website statistics _uacct = UA-649561-2urchinTracker()

Profi credit recenze – zkušenosti, podvod, diskuze

Společnost Profi Credit má na Českém úvěrovém trhu svou historii již od roku 2000 a je tak významným poskytovatelem nebankovních půjček. Již v roce na 2010 na Českém trhu poskytla půjčky za více než 10 miliard korun, pojďme si tedy tuto společnost představit a podívat se na zkušenosti klientů a celkově ne recenzi Profi Credit Czech a.s.

Contents

O společnosti Profi Credit

V roce 1994 byla založena nadnárodní finanční skupina Profireal se specializací na obchod s nemovitostmi a správu pohledávek. V roce 2000 expandovala do České Republiky pod společností Profi Real a od roku 2003 nabízí nebankovní půjčky pro fyzické osoby ale i podnikatele. Nyní nadnárodní skupina působí mimo ČR republiku i na Slovensku, v Poslu, v Bulharsku a také v Rusku.

Půjčka od Profi Credit recenze

Profi Credit nabízí neúčelovou nebankovní půjčku ve výši 4999 Kč – 166000 Kč pro zaměstnance, podnikatele a pro důchodce. Půjčka je poskytována zcela bez poplatku na dobu určitou na 12 až 48 měsíců. Peníze jsou po schválení převedeny bezhotovostně na účet žadatele. Půjčka je výjimečná automatickým revolvingem, ten se vyznačuje možností automaticky úvěr navýšit po splacení určité výše úvěru, kdy není nutné znovu sepisovat novou smlouvu či prokazovat příjem. V případě splacení první půjčky je poskytnut další úvěr za zvýhodněných podmínek.

Vlastnosti půjčky:

 • Od 4999Kč – 166000 Kč
 • Bez poplatku za vyřízení
 • Na 12 – 48 měsíců
 • Peníze ihned na účet
 • Automatický revolving

VÍCE INFORMACÍ >>>

Podmínky a doklady nutné pro vyřízení půjčky Profi Credit

 • Kopie občanského průkazu
 • Potvrzení o příjmu (od zaměstnavatele, daňové přiznání či důchodový výměr)
 • Případně další příjmy (výživné, sociální dávky, příjem z pronájmu atd.)
 • Kontaktní doklad (stačí například výpis z účtu nebo jen doklad SIPO, za elektřinu atd.)
 • Je nutné zřídit inkaso pro automatické splátky

VÍCE INFORMACÍ >>>

Nezávazně o půjčku můžete zažádat na těchto stránkách, případně můžete navštívit web Úspory.cz pro další informace. Máte s touto půjčkou zkušenosti? Neváhejte se podělit o ně v diskuzi níže.

3/5 - (24 votes)

You may also like...

14 Responses

 1. Lemur napsal:

  Jakože úrok vyšší než v bance ale žádala jsem u ČS a tam mně úvěr neprošel a PC mně půjčili. Známý mě ale varoval že i žádost se eviduje v registrech a díky žádosti v bance jsem si mohla situaci zkomplikovat.

 2. Lukáš Merhart napsal:

  Já mám druhou půjčku a dobrý, splácím včas a řádně, známej se ale na splácení vykašlal a ted se diví a já se vlastne profi creditu nedivím.

 3. Ladislav Zokan napsal:

  Komu banka opravdu nepůjčí a potřebuje rychle penízky s nějakou jistotou férovosti tak doporučuju určo profi credit. Ano jsou dražší a musíte řádně splácet, ale oproti inzerátům v koufland novnách to není lichva, na ně si dejte pozor, mluvím z vlastní zkušenosti.

 4. Vláda Pokorný napsal:

  Pane Zokna jde o to, že to jsou lidi, kterým banka už opravdu nepůjčí a tak souhlasím, že to jsou lidi, kteří nemají dobrou platební morálku. Pak mě ale zaráží, když neplatí, dělqjí mrtvého brouka, že ještě brečí všude a píšou jak profi credit jim naúčtoval penále atd.

 5. Vedralová Eva napsal:

  dobrý den, teď nepíšu o proficreditu, ale o coolcreditu. Můj blbý bratr si půjčil kdy ž byl na dávkách 5000 kč. Nezaplatil včas a tak to dali k vymáhání ,přišlo mu, že má uhradit 6 500 kč. V té době už pracoval tak částku uhradil. za týden se ozvali, že musí doplatit ještě 950 kč jako úroky. Tuto částku zaplatil převodem z účtu za čtyři dny a myslel, že je konec. Za měsíc se znovu ozvali, že částku neuhradil ihned a proto na úrocích dluží dalších 1500 kč a pokud nezaplatí ihned ten den naskakuje další penále a to 1% z půjčené částky každý den a to i přesto, že už velkou část splatil. Proto důkladně čtětě co podepisujete. I tak se dá platit za blbost.

 6. Marek Tanský napsal:

  Člověk má řádně splácet a ne dělat mrtvýho brouky, já taky musím platit, a problém není, dokonce jsem získala i další výhody.

 7. Lída Burešová napsal:

  Z osobní zkušenosti mohu říct toto, měli jsem zápis v solusu, snažili jsme se to nějak řešit, zkusili jsme profi credit. Přeplatili jsme mnohem víc než v bance. Bohužel. Peníze byly tenkrát potřeba, co naděláte.
  Jinak firma neurazí nenadchne, standart.

 8. Miluše K napsal:

  půčka pro podnikatele, někdo zkušenost? vyplatí se to? mají to jak v bance?
  poraďte prosím. Miluše K.

 9. Radmila napsal:

  Profi credit a další hráči jsou prostě nebankovky, tvrdé pomínky, tak to je a tak to bude.
  Komu banka nepujčí jde k nim.
  Někteří lidé by nezasloužili ani od nebankovky. Neplatí, hrají maty, fetují.
  A že je pak náhánějí aby zaplatili půjčku, to samé bych dělala i já.

 10. Milan S napsal:

  Chci si půjčit 100 000, máte někdo zkušenost? Podle internetu to vypadá jako jedna z lepších společností ale rád bych někoho s vlastní zkušeností a i třeba radou jak se vyplatí nejlépe splácet atd. Dekuji Milan

 11. dada napsal:

  Dobrý den, máte prosím zkušenosti s půjčkou pro podnikatele? Rozbilo se mi vybavení a potřebuju rychle peníze, píšou že pošlou do 24 hodin. Ráda bych znala osobní zkušenosti – vyplatí se? Děkuji a hezký den

 12. Věra napsal:

  Dobrý den,
  já bych půjčku od Profi Creditu rozhodně nedoporučovala.Urok je strašně vysoký.
  Je to moje vlastní,velice špatná zkušenost.

 13. Šárka napsal:

  Ježíši Kriste, nikdo si to u nich neberte, partner měl těžký úraz, chtěla jsem snížit splátky, stejně mi nevyhověli, dali mi exekuci na plat, za 80.000,- Kč jsem zaplatila 242.000,– Kč a ještě chtělí 10.000,— Kč za úroky z prodlení. Jsou to sprostí dobytkové a zloději.

 14. Vladimír napsal:

  Nebrat jsou to zloději. Teď řeším soud kdy jsem údajně podepsal směnku se splatností 14 let. Prý osobně s paní ale nic jsem s nějakou paní nepodepisoval. Nebrat zloději a podvodníci. Údajně podepsaná 2007.Soud to zamítl tak se odvolávám k Vrchnimu soudu do Prahy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *