website statistics _uacct = UA-649561-2urchinTracker()

Je umělá inteligence vážně tak dobrá, nebo se jedná jen o nafouknutou bublinu?

Téměř každý marketér, grafik, copywriter, personalista i další odborníci se v dnešní době seznamují s funkcemi nejrůznějších AI programů. Ty neslouží jen profesionálům, ale zároveň je používají i běžní lidé pro účely zábavy. Proč tomu tak je?

Budete překvapeni

My se zaměříme spíše na první zmíněnou skupinu lidí, jíž jsou nejrůznější podnikatelé a profesionálové napříč obory. Ti všichni chápou, že slova, obrázky i grafika mají ohromný prodejní potenciál. Zároveň ale vědí, že práce lidských odborníků stojí poměrně vysoké částky a také trvá klidně i několik týdnů.

Z toho důvodu vynalezli nejšikovnější programátoři na celém světě revoluční koncept, který umožní lidem stihnout práci za zlomek času i financí. V současné době naleznete takových programů desítky a desítky, přičemž jen některé z nich stojí za to. Typickým příkladem v naší malé zemi je umělá inteligence chat na platformě Deeply.

Spousta funkcí

Daný program se sice specializuje na tvorbu marketingových textů, ale hravě si poradí i s generováním obrázků a samozřejmě překladů. Potřebujete vymyslet neprůstřelný prodejní e-mail? Chcete zaujmout návštěvníky na vašich sociálních sítích? Krátí se vám čas do odevzdání diplomové práce? Dostali jste cizojazyčnou smlouvu? S tím vším si Deeply poradí.

Prvních pět dní používání máte zcela zdarma, takže si vše hravě vyzkoušíte a zjistíte, jestli vám platforma bude vyhovovat. Díky pečlivě sestaveným šablonám získáte ohromně šikovný nástroj, za jehož výsledky se nebudete muset stydět.

V současné době funguje Deeply na bázi nejmodernějšího GPT-4, což vám zaručí nejčerstvější informace z internetu a vychytané texty. Ať už podnikáte v libovolném odvětví, nevyhýbejte se pokroku a zvyšte své zisky snadno a rychle.

Rate this post

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *