádném případě nenechávejte situaci plavat. Pokud nebudete splácet a odmítnete situaci řešit, potom Creditportal uplatňuje metody vymáhání podle příslušných právních předpisů. Pokud ani toto nepomůže, přebírá pohledávky inkasní agentura.
 • Neplnění sjednaných závazků a nulová spolupráce se zákaznickým servisem Creditportal znamená, že společnost může dlužníka zanést do úvěrových registrů jako neplatiče. I když později své závazky splatí, negativně to ovlivní kreditní rating klienta, tedy jeho důvěryhodnost pro další půjčky.

Z výše uvedeného vyplývá, že je lepší se k odpovědnosti přihlásit hned v okamžiku, kdy zjistíte, že by mohl se splátkami nastat nějaký problém. Předejte tak zbytečným problémům a určitě se najde nějaké řešení.

VÍCE INFORMACÍ >>>

půjčka v hotovosti ihned

4.7/5 - (3 votes)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *