website statistics _uacct = UA-649561-2urchinTracker()

Platit přes Twisto je hračka, máme pro vás promo kód na nový účet

Přes Twisto nakupujete hned a platíte, až se vám to hodí. Do 45 dní zdarma, později za fér poplatek nebo postupně ve splátkách. Na vybraných e‑shopech najdete Twisto Pay platební tlačítko a platby na splátky bez navýšení, ostatní nákupy zaplatíte Twisto kartou. S Promokupónem můžete navíc získat Twisto promo kód, se kterým získáte 50 Kč kredit pro svůj nový účet.

Contents

Jak se Twisto používá?

1 – Celý měsíc za vás platí Twisto

Po založení Twisto účtu získáte finanční limit na celý měsíc. Do jeho výše nakupujete online i v kamenných obchodech.

2 – Dorazí vám vyúčtování

Na začátku nového měsíce vám do e‑mailu přistane vyúčtování. Na jeho zaplacení máte 15 dnů.

3 – Splatnost si můžete odložit

Vyúčtování můžete nechat na příští měsíc. Stačí z něj zaplatit alespoň 10 %.

Twisto vám zjednoduší život

Zahoďte peněženku. Plaťte mobilem každou platbu Twisto applikace seřadí do jedné z 20 kategorií. Ihned uvidíte, za co nejvíc utrácíte. Nepotřebujete schovávat účtenky, můžete si je vyfotit a k platbě přiřadit.

Kreditka nové doby

S Twistem získáte ihned peníze na své útraty. V průměru 15 000 Kč nebo víc podle příjmu. Nejdřív nakupujete a platíte, až můžete. Do 45 dnů úplně zdarma, později za fér poplatek.

Slevy, splátky, nejlepší kurz a další výhody

S Twistem získáte mimořádné slevy, až 10% cashback na stovkách e-shopů a o 3 % levnější zahraniční platby. Každou platbu nad 3000 Kč můžete na 2 kliknutí rozložit do splátek. Přes Twisto získáte další vychytávky a výhody.

E-shopy, které s Twisto spolupracují

Výhod Twisto Pay využívá přes 900 e‑shopů. Twisto Pay můžete využívat třeba na rozvoz u oblíbeného rohlik.cz, damejidlo.cz nebo u superzoo.cz. Nejpopulárnější obchody jsou Slevomat, Zoot, Husky, Astratex. Platba v e-shopech je velice snadná. Pokud má e-shop implementovanou platbu v objednávkovém procesu, tak jen v kroku s výběrem platby vyberete Twisto.

Promokód na 50 Kč

Zadejte do Twisto promokód, který najdete u nás na stránce Promokupón a získáte 50 Kč v kreditech, které využijete pro slevu na jakýkoliv nákup.

Zajímají vás další promo kódy? Zkuste třeba 100korunovou slevu na Wolt a ušetřete na vašem prvním jídle. Na PromoKuponu najdete slevových kupónů nespočet.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *