Luxusní hodinky pro ty nejnáročnější

Hodinky jsou nejen mezi praktické doplňky, představují i módní záležitost, a to především u mužů. Poukazují totiž na určitou prestiž. Stejně jako vyleštěné boty patří tak mezi nezbytné pánské doplňky, díky nimž lidé ukazují své postavení. Proto je podstatné dbát na správný výběr hodinek.

Luxusní hodinky – prodej

Co si představíte pod pojmem „luxusní“? Leckdo na své zboží může dát tento štítek, ovšem může jít o průměrnou kvalitu. Že je výrobek ze zlata a pár dražších kamenů, to z něj skvost ještě nedělá. Důležitá je precizní funkčnost. Luxusní hodinky jsou módní, funkční a představují i skvělou investici. Pokud se chcete pochlubit s luxusním doplňkem, řiďte se tím, jak myslí milovníci hodinek. Ty zajímá přesnost strojku, vypracování, výběr kvalitních materiálů, přidané funkce, zárukou je jistě i výrobce. Osvědčené jsou značky, které vznikají ve Švýcarsku, dokonce i módní značky, které mají doplňky v podobě hodinek, využívají práce švýcarských expertů a vznikají různé spolupráce. Například firma Gucci nabízí nejen módu, můžet si koupit i hodinky. Vznikají tak pánské hodinky či dámské hodinky, kde se snoubí práce módní značky a preciznost té hodinářské.

Luxusní pánské a dámské hodinky – výběr

Jak jsme zmínili, muži oceňují propracovanost a funkčnost. Přesné strojky v provedení analogu či digitálu, materiály, jako jsou zlato, ocel, kůže, látka, keramika, drahé kameny, to pány baví. Rovněž milují i nadstavbu v podobě miniciferníku s časem jiného pásma. I proto jsou hodinky častto sběratelskou záležitostí, stojí i několik miliónů korun. Dámské hodinky jsou více designově propracované, to ale nic neubírá na funkčnosti. Kde najdete kvalitní kousky? V prestižním klenotnictví, které má butik i v Pařížské ulici v Praze, butiku BENY. Prodávají zde ty nejlepší hodinářské značky jako Chopard, Cvstos, Longines, Parmigiani, Tag Heuer, Zenith i zmíněné Gucci hodinky.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.