Malá půjčka – kde všude ji můžete získat?

Malá půjčka – kde všude ji můžete získat?
Ohodnotit

Jsou případy, kdy potřebujete půjčit více peněz. Pokud to jsou desetitisíce, logicky využijete spotřebitelské půjčky. Pokud to jsou miliony, jsou ideální volbou hypotéky. Co ale v případě, kdy vám stačí jenom menší sumy? A to doslova v tisících korunách? I zde existuje řešení. Malá půjčka je dnes na trhu dostupnější, než dříve. I když ji většina lidí má spojenou se segmentem půjček před výplatou, možností je mnohem více. Společně si ty jednotlivé zmapujeme, ať máte jasno v tom, která je tou nejlepší a nejzajímavější.

Ferratum Bank

Začít můžeme osvědčeným a tím nejznámějším segmentem, který dnes existuje. Jsou to mikropůjčky. Na trhu dnes v tomto segmentu najdete na několik desítek různých poskytovatelů a tak je skutečně z čeho vybírat. My jsme se ale zaměřili na tohoto konkrétního, kterým je Ferratum Bank. Proč? Jelikož se jedná o jednoho z prvních poskytovatelů v tomto segmentu. Už to samo o sobě vypovídá o tom, že jde o kvalitní volbu. Navíc dříve nebankovní společnost získala bankovní licenci, což znamená i přibývající jistoty.

Velkým lákadlem je to, že už to není jenom půjčka před výplatou, kterou lze získat. Je-li vaším cílem malá půjčka, můžete si vybrat hned z trojice možných produktů, které vám jsou k dispozici. A to podle toho, zda chcete spotřebitelskou půjčku, finanční rezervu, neb o okamžité řešení finančních problémů. A jaké jsou dané možnosti?

  • Ferratum Credit
  • Ferratum Micro
  • Ferratum Plus

Malá půjčka je dostupná i u společnosti Provident

V nebankovním segmentu musíme ještě zůstat. Právě zde je malá půjčka dostupná u různých poskytovatelů. Jedním z nich je známá společnost Provident. I ta patří mezi poskytovatele, které není nutné nijak zvlášť představovat, stejně jako patří mezi poskytovatele, kteří nabízejí férový a transparentní přístup. Velkou výhodou této nebankovní společnosti je to, že nenabízí půjčku jenom klasicky vyplacenou na bankovní účet. Kdo má zájem, může mu být vyplacena i v hotovosti – obchodním zástupcem, přímo v místě bydliště.

Malá půjčka začíná na několika tisících

Malá půjčka začíná na několika tisících

A jaká je ona malá půjčka, kterou je možné u této společnosti získat? Suma, o kterou si lze požádat, začíná už na hodnotě 3 000 korun českých. Navíc zde nemluvíme o nutnosti jednorázového splacení. Jelikož už jsme v segmentu spotřebitelských půjček, splácí se tato suma postupně, v rámci zvolených měsíčních splátek. A lákadlo nakonec? Zajímavá akce, kdy lze získat až 9 000 Kč zcela zdarma.

Home Credit

V segmentu nebankovních spotřebitelských půjček rozhodně musíme ještě zůstat. A to proto, že zde máme ještě jednoho zástupce, u kterého je dostupná malá půjčka. Pravdou je, že nejnižší nabídkou úvěru je suma 10 000 Kč, ale i tu stále ještě můžeme zařadit mezi tu menší. A to i proto, že tolik často nabízejí i mikropůjčky. Společností, u které je možné si o toto sumu požádat, je osvědčený HomeCredit. Dříve ryze firma zaměřující se na možnost splátkového prodeje, která však nyní nabízí své služby i v segmentu, kterým je poptávaná malá půjčka.

I zde, podobně jako u výše zmíněné konkurence je jistotou, že získané peníze můžete splácet v pravidelných měsíčních intervalech. Není tedy nutné bát se, že celých 10 tisíc korun snad bude nutné vrátit jednorázově. I zde máme jedno zajímavé lákadlo na konec. Tím jsou doplňkové služby, které můžete využít a které přinášejí několik pozitiv. O co se jedná? Třeba:

  • Změna výše vašich splátek
  • Změna počtu vašich splátek
  • Odložení splátek

Equa bank

Mysleli jste si, že malá půjčka dnes může být dostupná výhradně jenom u nebankovních společností? Rozhodně ne. I banky zjistily, že mnoho lidí často potřebuje skutečně jenom pár tisíc korun, a tak některé změnily své nabídky. A mezi první, která takto zareagovala, je menší Equa Bank. Právě menší banky jsou dnes ty, které jasně ukazují, že se umí velmi dobře přizpůsobit současnému trhu a požadavkům klientům. Ostatně nedokazuje to jenom v segmentu půjček, ale i v rámci mnoha dalších produktů, které dnes velkým i malým klientům nabídne.

My musíme být zcela pochopitelně konkrétní tak se podíváme na nabídku, se kterou banka přichází. Její malá půjčka může začínat na částce 3 000 Kč. Tuto sumu najdete v produktu, který nese označen í Minutová půjčka. To hlavně proto, že se kromě široké nabídky částek může pyšnit i rychlým prvotním vyhodnocením žádosti. A to skutečně v řádech minut. Jelikož se jedná o banku, potěší třeba i nízká úroková sazba. A protože jde o malou inovativní banku, tak i výhody, třeba v podobě bezplatných mimořádných splátek.

Air Bank

Chceme potvrdit, že malá půjčka v bankovním segmentu skutečně nemusí být nic výjimečného. A tak se musíme podívat i na dalšího poskytovatele, kterým je známá Air Bank. Jenom málokdo by ji neznal, jelikož reklamní televizní kampaně dnes zasáhly skutečně každého. V nich mimo jiné banka láká na půjčku, která začíná úrokovou sazbou 6,9 procent, a někdy dokonce může klesnout až na 4,9 procenta. A to je velké plus.

Plusem je pochopitelně i to, že u banky je dostupná také malá půjčka. O jaké hodnotě mluvíme a na jaké konkrétní sumě začíná? Je to stejné jako u banky předchozí. I zde máte možnost snadno dosáhnout na částku 5 000 Kč. A protože jde o spotřebitelskou neúčelovou půjčku, je možné peníze použít na cokoliv.

Tato výhoda se však neváže jenom k této bance, ale ke všem poskytovatelům, které jsme v našem přehledu zmínili. To znamená, že účel použití peněz není nutné nikomu dokládat, stejně jako si můžete být jisti tím, že nebudete ani omezování v možnostech jejich využití. Je to jenom na vás.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *