První půjčka zdarma aneb úroková sazba je na nule

Nejen během letních měsíců se jistě hodí, když budete mít u včas splaceného úvěru odpuštěné úroky.

Ještě jste si v minulosti nesjednávali žádnou nebankovní půjčku? Příležitost by ale určitě byla, protože v našich životech se nějaká finanční injekce občas hodí. Pokud znovu přijde na pořad dne, že stávající situace by šla řešit malou půjčkou, rozhodně je namístě se zamyslet. Třeba právě proto, že když vše včas a v pořádku doplatíte, úroky se jednoduše škrtnou. Jednoduché podmínky, že? A nebojte se, opravdu to funguje!

Contents

Stačí si pohlídat datum a vrátíte jen jistinu

Nezmeškat lhůtu splatnosti, to je vlastně jediné, oč tu kráčí! Můžete pak vrátit jen tolik, kolik jste si půjčili a úroky se jednoduše nepočítají. Jistě, první půjčka zdarma má své opravdové kouzlo a je pravdou, že patří k nejvyhledávanějším heslům týkajícím se právě krátkodobých nebankovních půjček. A jistě není divu, podobná výpomoc se určitě hodí, zvláště pokud nemusí být za splnění jedné jediné podmínky vůbec účtována.

Jak vysoký obnos si vlastně můžete půjčit?

Napoprvé zdarma – ale pozor, jsou tu určitá pevná pravidla! Maximální půjčka, kterou si lze takto sjednat, má hodnotu osmi tisíc korun. Splatnost je pak nejvýše osmadvacet kalendářních dnů. V případě, že tento termín nebudete moci dodržet, samozřejmě se nic zvláštního neděje. Jen budete muset zaplatit úroky, které se s klasickou nabídkou půjčky pojí, přesně tak zní dohoda. Je však pravdou, že čtyři týdny jsou dost dlouho na to, aby vám přišla na účet výplata nebo byly proplaceny faktury, pokud jste OSVČ. Takže v zásadě záleží na vás, možná, že malá půjčka přeci jen přijde vhod?

Vyřízení jednoduše online, bez cizích pohledů a otázek

Půjčovat si peníze přes internet je opravdu hodně jednoduché. Už jen proto, že samotnou žádost můžete odeslat kdykoliv si jenom vzpomenete. Nemusíte na nic čekat, neboť nejlepší půjčka se dá zařídit třeba i v nočních hodinách. Už během čtvrthodinky po schválení žádosti proběhne výplata, takže na peníze rozhodně nebudete čekat dlouho. Můžete tak jít už brzy k bankomatu nebo se třeba přihlásit do internetového bankovnictví z pohodlí domova, pokud je třeba urgentně provést nějakou online platbu. V každém případě, potřebných financí se dočkáte opravdu brzy…

Osobní údaje? Ty budou v dokonalém bezpečí!

Uživatelé internetu mají někdy obavy o to, zda bude jejich soukromí zachováno a osobní údaje zůstanou jen tam, kde zůstat mají. Ovšem v případě nebankovních půjček jistě není podobný strach vůbec namístě. Vše je pečlivě chráněno a zašifrováno na příslušných serverech, data rozhodně nemohou uniknout! Jde o věc důvěry vůči klientům, takže nebankovní poskytovatelé půjček přikládají zabezpečení svých dat prvořadý význam!

Pohodlná záležitost, navíc s minimem podmínek

Žádné složité dotazníky a formuláře, naopak – všechno musí být co nejjednodušší, už jen proto, že konkurence je na dnešním trhu s půjčkami poměrně široká a silná. Namístě je tedy požadovat jen takové údaje, které vyžaduje současná legislativa. Které to jsou?

  • Plnoletost. Sedmnáctiletým půjčit nelze, žadateli musí být ze zákona nejméně 18 roků.
  • Doklad o trvalých příjmech. Výpisy z účtu, daňové přiznání, aktuální výměra důchodu.
  • Číslo bankovního konta, email, telefon. Tedy kontaktní údaje, bez nichž nic sjednat nelze.

O rychlost se opravdu nemusíte bát, o diskrétnost také ne – takže už jen zbývá mít důvod, kvůli němuž se půjčka běžně sjednává. Pozor na to, abyste nespadli do dluhové pasti, proto si vždy velmi dobře promyslete, zda je úvěr opravdu tím nejlepším a jediným řešením. Možná své původní plány trochu přehodnotíte, vezmete si méně peněz, ale je to lepší než se dostat do finančních problémů, že?

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *