Malá půjčka – kde všude ji můžete získat?

Jsou případy, kdy potřebujete půjčit více peněz. Pokud to jsou desetitisíce, logicky využijete spotřebitelské půjčky. Pokud to jsou miliony, jsou ideální volbou hypotéky. Co ale v případě, kdy vám stačí jenom menší sumy? A to doslova v tisících korunách? I zde existuje řešení. Malá půjčka je dnes na trhu dostupnější, než dříve. I když ji většina lidí má spojenou se segmentem půjček před výplatou, možností je mnohem více. Společně si ty jednotlivé zmapujeme, ať máte jasno v tom, která je tou nejlepší a nejzajímavější.

Contents

Ferratum Bank

Začít můžeme osvědčeným a tím nejznámějším segmentem, který dnes existuje. Jsou to mikropůjčky. Na trhu dnes v tomto segmentu najdete na několik desítek různých poskytovatelů a tak je skutečně z čeho vybírat. My jsme se ale zaměřili na tohoto konkrétního, kterým je Ferratum Bank. Proč? Jelikož se jedná o jednoho z prvních poskytovatelů v tomto segmentu. Už to samo o sobě vypovídá o tom, že jde o kvalitní volbu. Navíc dříve nebankovní společnost získala bankovní licenci, což znamená i přibývající jistoty.

Velkým lákadlem je to, že už to není jenom půjčka před výplatou, kterou lze získat. Je-li vaším cílem malá půjčka, můžete si vybrat hned z trojice možných produktů, které vám jsou k dispozici. A to podle toho, zda chcete spotřebitelskou půjčku, finanční rezervu, neb o okamžité řešení finančních problémů. A jaké jsou dané možnosti?

  • Ferratum Credit
  • Ferratum Micro
  • Ferratum Plus

Malá půjčka je dostupná i u společnosti Provident

V nebankovním segmentu musíme ještě zůstat. Právě zde je malá půjčka dostupná u různých poskytovatelů. Jedním z nich je známá společnost Provident. I ta patří mezi poskytovatele, které není nutné nijak zvlášť představovat, stejně jako patří mezi poskytovatele, kteří nabízejí férový a transparentní přístup. Velkou výhodou této nebankovní společnosti je to, že nenabízí půjčku jenom klasicky vyplacenou na bankovní účet. Kdo má zájem, může mu být vyplacena i v hotovosti – obchodním zástupcem, přímo v místě bydliště.

Malá půjčka začíná na několika tisících

Malá půjčka začíná na několika tisících

A jaká je ona malá půjčka, kterou je možné u této společnosti získat? Suma, o kterou si lze požádat, začíná už na hodnotě 3 000 korun českých. Navíc zde nemluvíme o nutnosti jednorázového splacení. Jelikož už jsme v segmentu spotřebitelských půjček, splácí se tato suma postupně, v rámci zvolených měsíčních splátek. A lákadlo nakonec? Zajímavá akce, kdy lze získat až 9 000 Kč zcela zdarma.

Home Credit

V segmentu nebankovních spotřebitelských půjček rozhodně musíme ještě zůstat. A to proto, že zde máme ještě jednoho zástupce, u kterého je dostupná malá půjčka. Pravdou je, že nejnižší nabídkou úvěru je suma 10 000 Kč, ale i tu stále ještě můžeme zařadit mezi tu menší. A to i proto, že tolik často nabízejí i mikropůjčky. Společností, u které je možné si o toto sumu požádat, je osvědčený HomeCredit. Dříve ryze firma zaměřující se na možnost splátkového prodeje, která však nyní nabízí své služby i v segmentu, kterým je poptávaná malá půjčka.

I zde, podobně jako u výše zmíněné konkurence je jistotou, že získané peníze můžete splácet v pravidelných měsíčních intervalech. Není tedy nutné bát se, že celých 10 tisíc korun snad bude nutné vrátit jednorázově. I zde máme jedno zajímavé lákadlo na konec. Tím jsou doplňkové služby, které můžete využít a které přinášejí několik pozitiv. O co se jedná? Třeba:

  • Změna výše vašich splátek
  • Změna počtu vašich splátek
  • Odložení splátek

Equa bank

Mysleli jste si, že malá půjčka dnes může být dostupná výhradně jenom u nebankovních společností? Rozhodně ne. I banky zjistily, že mnoho lidí často potřebuje skutečně jenom pár tisíc korun, a tak některé změnily své nabídky. A mezi první, která takto zareagovala, je menší Equa Bank. Právě menší banky jsou dnes ty, které jasně ukazují, že se umí velmi dobře přizpůsobit současnému trhu a požadavkům klientům. Ostatně nedokazuje to jenom v segmentu půjček, ale i v rámci mnoha dalších produktů, které dnes velkým i malým klientům nabídne.

My musíme být zcela pochopitelně konkrétní tak se podíváme na nabídku, se kterou banka přichází. Její malá půjčka může začínat na částce 3 000 Kč. Tuto sumu najdete v produktu, který nese označen í Minutová půjčka. To hlavně proto, že se kromě široké nabídky částek může pyšnit i rychlým prvotním vyhodnocením žádosti. A to skutečně v řádech minut. Jelikož se jedná o banku, potěší třeba i nízká úroková sazba. A protože jde o malou inovativní banku, tak i výhody, třeba v podobě bezplatných mimořádných splátek.

Air Bank

Chceme potvrdit, že malá půjčka v bankovním segmentu skutečně nemusí být nic výjimečného. A tak se musíme podívat i na dalšího poskytovatele, kterým je známá Air Bank. Jenom málokdo by ji neznal, jelikož reklamní televizní kampaně dnes zasáhly skutečně každého. V nich mimo jiné banka láká na půjčku, která začíná úrokovou sazbou 6,9 procent, a někdy dokonce může klesnout až na 4,9 procenta. A to je velké plus.

Plusem je pochopitelně i to, že u banky je dostupná také malá půjčka. O jaké hodnotě mluvíme a na jaké konkrétní sumě začíná? Je to stejné jako u banky předchozí. I zde máte možnost snadno dosáhnout na částku 5 000 Kč. A protože jde o spotřebitelskou neúčelovou půjčku, je možné peníze použít na cokoliv.

Tato výhoda se však neváže jenom k této bance, ale ke všem poskytovatelům, které jsme v našem přehledu zmínili. To znamená, že účel použití peněz není nutné nikomu dokládat, stejně jako si můžete být jisti tím, že nebudete ani omezování v možnostech jejich využití. Je to jenom na vás.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *