Muzikály, díky kterým vstanete ze židle!

Žijeme v republice, kde se neustále něco děje. Česká republika je plná skvělých měst a míst, která stojí za navštívení. Mnoho lidí jezdí na výlety nebo na dovolené hlavně do zahraničí, což je velká škoda. Mělo by být jakýmsi nepsaným pravidlem, že bychom nejdříve měli prozkoumat naši krásnou zem, než se vydáme poznávat zahraniční kultury. Pokud zavítáte do některých velkýh měst Česka, možná byste tuto návštěvu mohli skloubit i s nějakým muzikálem!

Muzikály jsou v dnešní době skutečně oblíbené. Není se čemu divit, je to skvělá forma zábavy, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Pokud máte večer volný, co takhle se poohlédnout po nějakém muzikálu, který se koná v sousedním městě?

Mnoho takových muzikálů se koná nejen v našem hlavním městě, ale taky i v Brně či v jiných velkých městech Česka.

Pojďme si zmínit ty nejzajímavější muzikály, které stojí za zhlédnutí.

• Pomáda

Pokud milujete unikátní film Pomáda, který je plný nezapomenutelných a notoricky známých písní, měli byste vidět i jeho provedení v podobě muzikálu! Pomáda startuje v polovině ledna v Praze – konat se bude až do začátku června, a to v pražském Divadle Kalich.

• Muž se železnou maskou

Jistě si pamatujete na naprosto fantastický filmový snímek s Leonardem DiCapriem – Muž se železnou maskou. Tento film dostal naprosto každého z nás. Je to snímek, který snad nikdy nebude zapomenut. Pánové ho milují díky mušketýrům, ženy ho zbožňují díky ještě tehdy mladému Leovi. Pokud tento film máte v oblibě, měli byste si opět zajít na stejnojmenný muzikál, který se hraje taktéž od poloviny ledna do konce června tohoto roku v pražském Divadle Broadway. V hlavních rolích se můžete těšit na Davida Gránského.

• Mýdlový princ

Do Ostravy se řítí například Mýdlový princ. Jedná se o jedinečný muzikál, v němž zazní snad všechny známé i neznámé písničky milovaného Václava Neckáře, kterého známe hlavně z mnoha filmových i pohádkových snímků nebo díky jeho vánoční písničce „Půlnoční“, která si získala skutečně mnoho našich srdcí. Tento snímek vznikl v Divadle Broadway a na začátku února se na něj můžete těšit v ostravské Ostravar Aréně.

 

 

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *