Oddálení ejakulace? Tohle není sen!

Už jste smířený s tím, že je váš akt lásky záležitost několika sekund a že neexistuje řešení? Co kdybychom vám řekli, že zázračné tabletky na oddálení ejakulace opravdu fungují?

Contents

Oddálení ejakulace – sen milionů mužů (i žen) po celém světě

Přestože se nejedná o hluboce a často projednávané téma ve společnosti, na základě různých testů a dotazníků po celém světě se odborníci domnívají, že předčasnou ejakulací, ať vrozenou či během života získanou, či občasnou, trpí více než třetina všech mužů na planetě.

Její příčiny mohou být opravdu rozmanité a ve většině případů není na vině pouze jedna z příčin, nýbrž jejich nešťastná kombinace. Mezi ty nejběžnější řadíme:

· Nervozita a úzkost

· Nízký počet sexuální aktivity

· Nezkušenost

· Zvyk

· Hormonální nerovnováha

· Fyziologické faktory

Nervozita jako příčina číslo jedna

Vaše poslední milování nebyla příliš ukázková a vy začínáte panikařit, že se to stane zas. Než se partnerka stihne rozkoukat, akt je u konce. Partnerka odchází neuspokojená a vy zklamaný. Vaše obavy, nervozita a úzkost ale paradoxně problém ještě zhoršují.

Zvyšte četnost

Autoerotika je podstatnou částí našich životů, ať už aktuálně partnerku máme, nebo ne. Tuhle část si každý zvládne vyřešit sám. Častější masturbace nám pomůže vyplavit hormony a odbourává výše zmíněný stres. Druhou částí je nalézt si v dnešním rychlém světě více prostoru na intimní chvilky, což vám také pomůže v boji proti předčasné ejakulaci.

Nezkušenost spraví čas

Jste v začátcích svých sexuálních radovánek, vše je nové, ale také bohužel velmi rychlé. Tohle se pravděpodobně s věkem a zkušenostmi spraví.

Tělo si zvykne na “rychlovky”

Nemáte moc času, a tak berete sex jako fyziologickou potřebu a v podstatě vám jde jen o zbavení se přetlaku? Nebo nemáte dostatečně komfortní podmínky, a tak je styk velmi rychlý? Pozor! Vaše tělo si na to dokáže rychle navyknout, a pak, když budete potřebovat výdrž, žádné se nemusíte dočkat.

I muži trpí hormonální nerovnováhou

Článků a informací o tom, jak jsou ženy v podstatě nonstop hormonálně nevyrovnané, jsou denně kolem nás. Hormonální nerovnováha je ale i záležitost mužů. Nedostatečná tvorba testosteronu nebo onemocnění štítné žlázy může mít velký dopad na PE.

Když je penis nemocný

Může se jednat o krátkou uzdičku, která způsobuje nadměrnou citlivost penisu v jejím okolí. V lepších případech jde o rychlé vyvrcholení, v těch horších se jedná o velmi bolestivý a krvácivý styk. Dalším faktorem může být potíž s prostatou nebo chronické záněty na penisu.

Jak oddálit ejakulaci?

Zázračná látka zvaná Dapoxetin. To je to, co hledáte. Jedná se o krátkodobě působící látku, která díky zpětnému zachytávání serotoninu zvládne prodloužit ejakulaci až o trojnásobek. Její nástup je prudký, vrchol si drží mezi 60-80 minutami od pozření, po třech hodinách prudce klesá, po 24 hodinách ji tělo vyloučí převážně močí.

Dapoxetin je dostupný bez receptu on-line. Samotný Dapoxetin je velice účinný. V nabídce naleznete například lety ověřený D-Force, který patří k těm nejoblíbenějším produktům na světovém trhu.

Pokud se nechcete obávat o kvalitu své erekce a zároveň hledáte způsob, jak oddálit vyvrcholení, vsaďte na jistotu. Vsaďte na Super Kamagru. Tohle kombo vám i vaší partnerce poskytne rozkoš, kterou si oba tak zasloužíte.

Intimní život je nedílnou součástí každého z nás. Patří mezi naše nejnižší pudy. Zatímco v pradávných dobách sloužil pouze jako nástroj k rozmnožování, dnes jsme civilizovaní lidé, kteří se zaměřují nejen na své potřeby, ale i na uspokojení našich partnerek a partnerů.

A když existuje zázračná tabletka, která nám k tomu pomůže, proč toho nevyužít?

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *