Půjčka7

Poměrně zajímavý koncept nebankovní půjčky. Je charakteristická hlavně tím, že ji můžeme řadit do segmentu takzvaných mikropůjček. Je tedy určená hlavně těm žadatelům o peníze, kteří mají určité finanční problémy. Třeba s výplatou, nebo například s nečekaným výdajem. Pro ně se může stát právě Půjčka7 dokonalým řešením jejich problémů.

Contents

Úrokové sazby

Na první pohled vyšší, na druhý pohled velmi lákavé. Pokud je Půjčka7 charakterizována právě z hlediska úrokových sazeb, tak o ní musíme jasně říci, že ty běžné plně odpovídají současnému segmentu. To znamená, že během doby, co máte půjčku, je možné zaplatit i několik desítek procent. Správnou kombinací se však lze dostat na startovní úrokovou sazbu, která činí 13,7 procenta. Ta tedy nemusí být zase až tak nevýhodná.

Půjčka7 však nabízí dvě zajímavé výhody. První se týká nových žadatelů. Ten, kdo si vezme půjčku do výše 7 000 Kč, ji může získat zcela zdarma. To znamená bez úroku a také s nulovým RPSN. Lákadla jsou připravena také pro stálé a pravidelné klienty. I ti mohou na úrocích ušetřit. Je pro ně připravena lákavá sleva, která může být ve výši až celých 25 procent. A to rozhodně není nijak málo.

Charakteristika půjčky

Bylo zmíněno, že Půjčka7 spadá do segmentu mikropůjček. Tím je jasně potvrzeno to, že nabídne spíše nižší sumy, na kratší dobu. Peníze se mohou hodit hlavně tomu, kdo má finanční problémy, což ale nijak výrazně nebrání ani dalším různým možnostem využití finančních prostředků. Konkrétní charakteristika je taková:

  • Výše dostupné částky: 1 000 – 15 000 Kč
  • Splatnost: 7 – 28 kalendářních dní
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

Nebankovní půjčka a také mikropůjčka. To už celkem jasně ukazuje na to, že pokud jde o podmínky půjčky, které má Půjčka7, není důvod obávat se jakýchkoliv složitostí. Potvrzuje to fakt, že samotné ověření není zase až tak důsledné. S ohledem na novou legislativu je pochopitelně třeba, aby měl klient pravidelný příjem. Dále už stačí splnit jenom trojici podmínek, které jsou celkem jednoduché:

  • Věk od 21 let
  • Občanství a pobyt na území České republiky
  • Vlastnictví bankovního účtu

Toto jsou ony základní podmínky, přes které takzvaně nejede vlak. Vzhledem k charakteru půjčky musíme zmínit, že mnoho věcí může být řešeno individuálně a že i s nižším příjmem, nebo s případným prohřeškem z minulosti lze o půjčku žádat a v řadě případů ji i dostat.

Rychlost vyřízení

Půjčka7 je skutečně rychlou půjčkou. Je vhodná pro toho, kdo na své peníze opravdu celkem výrazně spěchá. Pokud je z hlediska schvalovacího procesu vše v pořádku, tak nemluvíme ani o dnech, stejně jako nemluvíme ani o hodinách. Tou dobou, za kterou může být vše vyřízeno, jsou jenom minuty. Jde o čas 15 minut, do kterých mohou mít žadatelé peníze na svém bankovním účtu. Logicky k tomu přispívá jak samotná jednoduchost schvalovacího procesu, tak k tomu výrazně přispívá také to, že je vše vyřízeno online. Od samotné žádosti, až po potvrzení smlouvy.

Shrnutí

Kdo potřebuje mikropůjčku, pro toho je Půjčka7 rozhodně velmi dobrou možností, kterou se může vydat. Je to dáno hlavně tím, že k dispozici může být suma až 15 000 Kč, nebo tím, že rychlost vyřízení může být jenom 15 minut. Drobným negativem jsou klasické vyšší úrokové sazby. Zde však poskytovatel přichází s řadou pozitiv. První se týká toho, že pro nové klienty je připravena půjčka s nulovým úrokem a RPSN – a to až ve výši 7 000 Kč. Pro ty stávající je připravena zajímavá sleva, která může klasickou úrokovou sazbu snížit až o celkem příjemných 25 procent.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *