Půjčka pro problémové klienty

Potřebujete půjčit peníze a všude vás odmítli? Co může běžný smrtelník v takové situaci vůbec dělat? Ať už je důvodem zamítnutí nedostatečný příjem, negativní úvěrová historie nebo například příjem ze sociálních dávek, může být vhodným řešením půjčka. Jednou ze společností, která poskytuje půjčky problémových klientům, je společnost Profi Credit. Jaké jsou parametry těchto půjček a kdo je může získat?

Půjčka téměř pro kohokoli

Schvalovací řízení půjčky v bance bývá administrativně složité a jeho podmínky poměrně tvrdé. Nestačí jen doložit příjem, ale také mnoho dalších skutečností. V řadě případů musíte dokládat i účet a následně čekat i několik týdnů, než se banka vyjádří.

V případě půjčky od Profi Credit může být žadatelem fyzická osoba ve věku 18–70 let, která má stálý příjem ze zaměstnaneckého poměru (po zkušební době), důchodu nebo sociálních dávek.

Žádost o úvěr lze vyplnit online, půjčit si můžete 10 000 až 166 000 na 12 až 48 měsíců, s možností automatického revolvingu v případě splácení podle splátkového kalendáře. Pokud tedy splácíte řádně a včas, můžete si půjčit opakovaně.

K žádosti je třeba doložit potvrzení o výši příjmů a doklad totožnosti.

Rychlá půjčka pro problémové klienty

Další možností, jak si půjčit menší finanční obnos, je půjčka na 9–12 měsíců do celkové výše 4.999 Kč. Žádat o ni mohou všichni zaměstnanci po zkušební lhůtě, starobní nebo invalidní důchodci, lidé na sociálních dávkách.

Úvěr je zajištěn směnkou a peníze jsou převedeny na váš účet. K žádosti vám stačí jen jeden doklad totožnosti a čestné prohlášení o výši příjmů.

Peníze do 24 hodin

Mnoho žadatelů potřebuje peníze ihned, i jim vychází Profi Credit vstříc. Pokud je žádost vyplněna kompletně, mohou být peníze odeslány na příslušný účet do 24 hodin.

VÍCE INFORMACÍ >>>

V případě problémů s vyplněním žádosti je možné kontaktovat obchodního zástupce, který žadateli se žádostí pomůže.

Zodpovědné úvěrování ruku v ruce s finančním rádcem

Není snadné rozeznat solidního poskytovatele úvěru od úvěrového predátora. Jedním z vodítek může být i to, jakým způsobem se daný poskytovatel stará o své klienty, nejen co se klientského servisu týče, ale také pokud jde o oblast vzdělávání.

Profi Credit nabízí svým klientům kontaktovat ho telefonicky na bezplatné lince, navštívit ho na pobočce nebo využít online formulář.  Všechny způsoby kontaktu jsou snadno dostupné všem žadatelům o úvěr.

Diagram peníze ano nebo ne

Odmítli Vám půjčit v bance? Zkuste zažádat u Profi Credit.

Kromě toho nabízí videokurzy finanční gramotnosti, v nichž srozumitelně klientům vysvětluje jednotlivé pojmy a pomáhá jim orientovat se ve světě financí. Klient se tak může seznámit s tím, jak optimálně nastavit rodinný rozpočet nebo jak se vyhnout osobnímu bankrotu. Všechny tyto informace ocení nejen žadatel o úvěr, ale obecně každý, kdo hospodaří s penězi.

Snaha informovat spotřebitele o jejich právech a rozšířit jim obzory v oblasti nakládání s penězi svědčí o serióznosti Profi Creditu coby poskytovatele půjček. Služby této společnosti jsou důkazem toho, že ke schválení půjčky není třeba ručitele, pozitivní úvěrové historie v registrech ani vysokého příjmu.

Každý se můžeme octnout v situaci, kdy nám většina úvěrových společností a bank nepůjčí, ať už kvůli nezaplacenému účtu za telefon, nízkému příjmu nebo tomu, že jste na rodičovské dovolené. Klienti, kteří jsou z pohledu některých poskytovatelů úvěrů problémoví, mohou být pro jiné zajímaví a dokážou jim nabídnout takové podmínky, které jsou v jejich situaci výhodné.

Profi credit se neptá na účel úvěru, peníze můžete použít na opravu auta stejně jako úhradu doplatků ze energie. Nemusíte nikomu skládat účty, stačí jen splácet řádně a včas.

Kdo je Profi Credit

Profi Credit je nebankovní úvěrová společnost, která má širokou síť obchodních zástupců i kamenných poboček. Žádná fiktivní sídla, ale transparentní společnost vycházející klientům vstříc.

V České republice poskytla v loňském roce úvěry za více než jednu miliardu korun. Profi Credit je členem finančních asociací, což svědčí o jeho důvěryhodnosti i společenské odpovědnosti.

VÍCE INFORMACÍ >>>
 


Půjčka až 166000 korun banner


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 200 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

4 Responses

 1. Azor napsal:

  Proficredit ochotně půjčí, ale pak se nebudete stačit divit až nezaplatíte jednu splátku. Sankci mají 30000!

 2. janajana napsal:

  ale to se clovek pri sepisovani smlouvy nedozvi nikdo ho na to neupozorni. Je to past, lidi bacha na to

  • Kamila napsal:

   Já si tím prošla sama. Den po splatnosti půjčky mně naúčtovali 30tisíc a není s nimi žádná domluva.

   • Jiří napsal:

    Dobrý den, Kamilo.
    Mohu se zeptat, jak vám to dopadlo? Dostal jsem se do obdobné situace, kdy nebudu mít na splátky. Děkuji za odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *